Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Sowa taka jest. Ale nick spoko doceniam. Krótki fajny i treściwy. Zastrzeżeń brak. Poletzam

A: Dzidek w zielonym kapeluszu. Nie wiem skąd to ale całkiem fajne.

S: Z tego co pamiętam to jest tam postać z Undertale ale na telefonie nie stwierdzę

U: Całkiem sympatyczna osóbka. Fajnie się współpracuje w dziale. Poletzam tego użytkownika :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna - rodzaj roślin z rodziny sosnowatych obejmujący niemal 115 gatunków drzew i krzewów. Występują przeważnie w strefie klimatu umiarkowanego półkuli północnej, choć niektóre gatunki rosną również w strefach cieplejszych. (Przyp. Wikipedia).

A: Panna puszczajaca calusa, fajnie wyglada ^^ 10/10

S: niestety mobilnie.

U: Moderator, wiec zapewne pomocny, sympatyczny koles! Niestety nie znamy sie, czesto widuje tak czy tak : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu Ciastek napisał:

A: Panna puszczajaca calusa, fajnie wyglada ^^ 10/10

Nie całusa, to termometr ;)

 

N: Ciastek, jestem ciekaw czy inspiracją był Shrek xd

A: No, Pan Ciastek we własnej osobie :v

S: Em no ten tego...yyy no

U: Nowy user, niestety nie znam :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Proxsiu

N: Kolejna zmiana nicku, kolejne dochodzenie kim typ jest. No chodziarz człon jest ten sam. Zazwyczaj... A tak to nie mam zwyczaju wpierdzielać się ludziom w nicki.

A: Bardzo fajna humanizacja tej, no tamtej, - co tak fajnie śpiewała.  Chyba.... Ale tak czy siak jest to dziewczyna, a my na forum wolimy kucyki. 

Spoiler

biyLREKkT.png

 

S: Przypomina mi się ten film ,,Pixels'' Czy jakoś tak... W Donkey Konga nigdy nie grałem, ale przeróbka prawilna jak najbardziej. 

U: Kojarzę przede wszystkim z częstej zmiany nicków i z tego że ma kolor. No i należy mu się jakieś dobre słowo, za to, że dużo się poświęca dla forume, no w każdym razie więcej ode mnie. XD  A jak zobaczyłem jego datę urodzenia to poczułem się jak stary nierób. 

 

Wyprzedziła mnie banda decydentów...!!!11111jedenjedenjedenjeden

 

@Zirathel

 

N: Trzyma formę. Trochę zbyt poważny jak dla mnie, no ale jak kto woli. ;) 

A: Bardzo podoba mi się ten OC. A wykonanie już wgl. super. Chętnie bym się dowiedział kto jest autorem. Ale design ocka 9/10.

S: Kolejny, bardzo fajny art, chyba mamy podobny gust.  Bardzo mi się podoba, nawet jak za samą postacią nie przepadam. 

U: A taki tam fajny typek z forume, no i jeden z tych co pojawili się podczas mojej nieobecności od forum.  Dość szybko się zaaklimatyzował, co na plus. Swój człowiek i tyle. Nic do niego nie mam. 

 

Ufffffffff....

 

 

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wilczek, lubię wilki i to bardzo :lunaderp: 

A: Zjarane kuce zawsze są dobre :rainderp: 

S: O nie, co za zło xD

U: Nie znam ale kojarze bardzo, zwłaszcza kiedy widzę tego zjaranego kuca, wydaje się okay i może kiedyś odważę się do niego napisać :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy się  z jaskółką z wiedźmina.

A: Z powodu nieokreślonego kolorystyka mi się nie podoba.

S. No sorry ale na telefonie nie widać.

U: W porządku człowiek. Uwielbia Lunę za to nie lubi jak zadaje mu pytania (chyba).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadaje powagi i fajnie pasuje do awka.

A: Łanie wygląda, choć osobiście wolę z kucykami :rwink: 

S: Sporo tego, aż trudno zdecydować co oceniać.

U: Aktywny user z którym nigdy nie pisałem.

@Zirathel Poprawione już ;)

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bip bip, wciąż robot :v 

A: Mrrrrr, ładna Rarity mimo że za nią nie przepadam

S: "404 - image not found!" :v 

U: Nie znam, ale kojarzę mocno, obserwuje go więc większość moich powiadomień jest o nim bo jest strasznie aktywny :rainderp: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel - Elven Sword +1 , tak mi sie zawsze kojarzy Twój nickname :P

A: Fajny, bardzo ladnie zrobiony, no i kolorki swieze takie : )

S: Niestety, mobilnie.

U: Czesto widuje gdy przegladam Gry i Zabawy, pierwsze spotkanie na nocnych Markach eemm .. no i co, no z tego co kojarze to swój kolezko ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciastek, nadal czekam na historię tego nicku. Może po prostu lubi ciastka 

A: Jeden z nielicznych, który nosi swoją mordkę na avatarze ~

S :Shhh...nie widać na telefonie niestety. Zapewne czarno biała, bo to jego kolory.

U: Nie znam, nie rozmawialiśmy nigdy, ale wydaje się być naprawdę w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia jest dluga i zawila =/ 

A teraz formalnosc ..

