Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Samochód, skojarzenia - niemiecka technika, czeski temperament, niezawodność :x . Plus.

A: Pan Mikołaj :rainderp: z Hetalii (?) . Świątecznie ^^ . Plus.

S: Hetalia (?) . Też świątecznie :D . Plus.

U: Z Eszbe wynika, że jest bardzo miłą i rozmowną użytkowniczką. Taka w sam raz do hugania :hug3: . Cztery plusy, przechodzisz dalej! :rdblink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kiedyś Filozof Imesh, teraz przydomek po angielsku. Mi tam się podoba.

Avatar: Cuteness Level: Over 9000!

Sygna: Twicane w roli berła Lokiego. 

User: Widziałem kilka razy w różnych tematach, ma fajną marynarkę :D

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Francuski nick, bardzo mi się podoba.

A: To najśliczniejszy OC'ek jakiego widziałam, same plusy.

S: Jestem w trakcie czytania, bardzo fajny fic.

U: Miła, może na początku wydawała mi się oschła ale widocznie byłam w błędzie. :)

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z pradawnym aniołem który zstąpił na ziemię a następnie kontrolował wszelkie ingerencję cieni. Dziwny mam umysł. :)

A:  Świąteczna wersja Celestii. Słodka, nawet bardzo słodka. :)

S: Jeszcze bardziej słodka od awatara.

U: Od niedawna dostała podwójny awans, co czyni ją bardzo interesującą, kreatywną i zaangażowaną userką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sajback postanowił zostać mikołajem hoł hoł hoł! Świątecznie czyli fajnie +

A: Octavia w szaliku i słuchawkach wygląda fajnie. 

S: Wielki nick usera, nietrudno zgadnąć jakie ma zainteresowania. 

U: Widuje czasem, naprawdę  miły i fajny użytkownik, czasem coś napisze w statusie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: WilkU - skojarzenie oczywiście z tymi cudownymi ssakami z rodziny psowatych :rainderp: . Plus.

A: Świątecznie :x . Często widuję tego dżentelmena w avku użytkownika, więc to pewnie jego dzieło. Ładnie wykonane :) . Plus.

S: Świątecznie x2 :x . Ładny samolot, ale to Applejack bym cmoknął :D . Plus.

U: Pamiętam głównie z działu muzycznego, czasem też wejdzie na Eszbe. Wspominam go mile. Wniosek? Jest miły, kilka fajnych pozycji do oceny dał :rainderp: . Cztery razy plus, przechodzisz dalej! :rdblink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Jeszcze bardziej filozoficznie :rainderp:
A:Equestriańskie kolędy! Aż mi się przypomniała islandzka kolęda o kocie~
S:Magiczne berło Twalota Szparki! I tak zawsze zamiast "peasant" przeczytam "pregnant" :ming:
U:Ma chyba najlepszą marynarkę w tym zakątku internetu, wchodzi na ShitBox`a z którego wynika, że jest miły i dobrze reprezentuje forum :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki auciarski :lunaderp:
A: Islandia, a któż by inny!
Avatar ładny, widać, że dziewczyna poczuła magie świąt!
S: Islandia harujący za Finlandie (czy na odwrót? :P)
Też ładne, bo świąteczne!
U: Mój cudowny mąż, walący zawsze trafnymi tekstami, grzmiący na kogo trzeba i psychiczny w pozytywnym
tego słowa znaczeniu :rainderp:

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Insomnia, bezsenność oraz jest chyba taki utwór. Przepadam za posiadaczką tego nicku, więc jak najlepiej mi się kojarzy.
Avatar: Mistrzostwo! Nie wiem skąd masz taką smykałkę do wynajdywania cudownych avatarów z Celestią, ale idzie Ci to świetnie.
Sygnatura: Każdy może to interpretować inaczej. Jak dla mnie to Celestia, która uświadomiła sobie, że ona również się zestarzeje :dunno:
User: Jest wspaniała, cudowna, piękna, pomocna, kochana, lubiana, znana, pomysłowa, kreatywna, zaradna, mówiłem że piękna? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Charakterystyczny, o fajnym brzmieniu. Taki mroczny :)

A: No zbytnio mi się nie podoba. Jest IMHO za prosty.

