Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

U: równie sympatyczna co niemądra osóbka. Propsy za te wszystkie nagrody. ^^ Mam ochotę palnąć jej pewien esej i chyba to zrobię w końcu...

Wybacz Burning, ale tego, że jestem w wieku gimnazjalnym nie zmienię tak szybko D: Szczerze mówiąc, nawet nie wiem o co chodzi, więc będę czekać na tej esej, chociaż trochę się boję denerwuje.

 

N: Talarki. Nigdy nie lubiłam zbytnio talarków.

A: Nie znam pana, ale jakby mi się nagle pojawił z nie wiadomo skąd, to biegłabym szybciej niż niejeden rower.

S: "Nawet sobą" brzmi oryginalne. Większość ludzi chcą być kotami, lub psami.

U: Nie znam człowieka, nie zamieniłam ani słowa, ale lubię czytać jego ściany tekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hmm jest fajny, ale zdecydowanie wolałem poprzednie. :octcry:

A: Tak bardzo nie wiem kogo przedstawia.

S: Całkiem fajne obie są.

U: Znamy się od bardzo dawna, ale też od bardzo dawna nie pisaliśmy już razem... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Jeden z najbardziej rozpoznawalnych na forum, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. :RPHVO:

A:No cóż na pewno ciekawy. :rarity5:

S:Antro CMC -nic dodać nic ująć. :rarityexcited:

U:Znam prowadzi wiele fajnych zabawa i ciekawych dyskusji. Fajna osoba. :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jakbym widział typowego polaka na serwerze, który pierwsze co piszę "Hi" "Kto PL". Maję minus.

Avatar: Zbyt typowe. Drugi minus.

Sygnatura: No tu już jest trochę lepiej. Userbar spoko, linki na propsie. W miarę git.

User: Nie znam za dobrze, ale z obserwacji wywnioskowałem, że gość jest radosny, lecz dość nieogarnięty. Jednak to ta pierwsza cecha bardziej się liczy, bo nieważne, jak człowiek mógłby być głupi (nie twierdzę, że Ty jesteś), jeśli jest miły, to  porozmawiać można.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Nie wiem, czy wziął się od monety, czy może od, no właśnie, z tym czym mi się kojarzy, czyli najlepszą postacią w Wiedźminie - Talarem :v 

A: Wygląda PayDayowato, ale głowy nie urwę. Nie lubię klaunów, wybacz, są ohydne i straszne ;_;

S: Prosty cytacik, nawet nie specjalnie pokombinowane na kolory, wielkości itp. Nie wiadomo czyi to cytat, ale jest.Trochę dziwny, ale równie dobrze mogło o to chodzić ^^"

U: Często widywany w forum o grach, więc na plus leci :v A tak to na innych działach nie widziałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie powiem z czym mi się kojarzy, ale i tak fajny. Łatwy do zapamiętania

A: Kiepska jakość, ale taki... uroczo smutny... :c

S: Nyan, Nyan, Neko desu :3

U: Niestety nie znam, ale kiedy tak patrzę na jej posty wydaje się być spoko :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jedna literka inna i już bym krzyczał WYBIERAM CIĘ!

A: Sugestywna Twilight jest sugestywna.

S: Kolejny cytat Coelhi? Co to jedyny autor książek na świecie? Brak kolorów. Tylko napis. 2/10

U: Nie znam ale sygnatura mnie zniesmacza. Więc to trochę obniża ocenę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mephisto, brat Diablo i Baala. Zabijałabym <3

A: Lepszy niż poprzednie. Ogólnie wygląda dobrze, tylko... czemu anime? Czemu, man?

S: Kreska jak z "Pory na przygodę". Wygląda ok.

U: Spoko gość, chociaż czasem mnie irytuje swoim przekonaniem o własnej nieomylności. Na razie pozwolę żyć :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krummi, tak jak lubię, krótki i charakterystyczny. Zmieniany co jakiś czas, ale jeszcze w granicach rozsądku.AI tak twierdzę że stare Octavia było najlepsze.

A: Jakiś pyzaty gość, nawet jako tako pasuje do opisu.

S: Prawdę mówiąc napisy mniej mnie obchodzą,  całkiem fajne okręty czy tez jak kto woli - statki. Swojego czasu interesowałem się, ale to był jedno razowy strzał. 