N: Jesli mnie pamiec nie myli to byl inny : p ten jest .. Smutny : o

A: Czy to OC? Dawno nie ogladalem, musialbym odswiezyc wiedze co do mlp. Tak czy tak, ladny, podoba mi sie : ) Tak Jak u Zirathela na awatarze, lubie kolory tego typu chociaz i tak Czarny i odcienie es numero uno ^^

S: Mobilny, jak zwykle.

U: Czesto widuje, nie przyszlo Nam sie poznac, noo z tego co mialem okazje zobaczyc(poczytac) too mila osóbka ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Ciastka są dobre. Nick mimo wszystko jest dość oryginalny, więc łatwo go rozponać

A: Yyy, to ty?

S: Szaro, smutno

U: Jego posty widziałem tylko w off-topie, więc ciężko określić jego cechy, ale wygląda na dobrego gościa, choć pozory często mylą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N. Porządne stare słowiańskie imie z przekazem który bym rozszyfrował gdybym nie był leniwy. Wydaje mi się jednak że powinno się na  S zaczynać 

A.  Piętrowy tramwaj z początku XX wieku a przynajmniej tak mi się wydaje Słabo widać na telefonie więc nie bij

S. Nie widzę

U. Stary dobry ziemowit od paròfki chyba ze juz tym skończył. Można go już nazwać legendą tego forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Czerwoni Power, pachnie mi tu bolszewickim spiskiem

A: Nie przepadam za tym avkiem, trochę razi mi się w oczy, ale przynajmniej wiem, że ona to ona, bo nie często za dużo avków

S: GIF z Harrego Pottera, widać, że jest fanką tej serii (bo poprzedni gif o ile się nie mylę, też był z Harrego Pottera). Oglądałem, ale sporej ilości scen nie pamiętam, wśród nich jest ta, ale gif całkiem ok.

U: Cóż, nie miałem okazji lepiej poznać, wiem, że jest na forume od stosunkowo nie długiego czasu. Całkiem spoko user i podejrzewam, że warto byłoby dla niej poświęcić trochę czasu. 

22.02.2017 at 19:07 Dabrowski napisał:

Wydaje mi się jednak że powinno się na  S zaczynać 

Imię jest przekształcone

22.02.2017 at 19:07 Dabrowski napisał:

chyba ze juz tym skończył.

Żebyś się nie zdziwił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ośrodek rehabilitacyjny 

A: Forum o kucach a ten ma jakieś tramwaje albo coś, nie wnikam :rainderp: 

S: Tak, bogactwo

U: Po ostatnim "incydencie" stracił mój szacunek ale w tym momencie nic takiego do niego nie mam :v 

Edytowano przez Zirathel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: normalny, porządny nick.

A: nie mam pojęcia co to za postać, zapewne ocek samego Zirathela... który może zdradzi jak się zowie owa postać z avka. Poza tym fajnie narysowany, no i ten przekorny uśmieszek :D

S: sombra zrespawnowany w de dust, chyba się wkurzył :P

U: spoko gość, można się z nim dogadać. Śmieszkuje, nie posiada tendencji do kłótliwości ani szpilek.

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip, no to ten .. troche cyberpunkowo, troche Czipodejlowo : ) taki mily dla oka, fajny w wymowie "czip".

A: Chip.

S: Mobilnie.

U: Widuje czesto przegladajac tematy, nie znamy sie ale hej ! Chip wydajesz sie byc klawym kolesiem :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciaaaaastek

A: Mało kto odważy się na avka ustawić swoje zdjęcie, ale muszę przyznać, że jest naprawdę dobre X)

S: Chyba lubuje w szarych kolorach

U: Polecił trochę naprawdę dobrych utworków ; )

Zacytuję: "wydajesz sie byc klawym kolesiem :fluttershy5:"

  • +1 2
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Onyx. Spoko nick, prosty, z jakiegoś powodu dość długo myślałem że to imię jakiegoś kuca :|

A: Lajra. Fajny pucyk, spoko avek.

S: Druga Lajra! A nawet gif z nią! I to czeszącą włosy, cóż za fan Lyry!

U: Dobry sioster, spisuje się na swoim stanowisku. Spoko koleżka, Gronk approves

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z jakimś kamieniem z geologii

A: Ładna Lyrka, bardzo ją lubię w gruncie rzeczy

S: jestem na telefonie ale zdaje się że miałeś tam jakiś ładny gif z lyrką.

U: Nie pisałem z nim ale co mogę powiedzieć to że często się go widuje i jest tu od dawien dawna. Wydaje się spoko i w dodatku mamy tego samego ulubionego kucyka jak widzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: jednoznacznie kojarzy mi się z rzeszowską ulicą Dąbrowskiego

A: zabij mnie, nie mam pojęcia kto to.

S: ktoś tu złapał niezły wnerw, pewnie przez rebelię...

U: historyk z zamiłowania i bardzo dobrze potrzeba temu światu ludzi z pasją. W porządku user, który da się lubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: *Rescue Rangers Intensifies*

A: No Chip we własnej...osobie? Nie wiem czy chomika, można nazwać osobą :rainderp:

S:Stalker, Twilight i chyba herb zergów...ciekawe połączenie :v

U: Fanboy Twilight, troche pisaliśmy na markach i nie żałuje :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...