Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Swahili jest to nazwa języka który jest stosowany w Afryce ( Wow taka wiedza) Jak widać sprawdza się też jako nick  :aj5:

A: The spy!  :rarity4:  Naprawdę fajnie zrobiony.

S: Czy to jest wilk?  :crazytwi2:

U: Nie znam za dobrze, ale widuje czasem. Z tego co wiem jest miłą userką i raczej lubianą. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Wilk + U.Pewnie jest to tak wystylizowane jak w przypadku mojego nicku(U mnie Ma jest z nazwiska,a Linka z imienia).

A:Biegnący kucyk.Za pewne jego OC.Szczerze wolałam poprzedni.Był uroczy.

S:Ładne światełka.

U:Otóż...jest to bardzo miły i ogarnięty user.Troszkę go "znam".Bardzo ładnie rysuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: I Ryś i Raindrops- czyli same wspaniałości. Bardzo mi się podoba.

A: Śliczna jest ta Twi- przeurocza

S: Przepiękny ryś. Kocham koty.

U: Miła, uprzejma i udzielająca się. Jedna z tych osób na forum, które mogą stanowić wzór o tym jak należy zachowywać się w Internetach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Śliczne zwierzątko z rodziny kotowatych i ładny background pony - dobre połączenie! :rainderp:

A: Przyznam, że wolałem avka z Pinkie i Gummy'm :v . No ale czuć klimat powoli zbliżających się świąt ^^ .

S: Prześliczny rysio <3 . No i pomęczyłem trochę Raindrops pytaniami :rainderp: .

U: Przesympatyczna użytkowniczka, którą kiedyś zahugam na śmierć :hug3: . Lubi kapibary :D . Nie no, jest świetna. Oby tak dalej! :rdblink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ciekawy, ale chyba bez tej kropki byłoby lepiej.

Avatar: Zapewne jakaś postać z anime/mangi, niestety nie lubię tego typu rzeczy więc się nie znam.

Sygna: Nie mam nic przeciwko homoseksualizmowi, ale pod jednym warunkiem - jeśli nie widzę czegoś takiego. (swoją drogą to chyba scena z "Sali Samobójców, dobrze mówię?)

User: Nie znam, ale kojarzę że mieszka dość blisko mnie.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Celly, ja tak zawsze nazywam Celestie w gronie znajomych, jestem na tak!

A: Avatar pod tytułem "Jestę BonBonę" nic do niego nie mam, lubię BonBon.

S: Błąd

U: Miła, pomocna, udziela się w Snipsowo-Snailsowym dziale, pisze z sensem, jara się moimi rysunkami tak samo jak ja, jest bardzo ładna...

Nic tylko kochać :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bardzo długo możnaby się rozwodzić nad znaczeniem i kontekstem uzytego słowa akurat na tym forum i w tej sytuacji, ale mi się po prostu nie chce. Wyrażę więc tylko swoją opinię. Lubie ten nick, nie mam z nim złych skojarzeń a dodatkowo pasuje do wyznawczyni kogoś, kto snu raczej nie zsyła.

Avatar: "Hej, źrebaczku! Wejdź do mojej karocy, a dam ci dwadzieścia bitsów i cukierka!" Sorry, mam zły dzień.

Sygnaturka: Całkiem ładny obrazek, choć akurat za Celestią specjalnie nie przepadam. Cieszy oko swoimi ciepłymi, łagodnymi barwami.

Użytkowniczka: W mojej opinii jest w porządku. Aktywna, miła, fajnie rysuje. O jej walorach może świadczyć fakt, że zasłużyła na pomaganie w dziale Trixie w charakterze avatara. Udziela się też w Regnum Solis, gdzie sypie pomysłami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Brzmi oryginalnie, podoba mi się. GoForGold, kojarzy mi się się z niewiadomych powodów z moim dawnym nickiem w csie "Hard|gO!!|prO!!"
Avatar: Nie mam pojęcia co to, ale prezentuje się całkiem nieźle. Można zawiesić oko.
Sygnatura: Pinkamena wyglądająca jak Irelia, jestem na tak. (Lol, tylko tak mi się kojarzy)
User: Nie kojarzę, ma ciekawy podpis, wygląda tajemniczo, pisze z sensem, tak trzymaj synu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruczek - Po wielu zmianach został ten nick, moim zdaniem, najlepszy ze wszystkich zmian.
Van Dort - Wzięty z filmu "Gnijąca Panna Młoda" i pasujący do Kruczka.
Szlachetny nick.
A: Widuje tą postać dość często na internetach ale nie wiem kto to jest.
S: To chyba cytat mojego ulubionego doktorka jadącego na psychotropach, ale nie jestem pewna.
i.... Gif z moim ulubionym doktorkiem :yay:
U: Jeden z moich dwóch szefów, gnojący gimbusiarstwo jak nikt inny.
Takiego kolegi ze świecą szukać, naprawdę.

Edytowano przez Insomnia
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Coś co ostatnio doskwiera wielu moim znajomym. Nadal twierdzę że jako nick się sprawdza.

A: Pewnie Na pewno jest to Celestia, tym razem w wydaniu świątecznym. Poza tym naprawdę ładny rysunek.Tak trzymać!

S: Sygnatura przypadła mi do gustu, ale te oczy Twilight. Jakieś takie O_O.

U: Czasem widuje na forum, naprawdę sprawdza się w roli avatara. Lubiana userka. Naprawdę jest dobrze!  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ciekawy, ale chyba bardziej skojarzyłby mi się z płcią "brzydszą" gdybym go usłyszał  :rainpriest:

Avatar: OC którego kolorystyka bardzo mi się podoba.

Sygna: Linki do fików. Nie czytałem niestety żadnego z nich, a chyba będę musiał bo tagi wyglądają obiecująco.

User: Nie znam, lecz ma gust do Fan Fikcji. :)

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...