Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Kruczek, po prostu. Jeden z lepszych nick'ów :3

A: I LOVE PIEEEE! 

MY PIEEEE!

YOU DON'T GET MY PIEEE!

S: Da, a jakże~ 

U: User dość często widywany. Jego forumową starszą siostrą jest Cassidy :'D

Edytowano przez Berette
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Kot, który nie ma imienia. Może przybłęda? Taki nick też może świadczyć o indywidualności użytkownika.

A: Chociaż wydaje mi się, że kuc ma dziwną głowę, to może mi się tylko wydawać, bo nie znam się na anatomii kuców. W dodatku ciężko mi określić płeć, bo ubranie mówi, że samiec, ale pyszczek wygląda na klacz :v

S: Kojarzy mi się z taką jedną chińską bajką, ale nieważne. Dość zastanawiający gif, a komiks... Nie lubię skajrima.

U: Nie widziałam chyba nigdzie prócz w zabawach, więc ciężko mi ocenić. Po profilu widzę, że lubi Pinkie Pie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Z angielskiego to on nie jest, z polskiego... może. Kojarzy się z taką znaną marką środków czystości.

A: Wygląda mi na Mastera Yi z dodatkami. Dla własnego bezpieczeństwa będę trzymał się tej wersji, chyba że ktoś mnie oświeci.

S: Coś mi nie gra z oczami tego ptaszka, tylko nie wiem co. A cytat, nie wiem skąd, ale dla mnie nie jest zbyt głęboki.

U: Wiem, że gra w Dark Soulsy, Wiedźmina (czyta zresztą też) i DotA 2. Lubi piratów i jest bardzo blisko z Uszatką. Nie mam powodów, by lubić, ale też nie mam nic przeciwko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan


Wygląda mi na Mastera Yi z dodatkami. Dla własnego bezpieczeństwa będę trzymał się tej wersji, chyba że ktoś mnie oświeci.

To Gwyndolin z Dark Souls D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z czymś z przyszłości, choć nie wiem dlaczego. Wygląda na to że wymyślony samodzielnie, a w każdym razie, tak jak mam w zwyczaju,  po wrzuceniu w google nie wyskoczyło nic szczególnego.  Całkiem nieźle.

A: TS w bluzie,  muszę powiedzieć że jest coś w tym, mimo to że wygląda tak jakby miała kaca. 

S: Taaaaakkk... Mój przyjaciel jest wielkim fanem Daft Pank-a, przypomniało mi to motyw w EQ:RR.  

U: Pewnie jeden z tych bardziej aktywnych na SB, niż na działach, a tam mnie mało, więc ciężko cokolwiek powiedzieć.  Może za kolejna kilka lat jak odważę się wejść na SB... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak ja lubię takie proste, nieskomplikowane nicki...

A: Przyzwyczaiłem się do OC, jak patrzę na tę szachownicę, to nie wiem co myśleć.

S: Jakiś śmigłowiec z polską szachownicą i cytat z zdaję mi się brakującym przecinkiem. No i linki do OC oraz tematu z rysunkami.

U: Znany z niesamowitej aktywności w statusach i trochę bardzo mniejszej w działach. Ogólnie wygląda na całkiem przyjemną osobę.

 


Pewnie jeden z tych bardziej aktywnych na SB, niż na działach, a tam mnie mało, więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Może za kolejna kilka lat jak odważę się wejść na SB...

 

Ja i SB? Hmm, cóż, kiedyś spróbuję, póki co tam mnie nie było. I ja, mało aktywny w działach? Jeśli patrzysz na liczbę postów, to wiedz, że na forum jestem od 3 miesięcy, a postów piszę więcej niż 3/4 osób, które cokolwiek piszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z jednością fandomu więc jak najbardziej na plus.

A: Koncepcja Luny na tle księżyca jak najbardziej mi się podoba, Jednak samo przedstaienie Luny, jest, jak dla mnie, zwyczajnie złe. Daję jednak osenę na plus.