S: House, nigdy nie byłam jego fanką, ale jako sygna jest spoko.

U: Aktywny, udzielający się na forum. Jest Moderatorem, co też jest na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podobno francuski :megusta: . Krótki i ładny.

A: Śliczny jednorożec na tle gwieździstego nieba. Chyba OC. Ładnie zrobione oczy :) .

S: Sygna czeka na lepsze czasy i restrukturyzację. No to czekamy :v .

U: Wydaje się miła. Jest aktywna. Ładnie rysuje. Czyli na plus, oby tak dalej! :rdblink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: GoForGold - ruszaj za złotem (jakoś tak :v) . Marzenie niejednego człowieka, ciekawy nick.

A: Niestety nie mam bladego pojęcia co przedstawia, przyznam jednak że jest ładnie wykonany. Ciekawią mnie te symbole pod... godłem? Tak, chyba to słowo będzie tu pasowało :twilight3:

S: Świetna! :D Pinkamena połączona z Constantinem, Punisherem i Nickiem Furym (ze względu na opaskę na oku :rainderp: ) - istna mieszanka wybuchowa :rariderp: .

U: Niestety bliżej nie znam. Ale lubię go, bo lubi moją marynarkę :rainderp: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Palące Pytanie... pierwsze co na myśl przyszło to Człowiek Zagadka z Batmana, oryginalnie :)

A: Domyślam się że OCek, podoba mi się, CM wygląda jak znak rozpoznawczy Człowieka Zagadki - Jeżeli jest to powiązane to jest to bardzo pomysłowe :D

S: Obrazek Luny który prowadzi do galerii na Devarcie ( świetne rysunki )

U: Ostatnio często widuję na forum, poza tym wypowiadała się w temacie ASG - Respect Rained :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Eternal vel. Wieczysty :D . Dla mnie nick doskonale już znany, i raczej wiele się w tym nie zmieni ^^ . Lubię ten nick i mam nadzieję, że pozostanie nietknięty.

A: Z jednej strony, :yay: świątecznie bo śnieg i wgl, z drugiej chciałbym przytulić Flutterkę, bo pewnie jej zimno ;-; . Ładnie wykonany art, który dobrze pasuje do obecnie panującej atmosfery *wygląda przez okno* tak, bez zmian :v .

S: Nie ładuje mi się ;-; .

U: Chyba jedna z pierwszych osób, którą poznałem na forum. Swego czasu często recenzowałem przesyłane przez niego utwory w dziale muzycznym. Co o Wieczystym można powiedzieć? Na pewno miły dla innych, nie trolluje, nie hejtuje, człowiek z pasją (ASG), ma fajnego zebrowego OCka :x , ogólnie bardzo miło go wspominam i mam nadzieję, że się to nie zmieni :rdblink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ten człowiek niedawno popełnił błąd, myślał,  że angielski jest bardziej cool od polskiego... Mylił się.

A: Kolędujące siostrzyczki! Bardzo mi się podoba.

S: Twicane attack! Fajne.

U: Bardzo lubię, stoi w cieniu swojej marynarki która robi karierę. Zabawny user :RPHVO:

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Trudno ciągle wymyślać, co to miało znaczyć, więc... kojarzy mi się z osobą we wnętrzu gwiazdy.

A: Lallallalal! Wesołych świąt dla wszystkich fanów Celestii. :D

S: Epicka! Jedna z najbardziej epickich sygnatur jakie widziałem. Lustro to ukazuje wewnętrzne uczucia Celestii do jej samej. 

U: Znam i lubię. Wciąż ją oceniam, więc może to jest jakiś znak. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sajback claus - jak Santa Claus :D Coooraz bliżej święta :x . Ciekawie wykorzystany oryginalny nick ^^ . Duży plus za to.

A: Tavi w tych nausznikach jest po prostu prześliczna :3 . No i cooooraz bliżej święta :x . Plus.

S: Bardzo ładny obrazek z nickiem użytkownika. Ciekawe OC, ładny art w linku, Sajback jest jak Pinkie Pie ^^ . Dużo tu do zwiedzania. Plus.

U: Znam - jest bardzo miły, pomocny i tolerancyjny. Dużo osób powinno brać z niego przykład ^^ . Cztery plusy, przechodzisz dalej! :rdblink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...