Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:Bezsenność...i w tym tabletki nasenne...naćpać się i pójść w wieczny sen, marzenie mojej koleżanki 

A:Ona mi przypomina moją panią od Biologi ;__;

S:"Rodzinne" Ognisko, przyjemne jednak cieniowanie takie sobie
U:Najnowszy Avatar Snipsa, ma odznakę która sama zrobiła, miło.Jedna z najprzyjemniejszych userów na forum, kocham <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Skoda Octavia! Takie śliczne auteczko.

Nick bardzo ciekawy :)

A: Zawstydzona blondyna, nie wiem z jakiej to beczki ale bardzo mi się podoba.

S: Zawsze jakiś gif, tak bardzo fabulous :rainderp:

U: Miła, zabawna, ładna, uprzejma i dobra osoba którą też kocham :hug3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Insomnia... nie pamiętam co to znaczy, jednakże jako nick sprawuje się świetnie :)

A: od niemal miesiąca pozostaje ta sama Celestia z EQG. W każdym bądź razie ładny jest.

S: Zawsze ładnie wykonana praca prawdopodobie swojego autorstwa.

U: Świeży avatar Snipsa, nosi awarda własnego autorstwa... czyli to tak jakby sama go sobie przyznała :rainderp: , ogólnie miła i utalentowana userka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosenka, jako drzewko i jako nick ładny zaś jako zapach do samochodu już nie :rainderp:

A: Lekko okaleczona Spitfire, jej wzrok jak i stan ciała mówi "Walka skończona, honor ocalony".

S: Cytat masła maślanego, kilka ślicznych usebarów, link z cudownymi rysunkami i seksiaste

kolorowe napisy :lunaderp:

U: Razem z Aretrą dba o dział Wonderbolts, jest przyjaźnie nastawiony do innych i bardzo ładnie rysuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Osa, owad z którym każdego lata walczę. 4/10

A: CoD! Uwielbiam CoD'a!

Avatar bardzo mały przez co nie mogę się dopatrzeć reszty napisów. 8/10

S: Szare napisy, link do działu z poradnikami i reklama swojego kanału na yt. 2/10

U: Niestety nie znam więc nie ocenię.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Insomania - charakterystyczny i znany nick na forum. Osobiście mi się podoba, nie mam żadnych zastrzeżeń.

A: Hipster ? :D  Nie no żart, moja intuicja  mówi mi że  jest to humanizacja ,, Najjaśniejszego Słońca Equestrii''

S:  So cute !. Naprawdę sympatyczna sygnatura.

U:  Podejrzanie zbyt miła  i pomocna. Naprawdę wzorowa userka, byle tak dalej!

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:WilkU, kojarzy mi się z jakąś gangstą...pewnie przez te "U", poza tym mam koleżanke o taki przezwisku 
A:O, to dorosła wersja tego słodkiego oczka z wcześniejszego avatara, ale i tak jestem zawiedziona, bo jest pegazem ;_;
S:Obrazek nie działa ale linki są, i to jest ważne 
U:Naprawdę sympatyczny użytkownik, a przynajmniej się taki wydaje, nie miałam okazji bliżej poznać.Często widuje na Off-topie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Jest to nazwa samochodu...szczerze mówiąc wolałam oryginał (Mrs.Octavia)

A:Moja intuicja podpowiada mi,że to Norwegia jako dziewczyna.

S:Za pewne scena z pierwszego odcinka ,w którym pojawiło się to "rodzeństwo".Pamiętam,że miała kiedyś podobną.

U:Znam już trochę.Spamowałyśmy razem kiedyś.Wielbi Hetalię,a z niej najbardziej wielbi Islandię.Lubi też yaoi.

Edytowano przez Chibi MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chibi MaLinka- nick przyznaję, że mi się nie podoba, bo nie lubię rysunków w stylu chibi, z którymi nick mi się kojarzy

A:Jakiś słodki dzieciak- nie podoba mi się, nie w moim stylu

S: Postać z jakiegoś anime- dlaczego ja nie lubię anime :despair:

U:Nie znam, ale wydaje się być spokojną, miłą, młodą osobą :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cahan, bardzo ciekawy nick, pochodzi od pewnej gminy znajdującej się we Francji.

Akurat wczoraj rozmawiałam z kolegą o Francji :rainderp: 8/10

A: Bardzo ładny kucyk, ma śliczny kolor grzywy. 9/10

S: Link do ciekawie wyglądającego fica którego mam zamiar wieczorem przeczytać i zabawna uwaga dotycząca sygny. Jestem na tak.

