Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Cindy zobaczyła Therę i zastanawiała się co powiedzieć. "Hej, masz chwilę? Bo nie chcę żeby ludzie myśleli że z nikim nie gadam."? Nie no, to za głupie. Dziewczyna wytężyła myśli. - Hej, masz chwilę? Bo nie chcę żeby ludzie myśleli że z nikim nie gadam. - wypaliła zakrywając w myślach twarz z zażenowania. "Gratuluję Ci kochana. Dostajesz order głupoty." Cindy spróbowała się uśmiechnąć.

Zack przytaknął. - Krótkofalówki to dobry pomysł. Tylko...nie mamy ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Eee...dzięki? - dziewczyna weszła i usiadła na kanapie. "Kurde, jakby tu naturalnie i neutralnie zacząć rozmowę. Co ja o niej wiem. No była z Isseiem i teraz ten Zack. Hmmm..." - Kiedy będziecie razem z Zackiem? - zapytała i zrozumiała co powiedziała. "Miało być neutralnie kretynko."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Czyli może być tak że mieszkam razem, tak? ))

 

 

Sasha postanowiła pójść zrobić zakupy z racji tego że Romek już przysypiał. Wypadało zrobić jakąś kolacje lecz nie mieli nic chwilowo w lodówce, wróciła po jakiś 10 minutach. Postanowiła że zrobi omlet z serem i szynką, rozbiła jajka przygotowała resztę składników i podgrzała patelnie z olejem. Zapewne Romek obudzi się gdy poczuje zapach jedzenia. Po chwili jedzenie było gotowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dooo do spożywczaka~ - powiedziała. - Przede wszystkim trzeba kupić jakieś jedzenie żebym mogła robić nam posiłki i w ogóle. Muszę też kupić zapas słodyczy... Och, jak to dobrze że pieniędzy mi nigdy nie brakuje. - zaczęła myśleć na głos ale po chwili otrząsnęła się. - Dobra, nie ma co tracić czasu, idziemy~ - powiedziała idąc w odpowiednim kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...