S: To samo co wiersz wyżej. Lecz ocena na minus.

U: Sprawia wrażenie "leciutko niemoralnego podejśca do MLP",  jednak ogólne wrażenie jest dobre. Według mnie bardzo dobry user.

Edytowano przez michalski9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty jak budowa cepa, ale przez to łatwy do zapamiętania i charakterystyczny :3 Plusik.

A: Wkurza mnie to, że włosy Pinkie wyłażą poza kadr, ale ogólnie sam avatar jest ładny i na miniaturce od razu rozpoznawalny.

S: Ni ma, pusto.

U: W sumie nie zdążyłam poznać bliżej, ale za to przeczytałam informacje w profilu i wydajesz się być dość interesującym userem.

 

EDIT: Bo mam refleks szachisty :/

 

N: Bardzo fajny nick, prosty, kojarzy mi się z jakimś uroczym zwierzątkiem.

A: Ciut rozmazane linie, ale i tak mi się podoba :3

S: *udaje, że rozumie literki z gifa* gif ładny, klimatyczny, statki na rozkołysanym morzu zawsze robią wrażenie. Za to w spoilerze... Jónsi i Lilikoi Boy! <3 <3 <3

U: Nie zdążyłam poznać, ale masz bardzo dużo postów, więc wnioskuję, że jesteś porządnym userem :3

Edytowano przez Lunar_Isbre
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Lunarna Izba jak to ja przeczytałam 

A : Jakiś śliczny kucyk <3  podoba mi się ten styl 

S : Rio. Coś dużo tych niebieskich papug, nie kojarzę, może dlatego, że nie oglądałam 2 ?

U : Nie znam, ale zebrała już piękną klepsydrę , wydaje się miła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Czarny lis. Prosty i wiadomo o co chodzi. Lubi lisy, małe i słodkie drapieżniki, a dodając do tego czarny. Cóż, może to wiele oznaczać. Nawet to, że po prostu lubi ten kolor ^^

A: Rzygająca puma (?) tęczą :v Nie wiem co o tym pomyśleć

S: Znowu czarny lisek. Tym razem tak narysowany delikatnie, a tą subtelność podkreśla niebieski motylek.

U: Chyba zmieniła nick i wszystko, więc nie wiem czy to ta osoba o której myślę, ale wydawała się fajna i spoko ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N. No, kapitan, czyli wysoko się ceni i raczej nie ma powodu alby było inaczej ;p

A. Coś do końca nie rozumiem, co ten pan ma na twarzy, ale ta koperta jest słodka, dzięki czemu cały obrazek jest uroczy :v

S. Nie wiem, co ma kruk do tego białego czegoś, ale ten obrazek jest ładnie namalowany, a cytat wydaje się być głęboki, mimo że dotyczy gry komputerowej :v

U. Nie znam, ale widząc wypowiedzi, posty itd. to zdaje się być całkiem miły i porządny. Chyba. Nie znam się na ludziach. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się trochę z dzwonkami, a tuż tuż święta. Niema żadnych dziwnych tytułów, 5/5

A: Bonbon. Nie wiem dlaczego, ale lubię tego kucyka, jest taki arcy-sympatyczny. Tryska szczęściem jak granat odłamkowy.

S: Ponieważ wykorzystujesz biedne małe kucyki do walki z najgorszymi bandytami w Eq. 

U: Tak jak kucyk w avku, sympatyczna i nie sposób jej nie-lubić. Kocha słodycze, co mi wystarczająco wystarcza by powiedzieć że jest w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Niezbyt oryginalny, widywałem już kilka takich samych/podobnych. Mimo to łatwo rozpoznawalny i nieźle brzmiący. Jest okej.

Awatar: Ma go już od dłuższego czasu, podoba mi się ten OC, jeden z lepszych jakie widziałem na forum.

