Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Maly Hehesz. Tez latwo zapamietam... ogolnie taki oryginalny :)

Awatar: Nie wiem kto to.. , ale chyba ten Maly Hehesz jesli sie nie myle?

Sygna: [uzupelnie jak bede na kompie]

User: Pomocna, mila i kulturalna. Rzadko sie zlosci i jest czlowiekiem :D

Edytowano przez BrillantCandy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No taki sobie słodki nick. Coś w sam raz dla Spike'a

A: Słodko mi się robi od samego patrzenia. 

S: Bonbon, zawsze ją lubiłem, ma dość przyjemny i sympatyczny wygląd i pasuje do stylu użytkowniczki

U: Kiedyś już widziałem, jednak za mało razy aby coś ocenić No nie da się przegapić tego że gustuje w cukierkach. Całkiem sympatycznie to wszystko wygląda ze sobą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kojarzy mi się z Veigarem z lola albo bombką choinkową, całkiem fajny.
Avatar: Złe oczyska serialowego antagonisty, Sumbry. Nie polecam
Sygnatura: Sombra, nie lubię gostka, poza tym dziwna jakość, ale nawet spoczko.
User: Nie znam, nie poznam, sporo postów i urocza Derpy w nagrodach :x 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruczek. Taki ptak lubi zmora umowy. Fajny. No i kiepski. Złoty polski serial. :3

A: Nie wiem kto to. Chociaż robi ciekawą minę i jakoś pasuje do użytkownika.

S: Ten doktorek... ten nasz niezapomniany doktorek którego wszyscy wielbią. Ale spadłem z krzesła podczas parodii Fluffle Puff :3

U: Znany mi user. Często zmienia wszystko... a nick zmienił tyle razy że... nie chce się liczyć. Widać lubi zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruczek zawsze fajnie brzmi i jakos tak pasuje do usera natomiast Kiepski dodaje +30 do polskości i Mocnego Fulla xD

A: ta mina jest rozbrajająca :rainderp:

S: nienajlepiej widze tekst na telefonie ale House zawsze na propsie (btw jest filmik z FlufflePuff jako House- obczaj)

U: mało go widywałam na forum ostatnio,w sumie w cale ale generalnie jest spoko.Za malo go znam co bym chetnie zmieniła. Propsy za fajne nagrody. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie wiem co ma tutaj oznaczać FW, ale Green to trochę oklepany motyw, pewnie ma coś wspólnego z OC, ogólnie na plusik. 7/10
Avatar: Jakiś brzydki obrazek kuca, nie podoba mi się :I 2/10
Sygnatura: Nie posiada prawdopodobnie ?/10
User: Nowy chyba, jeden pościk, nie znam człowieka. 


(btw jest filmik z FlufflePuff jako House- obczaj)

Widziałem i jakoś niezbyt mi przypadło. Mieszanie kucy do House'a jakoś mnie zawsze zrażało, a szczególnie takich bezmózgich jak Fluffle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kruczek, Jasne że mi się podoba!♥  A to kiepski? Kiedyś było fajniejsze. :c

Avatar: Nieogolony facet z derpem. Nie podoba mi sie, kwestia gustu. Po prostu... nie ustawiła bym sobie takiego. 

Sygnatura: Zgaduje że jakiś cytat i screen z Dr.Hausa. Nie oglądam, więc nie wiem. Ale forma sygnatury jest ładna, schludna. Może być. c: 

User: Dawno z nim nie pisałam, ale osoba bardzo sympatczna. Poprawia błędy ortograficzne, były avatar Trixie i Cadence. Nie da sie go nie zapamiętać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Zapewne nazwa OC, którego masz na avatarze. Jakoś tak średnio mi pasuję na nick, ale przynajmniej oryginalność jest.

Avatar: Nie wiem, co to za OC. Na swoim profilu masz wiele jej artów. Postać wygląda nawet fajnie, lecz... zła perspektywa = obrazek słabo pasujący na avatar.

