Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Dajcie ognia, dam Cygnusowi perma i możecie mi go zabrać, mój trud będzie skończon, odejdę w pokoju <3

Zapomnij, za fajnie się (z)nim czasami bawimy :D

On nie jest przegrywem. Za tym wszystkim stoi intryga polityczna utkana przez samego Arkadiusza, który w postaci swoich multikont zwiększa obszar działania i osacza swoich wrogów. Któraś ze stron w końcu pęknie i rozpoczną się wtedy rozmowy pokojowe.

Pęknąć waść to może gumka w majtkach albo dętka w rowerze - od kiedy człowiek, jako istota inteligentna, negocjuje z komórkami raka czy też z mrówkami wchodzącymi do jego domu? ;>

Link do komentarza

Pęknąć waść to może gumka w majtkach albo dętka w rowerze - od kiedy człowiek, jako istota inteligentna, negocjuje z komórkami raka czy też z mrówkami wchodzącymi do jego domu? ;>

Może dlatego, że po obu stronach siedzą istoty rozumne - ludzie. Bądźcie bardziej przedsiębiorczy, gdyż ta wojenka robi się coraz durniejsza i żenująca.

  • +1 2
Link do komentarza

Może dlatego, że po obu stronach siedzą istoty rozumne - ludzie. Bądźcie bardziej przedsiębiorczy, gdyż ta wojenka robi się coraz durniejsza i żenująca.

I to jest właśnie punk kulminacyjny i najważniejsza różnica :D

Wojna jest czymś wielkim - a ja tutaj mówię o odpędzaniu upierdliwej muchy. Bo ona nie robi nic więcej, aniżeli bycie upierdliwą, bo koniec końców więcej i tak nie może. A to jak szybko machamy gazetą - to już nasze indywidualne rekordy :D

 

  • +1 1
Link do komentarza

Podpowiedź - to nie Arek staje się bardziej żenujący. ;D

Słusznie prawisz, ale Arek i tak już osiągnął dno lecz moderacja nie powinna się do jego poziomu zniżać. W końcu to PROFESJONALNE FORUM.

 

I to jest właśnie punk kulminacyjny i najważniejsza różnica :D

Wojna jest czymś wielkim - a ja tutaj mówię o odpędzaniu upierdliwej muchy. Bo ona nie robi nic więcej, aniżeli bycie upierdliwą, bo koniec końców więcej i tak nie może. A to jak szybko machamy gazetą - to już nasze indywidualne rekordy :D

 

W wojnie nie liczy się skala. Ważniejszy jest problem i skutki jakie stwarza lub jakie do tego stanu doprowadziły.

 

Upierdliwy, czy nie, nie potraficie rozwiązać pokojowo problemu "nawracającej muchy".

 

Link do komentarza

Może dla ciebie, jeśli tak postępujesz i w takowej grupce siedzisz. Hmmm, to by wiele wyjaśniało. No ale mniejsza.

Jeśli jakiś user dostaje bana - perma - to chyba logicznym jest że w danym miejscu go mniej lub bardziej nie chcą, prawda? Co za tym idzie, jeśli chce w takie miejsce wrócić, to pisze odwołanie. Sensowne, bo inaczej strzela sobie w stopę. To chyba coś co można nazwać "ogólnie dostępną wiedzą". A jeśli zamiast tego, postanawia obejść zakaz wstępu - to czy pastwieniem się będzie ponowne wyegzekwowanie jego obecnej kary której mniej lub bardziej, nie odsiedział?

 

Gdzie /sb/ polskie bronies? 

O to trzeba zawracać głowę tym w czerwonych kubrakach( i nie mam na mysli Papa Smerfa)

Nawiasem, Kervak - czy twój tytuł i sygna nawiązują do tych książek o których myślę?

Link do komentarza

Aby być bardziej precyzyjnym... Są osoby które dostają za obrazę 10-30% i są osoby które dostają za to 6 miesięcy. 

Ok, też będę "precyzyjnym" są osoby które dostają jednego warna za np obrazę i są ludzie, którzy mają już takich warnów z dwie strony... 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...