Sygna: Nie będę narażał się na wyśmianie z mojej nieznajomości tematu więc powiem, że to po prostu helikopter. Ujdzie.

User: Nigdy nie rozmawiałem, ale bardzo często widzę, jak pisze głupoty w statusach. Pozytywny człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oceniam pierdylionowy raz i nadal mi się podoba :v

A: Flaga południa... wolałem Rarłoka w hallowenowej czapeczce dla mnie wyglądało to fajniej :v

S: Ładny Rarłok w kapelutku, choć moim zdaniem lepiej wyglądałby ten art bez tych czarnych pasków po bokach

U: Znam i lubię. Podobają mi się jego prace i czekam na więcej artów :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Rozpoznawalny. Drewniany. Fajny. 

A: Całkiem w porządku, chociaż Luna była trochę lepsza. I miała fajne tło.

S: Przezarąbiaszcza, bo Wiedźmin też jest przezarąbiaszczy. W każdym razie trailery dobrze się zapowiadały.

U: Bardzo dobrze sprawdza się jako regent, pomaga i w ogóle. Spoko gość.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z językiem polskim. Nigdy nie mogę zapamiętać znaczenia słowa "oksymoron". :ming:

A: Ten smoczuś z Mulan, który był tak zajedwabisty, że zapomniałem jego imienia. ;__;

S: Scena z "Planeta Skarbów" + własny Deviantart.

U: Nie udało się znaleźć wspólnego tematu. Miła użytkowniczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zapewne od imienia Paweł, taki Sherlock ze mnie.  Kilka razy już go widziałem, ale robi swoje.

A: Ciekawy, zmysłowy nawet mimo tego że z anime. Jak by tu być na ''nie''? 

S:Jakiś koxu co robi swoje,  ale prawdę mówi ac nie wiem kto to. głowa ze skrzydłami bije wszystkich na łeb.

U: Natknąłem się kilka razy. Jak w tule, jest jak kebab, gdy jest dobry to jest dobrze, a jak zły to jest źle :ming: ogólnie - całkiem w porządku.  

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Selena i Luna, dwie antyczne boginie w jednym. Podoba mi się, szczególnie, że to właśnie antyk jest moją ulubioną epoką.

A: Flutterbat i Luna, całkiem ładne, ale widać, że to ta pierwsza ma większe znaczenie. I dobrze.

S: Banery i linki, nic skomplikowanego ani kreatywnego, a mimo wszystko całkiem estetyczne.

U: Za mało widać, za mało wiem, moja baza danych nie wystarcza do oceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Cóż. Po tym nicku nikt nie będzie wątpić, że człowiek ten praisuje Księżyc :v Dość łatwe, ale fajne połączenie. Brzmi dobrze.

A: Nie wiem, czemu akurat one razem, ale może po prostu to dwie ulubienice użytkowniczki awatara? ^^ W każdym razie, Luna wygląda jakby robiła tylko za tło :C ale Flutterbat urocza jak zawsze 

S: Oh, tak. Fanka Fluttershy i Luny! ^^ Ale jeszcze i Rarci. Czemu Rarci nie ma w avatarze? :v 

U: Kurcze, kolejna osoba która pierwsz raz widzę na forum ;_; Nawet po profilu nic nie mogę napisać, bo tylko personality quiz. Chociaż wydajesz się na miłą osobę, a kogoś podobnego do Rarity raczej bym unikała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick prosty, choć zawsze mnie bawi (no offence, po prostu to perv z przodu tak śmiesznie się wymawia)

A: Mam wrażenie, że postać oberwała tym czymś w głowę i ma to przyczepione na stałe, co zawsze sprawia, że chce mi się śmiać. Na plus :3

S: Cuuudna! Obrazek bardzo klimatyczny a i podpis zacny.

U: Pisałyśmy wcześniej kilka razy w tych samych wątkach, wydajesz się całkiem konkretną i ciekawą osóbką o dużym poczuciu humoru :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...