U: Widuje odkąd pamiętam, spotykam tu i tam głównie w zabawach. Jest naprawdę w porządku, czyli jak zawsze najbardziej pozytywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Jeden z bardziej znanych na forum, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. :aj3:

A:Niezmienne OC, jak dla mnie jak najbardziej na +. :pinkie4:

S:Obrazki fanowskie z których wynika że lubi śmigłowce , Applejack i Airsoft.+Linki do galerii. :twilight2:

U:Znam z oftopu, .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W pierwszej chwili wydawał mi się zbitkiem liter, ale potem zauważyłam, że to dwa złożone ze sobą wyrazy. Sympatyczne :3

A:Może niektórym postawa Luny kojarzy się dość jednoznacznie, ale nie mnie. Podoba mi się ten avatar, artysta dobrze rozumie perspektywę i końską anatomię, więc miło popatrzeć.

S: CMC w takiej wersji nieco mnie przeraża.

U: W sumie nie znam aż tak dobrze, ot parę razu braliśmy udział w tych samych, forumowych zabawach, ale zauważyłam, że jesteś aktywnym userem. I to chyba tyle n__n"

Edytowano przez Lunar_Isbre
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie kojarzy mi się z niczym. chociaż tyle, że jest krótki i łatwo go zapamiętać :v

A: Ładny styl i ciekawa kolorystyka... fajny jest :v

S: Trzy gify... czyli według regulaminu o dwa za dużo :P ale zastanawia mnie ta biała linia :notsure:

U: Nie znam i widzę pierwszy raz 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Drzewko, znane dobrze na forum.

A: :enjoy: Niema to jak Luna!

S: Najlepsze RPG przyszlego roku.

U: Spoko kolega, dobrze prowadzil dzial i czesto sluzy mi swoja rada xD

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Uwielbiam krótkie nicki związane z przedmiotami, roślinami i zwierzętami, więc jak najbardziej na plus.

A: Lubię Lunę i prace z pełnym tłem, a z doświadczenia wiem, że zimowe pejzaże z nagimi drzewami do najłatwiejszych nie należą, więc podoba mi się tym bardziej. Fajny avatar, można nacieszyć oko.

S: Fan Wiedźmina - krótko i na temat :D

U: Nie znam i widzę pierwszy raz <--- ja tak samo.

 

Tak btw, dziękuję za komentarz odnośnie avka, sama rysowałam XD

A co do sygnatury, to już zmieniłam :/ Jest jakaś nieścisłość, bo przy edycji sygnatury jest napisane, że może zawierać do trzech obrazków, a w regulaminie stoi inaczej (najlepsze jest to, że czytałam regulamin i ten jeden zapis mi jakoś umknął). Dzięki za zwrócenie uwagi :3 I jaka biała linia? Ja nic nie widzę :o

 

EDIT: To miało być do Sosny. Muszę to usuwać, czy mogę zostawić? XD

Edytowano przez Lunar_Isbre
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie trudno zgadnąć że jest fanką Luny, a w każdym razie woli ją od Celestii. Ogólnie może być.

A: Jej OC, czy coś w tym stylu. Jest oryginalny, ciekawi mnie jak by wyglądał w wersji z FiM

S: RiO, nie wiem tylko czy to 1 czy 2 część, nigdy nie oglądałem żadnej z nich. Może kiedyś się skuszę

U: Jest z nami od niedawna, ale sprawia wrażenie kolejnej z tych bardziej ogarniętych i dojrzałych, że tak powiem. Ale jeszcze się przekonamy

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://puu.sh/cQrPb.jpg o tą białą linię na dole mi chodziło :P... Swoją drogą przepis o ilości obrazków można ominąć wrzucając w spoiler resztę obrazków :v

N: Wilki to fajne zwierzęta są :v

A: OCek... ładna kolorystyka i fajny styl... podoba mi się

S: Widać, że jest fanem lotnictwa :v

U: Znam... lubi przytrollować w statusach :v ogólnie spoko gościu :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Oceniam już nie wiadomo który raz... Posmak sosnowej beczki, nie mam pojęcia jak długo leżakowana, ale stawiam na jakieś 2 lata. Całkiem spoko, charakterystyczny.

Awatar: Nie lubię Luny, trochę mało widać, ale jest w miarę okej. Spitfire była lepsza.

Sygna: Nie chce mi się komentować zawartości spoilera, bom leniwa bestia. Wiedźminowa grafika kozacka, ale chyba wolałbym napis po polsku.

User: Znam już jakiś czas, dość dużo rozmawiałem. Lubię nawet pomimo mongolskich bajek, które ogląda. :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sam nick jest dla mnie raczej neutralnie. Jest i git, aprobuję jego istnienie.

A: Stylowy kapelusz. Aprobuję bardziej na plus.

S: Znowu Rarity taka gustowna, taka stylowa. Ładna sygnatura.

U: Skończył się na Kill'em All. W dodatku od kiedy został zielonym, Inkwizycja przestała być Inkwizycją, a zaczęła być Moderacją Globalną. Wybaczam tylko dlatego, że zią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...