Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Ach te Skody  :aj3: . Ale to  nieważne, fajny nick z dystansem do siebie. +

A: Postać z anime w jak najbardziej świątecznej edycji. + napis ,,iceland''  +

S: Jeszcze bardziej świąteczna, [Jeszcze tylko tydzień :lie: ] Oczywiście +

U: Jak najbardziej pozytywna i świąteczna. Potwierdzam pełne przygotowanie do świąt.  :ming:

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo mi się podoba, wilki są super :yay:

A: Jego śliczniutki OC w świątecznej wersji, to jest takie słodkie!

S: Jabłkowe Samoloty! Cudowne połączenie :lunaderp:

U: Lubię jego teksty które znajdują się we wszystkich statusach tego forum, zawsze są trafne i zabawne jednocześnie co świadczy o jego poczuciu humoru.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: ...jesteś moim problemem! D:

A: najpierw myślałam, że to Luna ^^" Uroczy!

S: Jeszcze bardziej urocze, chociaż Luna ma dziwnie krzywą mordkę, ale Tia wygląda piknie.

U: widziałam same neutralne posty jak na razie, więc jest gut. Zazdroszczę znaczka "Przyjaciel Cadance" ;D

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W tej wersji jakoś bardziej mi się podoba, lepiej brzmi. I pasuje na nick, na kucykowym forum.

A: Prześliczna Luna

S: Burning Question, rysowana jak rozumiem własnoręcznie. Gratuluję wykonania.

U: Inteligentna, gada z sensem i nie spami. Duży plus. Dojrzała emocjonalnie i intelektualnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Przez moje rozkojarzenie i nick nie wskazujący na płeć żeńską, przez większość czasu nie wiedziałem że właścicielka nicku jest płci pięknej.
Avatar: Niezmienny, dobrze mi się kojarzy, albowiem userka ma głowę do pisania postów.
Sygnatura: Reklamy fanfików, które być może przeczytam plus żart gospodarczy, proste i bogate w przekaz.
User: Ogarnięta, dobrze pisze, miło się patrzy na jej oblicze. Nie mam zarzutów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jakie zwierze taki nick, czyli jest dobrze. Kruki są super itp itd. Van Dort z tego co wiem to jest postać z pewnej ciekawej bajki.

A: Pozwólcie że znowu się powtórzę, jaki człowiek taki avek.  czyli wielki fan House'a

S: I tu to samo, Ale ten cytat jak najbardziej trafny.

U: Zna go chyba każdy, na forum poważana postać, Cenie go sobie głównie za to ze często wnosi światło rozsądku. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przypomniała mi sie pewna dziwna piosenka... ;-;

A: Świąteczna hetalia.

S: To samo, chociaż nie ogarniam spoilera...

U: Skoro jest fujoshi, mam pare rzeczy do powiedzenia :x

1. Zlicencjonowali mange Seven Days http://centrum-mangi.pl/Seven-Days/ (jeśli nie przeczytałaś, przeczytaj, jest 2 w top 40, a wcześniej 1 O.o)

2. Z mangi Love Stage!! http://centrum-mangi.pl/Love-Stage/ Będzie ANIME (a to yaoi) :OOO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No spoko, trzyma normę

A: Anime dobre na każdą pogodę

S: Moja pierwsza fandomowa piosenka w nowym wydaniu, podoba mi się 

U: W sumie nie znam jej, ale czy ktoś kto ma 10 ostrzeżeń może być zły? Otóż tak, ale rzadko jest nudny, a to mnie bardziej interesuje 

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: podoba mi się. Taki drapieżny choć aktualnie już mało oryginalny.

A: TAK. Uwielbiam tego gościa :3 Masz propsy.

S: shipping all the way, nie jestem za, ale praca ładnie wykonana szczególnie te "skrzydła" z wody.

U: Prorok Pinkie nie może być zły... Tak w ogóle, to nie znam, ale widzę że napisał dziką ilość postów jak do tej pory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lekko zmodyfikowany, lecz wciąż jest niezwykły.

A: Celestia w czapce mikołaja :soawesome:

S: Prześliczne księżniczki w szacie świątecznej, prawdopodobnie własnej pracy co jeszcze bardziej dodaje jej uroku

U: Miła i sympatyczna avatarka Celestii:) Nie mogę powiedzieć nic złego na jej temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z jojobą i miłorzębem. Nie wiem, dlaczego. Ale krótkie, nadające się na nick.

A: Kolejne "chińskie bajki", jakoś nie jestem fanką anime

S: Nie wiem co to, ale przypomina mi Pokemony.

U: Nie znam, nie widziałam jej postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Ciekawy, słyszałam, że francuski :wow: 
A:Zapewne jej OC, design i kolory ciekawe, może trochę za bardzo "drastyczne" jak na kuca z idealnej Equestrii ale jako, że to jednorożec to może być.
S:Autoreklama :x
U:Nie znam za bardzo, widuje czasem w dyskusjach i właśnie w off-topie.Jak widzę, piszę z sensem, więc jak na razie jest na plus  :efWiK:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...