Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

- Ta, chodźmy - powiedział cicho, podchodząc do drzwi. Otworzył je delikatnie, po czym rozejrzał się po gabinecie.

Były tam w sumir trzy pomieszczenia, jedno centralne i dwa po bokach.

- Idę w lewo, ty w prawo - powiedział, wskazując na odpowiednie drzwi. - Jeśli coś znajdziesz, daj znać. - Skierował się w lewo. - A, i starajmy się może zostawić jak najmniejszy bałagan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((O takich rzeczach uprzedza się od razu, za kolejne 25 stron nagle stwierdzisz że pizzeria do której chodzimy nie istnieje, a potem że w sumie to moja postać nie może palić bo papierosy są tu zakazane? Nie uprzedziłeś jak to wygląda, to kiedy sytuacja poszła 30 stron do przodu już nie wypada wręcz nagle stwierdzać że tego nie ma :v

Poza tym każde ważniejsze dokumenty mają swoje kopie. A w przypadku szkoły, skoro oryginały są w aktach, to kopie na czystą logikę będą u dyra))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Ale to wy wymyśliliście sobie jakiś rekonesans bo tak z dupy. Uzgadniał ktoś coś z MG? Nie wydaje mi się poza tym jak się nie zna uniwersum to się wpierw chyba należy spytać, c' nie? XDDD

Wiem że pewnie jestem tylko głupim bachorem co głosu nie ma i nie powinnam się wtrącać no ale trochę logiki plox xdd ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Rzeczy mało istotne fabularnie jak pizzeria to se róbcie, ale opis szkoły zostawcie mi.I niech wam już ten pokój nauczycielski będzie, ale o Marie Mjolnir nie dowiecie się niczego mrocznego poza tym że jest bronią i życiową partnerką nauczyciela Franken Steina. ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...