Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 12.2


sz6sty

Recommended Posts

Czy po zgłoszeniu prelekcji przychodzi jakieś potwierdzenie? Bo w zeszłym tygodniu wypełniłem odpowiedni formularz i ani widu, ani słychu.

Prelekcja aTOMa? Tym bardziej trzeba się wybrać na drugi koniec Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I pytanie co do art. tytoniowych - jak wygląda sprawa tabaki na meecie?

Cytując regulamin, punkt 15: "Na terenie imprezy oraz terenie bezpośrednio przylegającym do budynku Szkoły Podstawowej nr 32 obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych, palenia i zażywania tytoniu oraz e-papierosów oraz posiadania i zażywania w jakikolwiek sposób narkotyków, substancji odurzających w tym również dopalaczy. Osoby którym zostanie udowodnione posiadanie jakichkolwiek substancji odurzających zostaną bezzwłocznie usunięte z terenu imprezy – w szczególnych wypadkach przekazane służbą miejskim, bądź Policji."


czy jest ktoś zainteresowany utworzeniem strzelnicy na meecie?

Niestety teren szkoły nie jest przystosowany do odpowiedniego zorganizowania oraz zabezpieczenia strzelnicy.


Jeszcze powiedzcie czy będzie aukcja, oraz do kiedy można zgłaszać prelekcje

Aukcja oczywiście będzie, jest to stały punkt programu krakowskich imprez, a prelekcje można zgłaszać do momentu zakończenia rejestracji (10.03).
Ewentualne potwierdzenie o przyjęciu bądź nie, otrzyma każdy najpóźniej 2 tyg przed meet'em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś zainteresowany pograniem w kucykowe karty w trakcie meetu?

 

Mogę z tobą pograć jeżeli to co jest na nich napisane nie jest dla mnie za małe (dałbyś radę wysłać mi na pw ich zdjęcie, abym mógł się zorientować co do ich wielkości? ) i jeżeli nie będę musiał przynosić własnej talii (której nie mam). No i jeżeli mnie nauczysz w nie grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam z chęcią bym, się 'bliżej przyjrzał' tym kartom.

 


No to z tego co widzę to będę musiał się zaopatrzyć w moją specjalistyczną aparaturę powiększającą... to znaczy w starą lupę z niedziałającą lampą

Może poczytać? Nie będziesz musiał targać lupy.  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dzięki :) Nie jest to duże, jakoś sobie poradzę (no chyba że oświetlenie w sali będzie nawalać/słońce zgaśnie).

Tez masz problem ze wzrokiem? Witaj w klubie :( Ja stożki rogówek, znaczy, stożek, bo po jednym przeszczepie juz jestem. Ale ci co myslą, że po przeszczepie widzi się doskonale, to NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez masz problem ze wzrokiem? Witaj w klubie :( Ja stożki rogówek, znaczy, stożek, bo po jednym przeszczepie juz jestem. Ale ci co myslą, że po przeszczepie widzi się doskonale, to NIE.

 

Ja mam Stargarda. ogólnie widzę w miarę, to znaczy dam radę się sam poruszać ale mam problem z rozpoznaniem kogoś z odległości ok. 2 m i czytaniem czcionek mniejszych od 16 bez lupy. No i jak gadam to patrzę się gdzieś w bok i większość ludzi wtedy myśli że ich nie słucham.

No i oczywiście muszę bawić się z ctrl+c, ctrl+v gdy mam odpaloną lupę w Windowsie (Mam nadzieję że w Win10 to w końcu naprawią ale jak to mówią "nadzieja jest matką głupich" )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widzę, że sporo karciarzy tu jest. Fajnie, będzie z kim się spróbować gdy tylko kupię talię i nieco poćwiczę. 

Ps. Nie chciałby ktoś się rozstać (nie za darmo rzecz jasna) z fioletowo różową talią z zestawu rock and rave? Ewentualnie czy ktokolwiek byłby skłonny zakupić zestaw na spółkę i wziąć tą drugą? 2 talie mi nie potrzebne, a z 2 boosterpacków, które wcześniej kupiłem (żeby zobaczyć do czego będą najlepsze karty).

 

Ponawiam też zapytanie, czy ktoś jedzie którymś z pociągów podanych wcześniej i chciałby się dosiąść (oferuję domowe ciastka :pbdt: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie doliczyć do grona tych, którzy nie grali ale chcieli by się zapoznać z grą. Wypadałoby znaleźć kogoś chętnego do zabawy w instruktora/sędzię i zmusić go do nadzorowania gry dwóch ludzi, którzy jeszcze nie grali  :raritylaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybieracie się na krakowski 12.2, albo przypadkiem mieszkacie w Gdańsku?

Ja chyba tak, ale nie jestem jeszcze pewien na 100%.

 

Możecie mnie doliczyć do grona tych, którzy nie grali ale chcieli by się zapoznać z grą. Wypadałoby znaleźć kogoś chętnego do zabawy w instruktora/sędzię i zmusić go do nadzorowania gry dwóch ludzi, którzy jeszcze nie grali  :raritylaugh:

Ja ostatnio próbowałem coś tłumaczyć w Gdańsku.  Niestety nie skończyłem swojej prezentacji http://slides.com/arpegius/mlpccg#/ mimo że miała być ona dla graczy turniejowych to i tak przez połowę czasu pokazywałem zawartość rulebooka.

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedzie ktoś z okolic Bielska/Brzeszcz?

 

Ogłoszenia drobne: najpewniej pojadę samochodem w sobotę rano z Pszczyny do Krakowa.

Trasa do podejrzenia: Pszczyna - Oświęcim - Kraków

 

Także jeśli ktoś jest zainteresowany podwózką, niech pisze na PW - tam też podam więcej info. Zaznaczam jednak, że nocuję w Krakowie i wracam dopiero w niedzielę wieczorem (najpewniej na Cieszyn), więc transport z powrotem we własnym zakresie trzeba sobie zorganizować.

 

Stan: 4 miejsca wolne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...