Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 12.2


sz6sty

Recommended Posts

Okej, rekordzistą nie jestem, ale muszę jakoś rodzicom wytłumaczyć jaki jest sens jechać taki kawał drogi do Krakowa na jeden dzień, aby przyjść na spotkanie fanów kolorowych koników z bajki dla dzieci :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę musiał tłumaczyć się z 85 kilosów, a coś czuję, że i tak ledwo zgodę uzyskam jeżeli w ogóle. Tak się kończą nadopiekuńczy rodzice... Ale kiedyś ten pierwszy ponymeet być musi, więc się postaram.

Studia, pls, come asap ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdybym wiedział kto konkretnie, to jestem bardzo na tak, bo niestety nie kojarzę ludzi po nickach, ksywkach, tylko z wyglądu. Ale owszem będzie miło <3

 

TA PEGAZICA :D

http://puu.sh/dVSYZ.jpg

http://puu.sh/g34Jb.jpg

Tulalismy się:Ja, Ty I TK :D Zdjecia i tak są w linkowni, więc raczej moge je i tu dać.

 

Ja mam 81 kilometrów, albo 89, sam nie pamiętam ile z Tarnowa się Voyagerem jedzie :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tacie muszę tłumaczyć dlaczego jadę na drugi koniec miasta (Jeśli wierzyć Google Maps to jest to 12-15 km od mojego osiedla) i muszę wtedy wymyślać że jadę na Mistrzostwa świata w LoL'a, bo na spotkanie o kolorowych konikach to by mnie nie puścił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tacie muszę tłumaczyć dlaczego jadę na drugi koniec miasta (Jeśli wierzyć Google Maps to jest to 12-15 km od mojego osiedla) i muszę wtedy wymyślać że jadę na Mistrzostwa świata w LoL'a, bo na spotkanie o kolorowych konikach to by mnie nie puścił.

W moim wypadku działa po prostu ,,Konwent Fantasy/fantastyki" Owszem, myślą, ze jestem dziwny, ale przynajmniej nie aż tak. Tylko za każdym, marudzą, ,,Czy ty musisz być na każdym?" (jakbym bywał). No ale powinienem wpaść na kraków, bo fajne miejsce i spoko ludzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się tacie muszę tłumaczyć dlaczego jadę na drugi koniec miasta (Jeśli wierzyć Google Maps to jest to 12-15 km od mojego osiedla) i muszę wtedy wymyślać że jadę na Mistrzostwa świata w LoL'a, bo na spotkanie o kolorowych konikach to by mnie nie puścił.

<FACEHOOF>No, ale nie każdy ma rodziców, którzy zrozumieją swoje dziecko i jego hobby/zainteresowania :( Ale jak mi powiedzieli moi przyjaciele, ten, kto nie szanuje pasji swojego przyjaciela[choć sami nie sa tym zainteresowani] NIE JEST przyjacielem :( Stąd wniosek by był, że nie zachowują się JAK PRAWDZIWI rodzice. Nie wspierają swojego dziecka w zainteresowaniach. Jakkolwiek "dziwne" by nie były.

 

Żal mi czasem takich osób. Ale rób to, co cię interesuje i nie poddawaj się w tym. To twoje hobby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma wykrętów :3

 

- Fani kucyków, o których wam mówiłem, mają zjazd więc w niedzielę mnie nie będzie. 

- A daleko to? 

 

A co do licytacji - 1223 kilometry. Pracuję w Holandii, a i tak przyjadę. Są tu jeszcze jakieś kozaki? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja już otwarta!

Zapraszamy Was do zarejestrowania się, aby mieć pewność że starczy dla wszystkich miejsca.
Pamiętajcie, że jeśli chcecie mieć identyfikator ze swoim awatarem to przedpłatę musicie uiścić przed 10.03.
Mamy też dla Was nowość – akredytacja rodzinna. Dla opiekuna z dwojgiem dzieci, lub dwójki opiekunów z dzieckiem, opłata akredytacyjna wynosi tylko 25 zł (18 zł przy przedpłacie).

Bym zapomniał – uruchomiliśmy też nowy system przedpłat! Teraz jest to jeszcze łatwiejsze dzięki wykorzystaniu serwisu Przelewy24.

A co do noclegu - wszystko macie opisane tutaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się pojawić na meecie. Już raz byłam i spodobało mi się, a teraz zapowiada się fajny meet soł pewnie będę~ C:

 

Ha! A ja z Krakowa jestem :v

 

Postaram się pojawić na meecie. Już raz byłam i spodobało mi się, a teraz zapowiada się fajny meet soł pewnie będę~ C:

 

Ha! A ja z Krakowa jestem :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na krakowskim były miecze i ciekawa prelekcja o nich. Czy teraz też jest coś takiego w planach?

Może urządzimy strzelnicę? Ja mogę przynieść Crossmana 357. Przydałyby się także tarcze i puszki, których niestety nie można opróżniać na meecie.

I pytanie co do art. tytoniowych - jak wygląda sprawa tabaki na meecie?

Jedzie ktoś z okolic Bielska\Brzeszcz ?

Edytowano przez Raoul Duke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że forma płatności jak w zeszłym roku. Zatem muszę albo w końcu ogarnąć paypala (czy co to tam było) albo ogarnąć żeby moją kartą dało się płacić w necie. A w najgorszym wypadku znów ogarnąć znajomego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że forma płatności jak w zeszłym roku. Zatem muszę albo w końcu ogarnąć paypala (czy co to tam było) albo ogarnąć żeby moją kartą dało się płacić w necie.

 

 

Jeszcze jest opcja normalnym przelewem.

 

Na stronie meeta jest napisane:

 

Bym zapomniał – uruchomiliśmy też nowy system przedpłat! Teraz jest to jeszcze łatwiejsze dzięki wykorzystaniu serwisu Przelewy24.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny meet na którym się zjawię ^_^ Jakoś czas na to pozwala, więc czemu nie.

Verciu melduje się na Krakowskim. 

O @#!$&, chyba mam przewalone. BTW... Kto się na meet wybiera, chyba bespieczniej nie mówić, jak mnie tam znaleść, choć ciężko nie będzie. Cosplay się rzuca w oczy :o

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O @#!$&, chyba mam przewalone. BTW... Kto się na meet wybiera, chyba bespieczniej nie mówić, jak mnie tam znaleść, choć ciężko nie będzie. Cosplay się rzuca w oczy :o

 

A czy ja wyglądam na mordercę?

Spokojnie, przyjeżdżam w pokoju...(siekiera... hm... piła spalinowa... broń palna... meh, wezmę wałek ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...