Sygnatura: Gif może być. Strony z artami wczytują mi się za wolno, lecz już po zobaczeniu kilku z nich mogę stwierdzić, że rysujesz ładnie, a na mnie trudno zrobić dobre wrażenie, jeśli chodzi o obrazki.

User: Nie wiem, kto to. Absolutnie nie kojarzę, co najwyżej ten gif mógł mi się rzucić w oczu. Poza tym, nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discord z pinkie ?!

Em... od kiedy Pinkie ma róg? :ming: albo jest rozmiarów Discorda? :v lub ma białą sierść? To Celestia you know? :v

N: Talar. Czyli pieniądz. Ale z tego co pamiętam to jemu przy tworzeniu nicku chodziło o coś innego.

A: Hitman. Jak ja lubiłem tą gre :x no i to chyba z tej najnowszej części avek.

S: Ktoś narysowany w stylu ojca chszestnego. Chyba ten Lanister z podpisu niżej.

U: Człowiek piszący nieczęsto za to jeśli już napisze to rozpisujący się wielce. Chyba napisał najdłuższy post na forum..... .-.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jest Sayback, jest impreza. Nadal kojarzy mi sie z kimś kto zawsze musi mieć ostatnie słowo lub sie odszczekać (say- back), ale lubie nick, nie zmieniaj ;)

A: od kiedy to oczy wymagają cenzury? :rainderp:

S: oh gawd cytat z jednej z moich ulubionych piosenek od jednych z bardzo niewielu ulubionych artystów! I jeszcze król Oxy /tulnięcie/ ^^

U: sympatyczna i ciekawa osoba, propsy za fajne nagrody. Chętnie spotkałabym go na żywo. ^^ Nie wpisał mnie na żadną ze swoich list, czuje sie pominięta ;_;

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpisał mnie na żadną ze swoich list, czuje sie pominięta ;_;

Naprawię to ;-; jak siąde na kompa ^^

N: Płonące pytanie. To nazwa OC, ale też oryginalny pomysł na nick.

A: Discord i Celestia w ładnie wykonanym avku. Wiem nawet z którego arta. Ładnie wykonana.

S: Z różnych bajek. Herkules, dzwonnik i coś jeszcze. Nawet w miare.

U: Też bym chętnie spotkał w prawdziwym życiu zwłaszcza że też lubi poets of the fall :3 w ogóle zaktualizuje te listy bo wszyscy pozmieniali nicki co skutkuje "mózg rozjebany" no i *odtulenie ;) *

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Nie podoba mi się.

A:Jakaś postać anime w dziwnej pozie... aha.

S:Jest nawet ładna, urocza.

U:Wkurza mnie jej sposób pisania "Hehesz to Hehesz tamto". Lubi Audienca - taka koleżanka Cassidy. A raczej córka Cassidy i Sajbacka. Chyba się nie dogadamy :v

Edytowano przez Hidoi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z kawą. Zbożową. Nie mam bladego pojęcia czemu T-T Drugie skojarzenie to magia, jak łatwo zgadnąć.

A. Oczy Sombry. Lubię go. Może być.

S: Znowu Sombra. Bardzo ładny obrazek, dość mroczny. Przeszkadza mi nieco słaba jakość.

U: Dość często widuję na off-topie. Wydaje się przyjemnym userem, choć nie miałam okazji poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Serio, assasyn. :ming: ~ Templariusz

A: Luno - assasyn, grałbym. :lunaderp:

S: Tak dokładnie to nie są słowa Altaira, a mistrza Al Mualim'a. (pewnie ktoś to jeszcze wcześniej powiedział)

U: Assasino :hmpf:

Edytowano przez Garin z Khazad_dum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wpijający się w pamięć, trudny do zapomnienia.

A: Postać z anime lub mangi, to widać od razu. Inna sprawa, że ja się w tym temacie w ogóle nie orientuję.

S: Znów ta sama postać z anime. Dalej pieski które zadziwiająco często widzę na tym forum. Ciągle nie wiem jak się zwą. I mózgozjad... obejrzałem do końca!

U; Lubi mówić o sobie w trzeciej osobie. Podejrzane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...