Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Nigdzie się z nim nie spotkałem, też oryginalny :wow: (chociaż mój jest ściągnięty z Mount & Blade i zamienione dwie literki :v)

 

Avek: Octavusia :x Podoba mi się :derp2:

 

Sygna: Linki i jakiś tekst, tl;dr :v

 

User: Kojarzę go z forum, nie podobają mi się jego złote, czarne etc. listy w profilu :fluttershy6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wolałem po prostu Malinusię, bo to kojarzy mi się z Japońcami, ale może być. 7/10
Avatar: Lubię kapelusze, więc plus. Poza tym nie mój gust. 6/10
Sygnatura: A tutaj to już zatrzymałbym się na dłużej, lubię na nią patrzeć. 10/10
User: Wrażliwa pani, aktywna użytkowniczka, ciekawa postać biorąc pod uwagę ogół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Yargoleki

A: Słodki, chyba widziałam go na czyimś DA :3

S: :lunaderp:

U: Wielbie go  :yay:

 

 Miła, lubi mi spamować yaoi na gg. Ale powoli jej się kończy :v

Aktualnie oglądam anime...więc nie wchodze na gg, bo chce wszystko szybko obejrzeć  :fluttershy5: Na razie oglądam Mahou Shoujo Madoka Magica, potem 2 sezon Code Geass <nigdy nie mogłam sie zmusić  :facehoof:> i 2 zeson Spice and Wolf :333.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Fajnie brzmi, jeśli powiesz to głośno, szeroko otwierając usta na każdej samogłosce. W sumie tylko tyle mogę o nim powiedzieć, bo nie wiem, do czego nawiązuje, co ma sobą reprezentować ani nic takiego.

Avatar: Skryty w cieniach gość z uszami kota. Z wyglądu w porządku, ale w moje gusta nie trafia.

Sygnaturka: Trochę jak Aragorn szykujący się do bitwy w Helmowym Jarze, tylko bardziej bez sensu.

Użytkowniczka: Niesamowicie aktywna, ale widać komuś podpadła. Dużo bardziej niż ja ze swoim komunizmem. Osobiście nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...