U: Znam głównie z "widzenia"

Pisze bardzo sensowne posty, lubi udzielać się w dyskusjach. Ogarnięta dziewczyna.

Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Szomnia o3o Nick oryginalny i ładny, bezsenność.

A:Celestia taka hipsta,wow, szlachecki berecik tak bardzo, szalik taki fajny, okulary takie hipsterskie, uszanowanko
S:Jakie urocze! Nawet moja "opiekunka" się wkręciła :rainderp:
U:Moja sklejona żonka, która jest avatarem anorektyka, uroczo.Często się udziela w dziale księżniczek i teraz Trixie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo fajny samochód :3 szwagier miał przez 6 lat, nigdy go nie zawiódł :x no i jako nick jest intrygujący ^^.

A: Jakaś zakłopotana pani o blond włosach, może to właśnie Skoda Octavia? :wow: ładny :) .

S: Hetalia? Pan Szwed wygląda fajnie :D Psychodeliczny link - dobry trip :D .

U: Sądząc po jej postach i rozmowach na SB - miła i sympatyczna osóbka, która lubi maskonury :wow: . I ma trzy nagrody :wow: . Oby tak dalej! :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Są na to tabletki, ludzie z depresją lubią to :v

A:Hipsta Celestia :x No i ten beret który mi przypomina Finlandię,Szwajcarię i Grecje z APH <3
S:Aż mi się cieplej zrobiło
U:569 postów :rainderp:.Dobra, walić to.Miła dziewczyna o pięknym imieniu.Jak widzę po profilu też jest Otaku i oglądała Full Metal Alchemist :v

Muszę to w końcu zacząć oglądać ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy i podoba mi się

A: Też mi się podoba, nie wiem czemu, ale przywodzi mi na myśl Ciri z Wiedźmina

S: Jakieś anime, nie podoba mi się, bo anime nie lubię

U: Miła inteligentna, w dyskusjach pisze sensowne posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Nic nie napiszę bo wyjdzie, że robię się nudny :sab:

A Zludziowana Celestia narysowana węgielkiem. Ładne :)

S CUDO! Ładne, świecące... No i ta Scootaloo. W brazylijskim serialu byłaby córką Celestii oraz siostrą cioteczną Fluttershy

U Miła, sympatyczna i inteligentna. Za darmo nagród tu nie dają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie można zarzucić braku oryginalności, bo nigdy o czymś podobnym nie słyszałem, duży plus.
Avatar: Flutterkia, bardzo ją lubiłem dopóki przejrzałem na oczy jak fabulous jest Rarcia, więc również mi się podoba.
Sygnatura: Linki do fanfikcji, którą być może przeczytam oraz jakieś anime, czyli pół na pół  bo ff to moje ulubione zajęcie a anime gardzę swym serduszkiem całym.
User: Dobry, pomocny, zabójczy wygląd ma koleś. Zawsze mi się dobrze kojarzy, ciekawy towarzysz rozmowy i dobry moderator :)

Nick: Tutaj już inaczej, bo istnieje taki samochód, którego reklama nękała mnie przez długi czas, tak sobie.
Avatar: The best avatar ever, jeżeli go zmienisz, wypatroszę Ciebie i Twojego szczurka, lub przyszłego szczurka, jeśli zdechł.
Sygnatura: Dziwny link :derp6: I jakieś perfidne animce, gdyby tam chociaż były cycki xD
User: Lubię, dobra towarzyszka rozmów, ciekawa osoba, ukochana Yargola i wgl fabulous pełną gębą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Insomnia - z powrotem do mnie wróciła :v pewnie dopiero o 3 usnę. No ale ładny nick, i po angielsku ^^ .

A: Fajna Celestia :3 troche mi się kojarzy z "Two Best Sisters Play Persona 4" przez ten ubiór :rainderp: .

S: D'AWWWWWWWWW. Ta Scootaloo śpiąca na Celestii jest po prostu przesłodka :3 prześliczna sygna .

U: Nie ukrywam, że ją bardzo lubię ^^ jest bardzo miła, sympatyczną osobą, chyba lubi moją marynarkę :rainderp: , ma aż 3 nagrody, prawdopodobnie pierwsza osoba na forum, która uwzględniła mnie w zabawie za co ma ode mnie mocnego huga! :hug2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...