Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

- No przyznam szczerze, że jest nieźle - przytaknął czarnowłosy. - Swoją drogą, powinieneś przestać palić, albo chociaż to ograniczyć, bo szybko umrzesz - stwierdził zaraz, siadając sobie wygodnie na kanapie w owym saloniku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Szansa że zginę w walce jest nawet większa. - Zack spokojnie palił dalej - To przyzwyczajenie. Głupie, ale przyjemne. Pomaga mi się skoncentrować...- chłopak zmrużył oczy i chwilę nad czymś myślał - Nie ufam jej. Tej nauczycielce. Była zbyt miła, żaden normalny nauczyciel na pierwszej lekcji nie wytrzyma bez postraszenia czymśtam. Ona była aż za miła. No i to oko. Nie podoba mi się to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz, jak to się mówi, wyjątki potwierdzają regułę. - Chłopak założył ręce za głowę i wlepił wzrok w Zacka, przyglądając mu się uważnie. - Ja tam nigdy nie jestem specjalnie dobrze czy źle nastawiony do nauczycieli. Ale co do oka, przyznam szczerze, że nawet trochę mnie interesuje to to, co ma pod tą przepaską. - Uśmiechnął się pod nosem. - Cały ty, wiecznie węszysz gdzieś spisek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zack skinął głową i otworzył drzwi od pizzerii. Widząc znajome twarze pomachał im i podszedł do ich stolika - Znajdzie się miejsce dla kolejnych dwóch osób? Chyba i tak dopiero weszliście... - patrzył przez chwilę na Keana i Almura, lecz zwrócił się do Thery - ...przy okazji bedziemy mogli sobie pogadać klasowo, jak za starych dobrych czasów.

Edytowano przez Darnok2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...