Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Kiedyś miałem problemy z bezsennością, ale dobrze wspominam te czasy, niesamowicie dużo czasu na przemyślenie życia.
Avatar: Pasuje do jej zdjęć w offtopie, zaprawdę uroczy. Lubię Celestię.
Sygnatura: Spoko kucyki, te piękne oczyska, aprobuję.
User: Cudowna pomocniczka, dobra towarzyszka rozmów na PW, piękna osóbka, w okularkach jej do pyszczka :3
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lubię kruki, a kruczki jeszcze bardziej. :) Kojarzy się z takim czarno - białym filmem z jakiegoś tam roku, a van Dort? Podobno gnijąca panna młoda... film iście epicki.
A: Laleczka chucki? Horror który prawdopodobnie zapoczątkował strach na laleczki.
S: Związana z zakochaniem się w Rarity... nasze sny, to niebezpieczna broń, lecz sznuję jego upodobania, a obrazek fajny. :)
U: Bardzo dobrze znam i bardzo lubię. Wywalczył dla Trixie własny dział więc zacny z niego wojownik.

Edytowano przez Sajback claus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sajback. Nie mam pojęcia z czym to związać, zwłaszcza że back można rozumieć na wiele sposobów. Claus to imię germańskie, ewentualnie drugi człon nazwy tego grubego krasnala z Ameryki, co to podobno prezenty rozwozi.

Avatar: Dziwny, kontrastowy. Wygląda całkiem w porządku, jak gość obdarty ze skóry, ale męczy oczy.

Sygnatura: Całkiem w porządku, nie powiem. Ma w sobie coś zabawnego.

Użytkownik: Dawno go nie widziałem, a poza tym nie znam osobiście, dlatego wstrzymuję się od oceny.

 

Wybaczcie skromność opisu, ale nie za wiele miałem teraz do przelania na monitor.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Po prostu Tomek- nick dziwny, ale mi się podoba. Jest taki zabwny.

A: Facet z flagą. Całkiem fajne.

S: Good idea. Może kiedyś skorzystam?

U: Mało widuję go na forum, siedzi chyba głównie w offtopie i w zabawach przeróżnych. Gada nawet z sensem i jest całkiem sympatyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Nigdy wcześniej nie spotkałam na innym forum.Całkiem oryginalny.

A:Całkiem ładna klacz.Podobają mi się jej kolory.

S:Linki do dwóch opowiadań,z czego jeden podobno śmieszny.Może przeczytam kiedyś.

U:Nie znam zbytnio.Potrafi pisać z sensem.Ma bardzo ładną OC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Z niczym mi się nie kojarzy...

A:Ano...nie jestem w stanie ocenić.Kojarzy mi się z wojną.

S:Często przyprawia mnie o uśmiech na twarzy.

U:Nie znam zbytnio.Jest nowy a już 3 punkty ostrzeżeń?Kiedy tak patrzę to może spodoba mu się Higurashi no Naku Koro ni(sezon 1 i OVA 3 [Kaku]).

Edytowano przez Chibi MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Natychmiast przyszedł mi na myśl sok malinowy 

A: Ahhh.... ten okres żniw. 

S: Dwie postacie a anime z podpisem userki, dodatkowo w spoilerze dochodzi cytat. Nawet ciekawe słowa.  :twilight3:

U: Ostatnio mało spotykam, ale gdy ostatnio ją widziałem była userką, której podarował bym plakietkę ze słowami ,,Miła'' oraz ,, Oddana fanka Oza (tak, tak chyba się nazywał).  

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z pewną dyskusją na forum jednego LARPa, była o tym, że nicki związane z wilkami są stanowczo zbyt popularne. Jednak sam w sobie całkiem przyjemny nick.

A: Podoba mi się ten kuc. Dat kolorystyka :D

S: Nic z tego nie rozumiem, ale graficznie ładnie.

U: Fajny user. Sympatyczny, miły i aktywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Francuska :lunaderp:

A: Śliczna klacz, jedyne czego bym się czepiła to końcówki które powinny być bardziej "zaostrzone"

S: Dobry fic, jutro będę na dwóch ostatnich rozdziałach.

