Skocz do zawartości

Daj Walentynkę [Zabawa]


Selenium v.2

Recommended Posts

To ja nie będę nikogo dobierać, sama dam walentynki od siebie.

@FirstChoice, bo trochę z Tobą nie gadałam i muszę wszystkich poprzepraszać, w tym ciebie.

@FrozenTear7, bo miło się z Tobą gadało i byłeś fajnym regentem. Z Tobą też trochę nie gadałam.

@Seluna Weatherwax, bo Cię zawsze lubiłam i jesteś fajna. A, no i jak miałaś dział, to mimo, że byłam pomocnikiem, po prostu się zmyłam i nie pomagałam. Przepraszam.

@Major Degtyarev, bo lubię Cię, jesteś fajny i lubię Twoje nastawienie.

@DJSzklaż, bo zawsze miło się z Tobą gadało i w sumie to też trochę to zaniedbałam.

@Mates, bo w końcu Ci nie pomogłam. Widzę, że i tak sobie dobrze radzisz. Lubię cię.

@Ziemovit Dash, bo w sumie... uważam, że jesteś spoko. Wiem, że i tak ze sobą za dużo nie gadaliśmy, ale wcześniej chyba niezbyt Cię polubiłam. I za to przepraszam.

@NajlepszyPrzyjacielKucyków, bo jesteś fajny, naprawdę przyjemnie się z Tobą rozmawiało. Mogłabym tak całymi nocami.

I w sumie, chętnie wymieniłabym tu wszystkich, z którymi pisałam, i których chciałam za coś przeprosić. Jak coś, to się nie rozpisywałam, rozpisywać się będę, jak będę miała zamiar odejść z forum.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emily my się nie znamy, więc walentynka idzie do Ciebie.
@Ampere dla Ciebie też, za to, że dajesz mi lajki ... sam nie wiem za co. Mimo to lubię Cię.
@WildyRock z tą też chwilę nie gadałem, ale zasłużyła. Także idzie.
@Dashidania za to, że mi pomogłaś w fiku oraz za, to, że życzę powodzenia w konkursie, jak i w testach.
@Selenium bo mogę i piszę z nią RP, mimo tego, że sądzę, że chce zabić mojego bohatera ... ale ląduje na jej koncie.
Oraz do pozostałych, a co mi tam.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie daje walentynkę dla:

@WilkU aby nie musial dostawac tylko od siebie samego. Wydajesz sie byc calkiem fajny, ale nigdy chyba nie mialam okazji pogadac :3

@FirstChoice bo na tą walentynke zasluguje. Że ze mną wytrzymuje jako moj chlopak :D

@Velvie, bo jest naprawde fajną babką 

@Major Degtyarev za najlepsze sb na dzielni. Co prawda, teraz nieco umiera, ale odżyje na pewno :3

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Celly napisał:

Od siebie daje walentynkę dla:

@WilkU aby nie musial dostawac tylko od siebie samego. Wydajesz sie byc calkiem fajny, ale nigdy chyba nie mialam okazji pogadac :3

 

  

Dzięki też tak uważam. 

 

Daje walentynkę @Celly bo zrozumiała że jestem fajny iksde.  A poza tym wydaje się spoko. I jest jedną z tych radośniejszych osób, odkąd  pamiętam, rozpraszając mrok stworzony przez smutnych ludzi ''mający gorszy okres'' 

 

Dam też walentynkę  bratnim airsoftowym duszom, choć to trochę pedalskie. (Jak kogoś zapomniałem to srl. ciebie też pozdrawiam): @Foley, @Eter, @The Lord High Protector, @Flippyn, @Perteks.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu WilkU napisał:

  

Dzięki też tak uważam. 

 

Daje walentynkę @Celly bo zrozumiała że jestem fajny iksde.  A poza tym wydaje się spoko. I jest jedną z tych radośniejszych osób, odkąd  pamiętam, rozpraszając mrok stworzony przez smutnych ludzi ''mający gorszy okres'' 

 

Dam też walentynkę  bratnim airsoftowym duszom, choć to trochę pedalskie. (Jak kogoś zapomniałem to srl. ciebie też pozdrawiam): @Foley, @Eter, @The Lord High Protector, @Flippyn, @Perteks.

 

Przecież Noc Kupały jeszcze daleko, nie zapędzacie się z tym? 

Chyba,że wolicie komerche 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ją też dam od siebie zacnemu ludu, bo jest zacny i ten.

@Setco

Pytanie, za wszystko :twihug:

@Świeży rekrut

Bo miły człowiek, i udziela się dużo 

@Masłolot

Bo dobrze się z nim rozmawia, i ciekawy człowiek oraz nienudny

@Kowlad

Bo może to go zmusi do udzielenia się na forum (;

A tak... Bo wewnętrzny zły ktoś mi rozkazuje... To jeszcze                               

@Dashidania

@Ziemovit Dash

Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam, ale na pewno jest to zludna nadzieja więc wszyscy inni też otrzymują walentynki ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...