Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

meh... raz, że wyglądam kijowo dwa, że nie chce mi się bawić z długimi włosami. Nie wiem po prostu uważam,  że nie pasują mi długie włosy, choć w zasadzie nigdy długich nie miałem... i tak ojciec mnie wyzywa od zarośniętej małpy, jak mam włosy tylko trochę dłuższe, niż na tym zdjęciu https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11026582_963263300390373_1574388543210173577_n.jpg?oh=344420ba03022921697a61a059387fff&oe=55F74AA8:spike:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

470360_565179440164236_1056459408_o.jpg

Down below the street, can you dig this steady beat?

It's the subway. Subway!

Moving right along, hear the rhytm loud and strong,

It's the subway. Subway!

'Cause there isn't any room in this town,

They put all the trains down under the ground,

Buy a ticket now for the ride that's super-wow

On the subway. Subway!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do dyskusji o włosach - ja tam stwierdzam, że jednemu lepiej w długich, innemu w krótkich, well - dobierajcie fryzurę do twarzy (tak tak, wbrew pozorom każdy kształt twarzy wygląda z jednym uczesaniem pierdyliard razy lepiej, a z innym już jak pół dupy zza krzaka, więc serio, to jednak robi różnicę), tak będzie najlepiej, o. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłam takie coś, ze fajnie by było gdyby robić sklejki ze swoich zdjęć pokazujące jak się zmienialiśmy przez kilka lat, 5 czy ileś

Lubię patrzeć na takie rzeczy

Więc idę na pierwszy ogień, moja sklejka z ostatnich 5 lat(czyli co robię zeby tylko się nie uczyć, he): 

ja_by_estherenn-d8xjg7r.png

i taki bonus, czyli jak Esth będzie wygladać za +/- 10 lat:

Tattooed-Girl-on-Bed_Tattooed-Girl-on-Be

Generalnie na sklejce przypominasz mi jakąś aktorkę, tylko ni cholery nie pamiętam jaką. I weź się uśmiechaj, bo ładnie ci z takim wyrazem twarzy :)

Edytowano przez MewTwo Eilhart z Tregoru
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłam takie coś, ze fajnie by było gdyby robić sklejki ze swoich zdjęć pokazujące jak się zmienialiśmy przez kilka lat, 5 czy ileś

Lubię patrzeć na takie rzeczy

Więc idę na pierwszy ogień, moja sklejka z ostatnich 5 lat(czyli co robię zeby tylko się nie uczyć, he): 

ja_by_estherenn-d8xjg7r.png

i taki bonus, czyli jak Esth będzie wygladać za +/- 10 lat:

Tattooed-Girl-on-Bed_Tattooed-Girl-on-Be

A też wtedy wstawisz nam takie zdjęcie? :rd6:

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Związałam się z mangozjebem którego bardziej podniecały postaci z anime niż ja i wyraz zażenowania połączonego z pogardą na stałe przykleił się do mojej twarzy 

Oddałam duszę szatanowi. Tak.

 

 

A nawet takie mam, haha XD Ale zeby komukolwiek sie tak pokazać musiałabym najpierw zrzucić 10/15 kg i zrobić chociaż połowę z zaplanowanych tatuaży XD

Znając kobiety to przesadzasz i po prostu masz delikatne sadełko. A ja takie delikatne lubię :v Więc czekam na tatuaże :kappa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja pokażę swe piękne oblicze na mym czarnym rumaku:

https://lh3.googleusercontent.com/fOdvNLc2of552C9Exc4Ko4PS23SSzwB_NaAXqtr0EPA=w1045-h878-no

Żeby nie było że ubrany jestem nieodpowiednio to normalnie tak nie jeżdżę.

 

Tak, wiem, piękny jestem, nie musicie mi tego mówić, możecie zachować pozory skromności :)

Edytowano przez adamar44
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...