U: Fajna jest, a i pisze sęsowne posty.

Ostatnio stała się troszkę milsza, pewnie dzięki blindowej Kryśce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nick to dopiero początek jej słodkości. Pod tym względem jest dla mnie numero uno  na forum.
Avatar: Tęsknię trochę za Pinkaczem, ale ta Twi też słodziutka :3
Sygnatura: Słodki rysiu, napis taki sobie, ale w połączeniu z resztą nadal emanuje słodkością.
User: Dobra koleżanka z SB, cudowna i urocza istotka. Ma na mnie haka, którym może przekonać mnie do wszystkiego. :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Nick : Ten człowiek wiecznie go zmienia, kiedy pojawia się na jego koncie taka opcja! Wreszcie powrócił do swej pierwotnej postaci i dodał nazwisko bohatera jako przyrostek. *Przepraszam jeśli się mylę :D*
Avatar : Przerażający, ale pewnie jutro go już nie będzie bo Kruczek zmienia go co 5 minut :P
Sygnatura : Słodka Rarity leżąca w łóżeczku <3 Napis odnoszący się do tego, że Kruczek jest pewny siebie :)
User : Spoko człowiek, niegdyś przegadywałem z nim na gadu gadu na różne tematy, szanuje go bardzo, jeden z członków elit na tym forum (Na mojej liście narodzonej w mojej potylicy) :crazytwi3:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick z serii nie wiem co to jest, ale fajnie brzmi

A: Nawet mi się podoba. Taki wojenny klimacik.

S: Zabawna, skądś znam te miny, a przed sprawdzianami takie mamy.

U: Mało postów na liczniku, siedzi głównie w off topie. Całkiem spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cahan, Cahan, Cahan... nic mi to nie mówi :v . Czyli oryginalny, plus :x .
A: OC i własne dzieło? Jeśli tak, to gratuluję, bo mi się bardzo podoba ^^ Grzywa ładnie rozwiana przez wiatr, spojrzenie lekko pogardliwe, piękny długi róg - nic dodać, nic ująć :rdblink: .

S: Czeka na lepsze czasy i restrukturyzację - no to czekamy :P Jak będę miał kiedyś trochę czasu, to się zapoznam z ficami :x .

U: Niestety bliżej nie znam. Sądząc po liczbie postów, to raczej już tu trochę siedzi. Sądząc po ocenach innych użytkowników Cahan jest miłą użytkowniczką piszącą z sensem. Wierzę im, więc stwierdzam ogarniętą userkę, oby tak dalej! :giggle: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Brzmi jak jakiś serial, oglądałabym :lunaderp:

A: Słitibel! Jej spojrzenie kryje w sobie iskierkę nadziei, pewnie próbuje wyciągnąć od nas

hajs na wiśnie.

S: Ostatnio złoty badyl Molestii stał się bardzo popularny :rainderp:

U: Lubię, nawet bardzo. Miły, ogarnięty i przyjaźnie nastawiony do innych człowiek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Insomnia.... jedno z najbardziej oryginalnych nazw na całym forum. Szacunek za kreatywność.

A: Słodka Celestia na święta w tradycyjnym wydaniu. bardzo fajna Rzadko kto wybiera tradycyjne avki.

S: Jedna z najsłodszych sygnatur jakie widziałem, głównie ze względu na Scootaloo.

U: Dość konkretnie kojarzę. Jedna z najmilszych userek i moja osobista idolka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się ze Świętym Mikołajem. + za oryginalność, - za trudną wymawialność :rdblink:

A: Nie wiem co to, ale graficznie ładne

S: Ładna i estetyczna. Fajny cytat.

U: Użytkownik ciekawy, fajny, miły i udzielający się tu i ówdzie :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cahan słowo mi nieznane, ale na nick nadaje się w sam raz. Krótki i charakterystyczny

A: Tajemnicza czarno zielona klacz. Na tle gwiazd. Mi się podoba.

S: Linki do Fanficów. + test który mnie zwalił z nóg. :ming: 

U: Nie widuje jej często ale sprawia wrażenie miłej. Z tego co widzę pisze też FF, i nieźle jej to wychodzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...