Skocz do zawartości

Tata Tytana Anonimowa historia prawdziwa


Tytan

Recommended Posts


Od kiedy Pamiętam mój Ojciec był

Fanatykiem Kucyków Pony

 

Odkąd pamiętam tylko to oglądał . Zaczęło się niewinnie,

jakoś za czasów komuny jak pojechał z Matką i starszą siostrą na Węgry. Na wystawie sklepowej stał telewizor i leciał serial My litlle Pony staliśmy przed sklepem dłuższą chwilę.

Tak mu się spodobało, że ukradł Wideo z kasetami i telewizorem miejscowemu

Handlarzowi VHS wcisnął wszystko do małego fiata razem z Mamą i Siostrą po czym zaczął uciekać. Do dziś Matka opowiada jak z uśmiechem na twarzy Jak słodko zasypiał przy włączonym telewizorze. Oglądał tak bez opamiętania aż wszystkie sezony się pokończyły. „ Grażyna idziemy jutro do sklepu po zabawki z MLP ” usłyszeliśmy. Matka panika w oczach , Siostra zaczęła płakać.... Po powrocie do domu polazł na rynek w poszukiwaniu zabawek. Nakupował z 30 Kucyków przytargał wszystko do domu po czym odpalił telewizor. Jaki był Wkurwiony bo akurat modernizacja telewizji kablowej. Pobiegł do robotników i zaczął ich bić tym co miał w dłoni a trzymał Księżniczkę Celestię bił ich do momentu aż zjawiła się Milicja i zamknęła go na 24h. Teraz wszystkim opowiada jak on to za komuny siedział za wolność Equestri. Teraz siedzi cały dzień forum MLP Polska a mnie wysyła 2 razy dziennie do sklepu z zabawkami bo sam ma zakaz jak ekspedientka widzi mnie w sklepie bez słowa idzie na zaplecze po worek z „ Kucykami „ Ostatnio wszedłem do łazienki chciałem się wykąpać patrzę a w wannie moczy się dakimakura czy jak to się zwie Nosz.... zacząłem ją wyjmować, To ten przybiegł narobił hałasu że jego ulubiona księżniczka właśnie bierze kąpiel żeby w własnym domu nie można było się wykąpać, sam potrafi cały dzień siedzieć z tymi zasranymi poduszkami i śpiewać „ Mój mały kucyk....” Za dziecka pamiętam jak na Wielkanoc kazał nam iść i szukać prezentów od zajączka.. co znalazłem kucyka pod schodami... super prezent... pomijam już fakt że na koniec mi go zabrał. I tak wyglądały wszystkie rodzinne święta. Kiedyś chciałem oglądać coś innego niż kucyki w telewizorze zaczął we mnie rzucać figurkami Rainbow Dash i krzyczeć uciekaj Chrysalis ! Nikt już do nas nie przychodzi bo wszędzie są kucyki, dywan z kucykami, deska do krojenia , już nie wspomnę o figurkach, obrazkach, pluszakach itp.... kiedyś sąsiadka nawet przyprowadziła samego proboszcza aby egzorcyzmy odprawił, lecz mój ojciec ugryzł go w nogę, tak ta historia się skończyła.

Kiedyś na pogrzeb bardzo bliskiej nam osoby ubrał różowy puchaty garnitur mówiąc że jest tym puchatym kucykiem Fluffle Puff... od tamtego momentu już nigdzie nikt nas nie zaprosił. Co za wstyd !

Pewnego Sierpniowego dnia postanowił iść na swój pierwszy Pony Meet wydawało mi się to w porządku miałem odrobinę nadziei, że członkowie owego wydarzenia podpowiedzą, mu że trochę przesadza, Zaginął na 2 dni okazało się że na meecie biegał z kalnistrem benzyny rozlewał ją i krzyczał że Celestia jest jedyną słuszną księżniczką o mało nie było wielkiej tragedii... Wtedy zamknęli go drugi raz tym razem według niego za obronę najlepszej Księżniczki.

Po tym incydencie postanowiliśmy z Matką oraz siostrą się wyprowadzić, mieliśmy wyjątkowo ciężko nie mieliśmy gdzie iść a wszyscy znajomi po otworzeniu drzwi szybo nimi trzaskali przed nosem krzycząc „Odejść bo jeszcze się zarazimy” albo „ Nie ma tutaj żadnych kucyków” z braku pomysłu odezwaliśmy się do znajomych ojca z forum MLP Polska, Ku ździwieniu mimo tego incydentu na meecie okazali, się bardzo uprzejmi oraz pomocni udaliśmy się na jedną noc do tak zwanego Brony House, po jednej nocy zrozumieliśmy, że trafiliśmy z deszczu pod rynnę u nas w domu był jeden „stary” oglądający i wciąż gadający o kucykach tam było ich chyba 5 chyba bo nie dało się zliczyć dokładnie gdyż cały czas 1 albo 2 osoby były zamknięte w łazience z swoimi " Poduszkami " Nie wnikam już co tam robili. Postanowiliśmy poszukać pomocy u psychologa po opowiedzeniu jemu całej historii zdumiony powiedział, że takie rzeczy nawet fizjologom się nie śniły... nie podjął się leczenia, nawet ksiądz Natanek rozłożył ręce i powiedział „ Przykro mi.... za późno....” Postanowiliśmy wziąć sprawy w własne ręce i sami zrobić to czego tak bardzo się zawsze baliśmy wbiegliśmy z wielkim impetem do domu szybko go obezwładniliśmy przy pomocy gazu pieprzowego.... Zaczęła się rewolucja wszystkie kucyki poszły na wysypisko wszystkie plakaty, pluszaki, wszystko. Kucyki już wtedy były wszędzie w łazience, w szafce kuchennej a nawet w lodówce za sałatą... Krzyczał wił się jak byśmy go żywcem obdzierali z skóry siostra zamknęła się w pokoju i płakała.... trwało to jakiś czas po czym ponownie postawiliśmy telewizor w pokoju nagle wszystko ucichło przestał się szarpać i krzyczeć, wstał, usiadł na kanapie po cichu i czekał aż włączymy MLP. Z matką biliśmy się wewnątrz siebie ponieważ widzieliśmy ten błysk w oku byliśmy wtedy tak ulegli, chcieliśmy już włączyć ten przeklęty serial po czym do pokoju weszła siostra krzyknęła Nie ! …. była tak pewna siebie jak nigdy do teraz jak o tym pomyślę dostaję gęsiej skórki... włożyła jakąś płytę do odtwarzacza DVD usiedliśmy wszyscy na kanapie i niczym skazańcy patrzący na kata czekaliśmy na to co się stanie.... po krótkiej chwili ujrzeliśmy napis „ Plebania Janusz Tracz Wszystkie sceny „...... Po tamtym wydarzeniu mój ojciec stał się bezwzględnym fanem Janusza Tracza....... Ale to nie trwało długo....

 

Anonimowy Brony ~Tytan XD

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TytanWiesz... Powinieneś sobie założyć Konto Google i do pisania fanfików, korzystać z dokumentów, które można w nim tworzyć. Potem tylko udostępniasz linki do rozdziałów... Jak?

Po 1. Kiedy się już zarejestrujesz w Google[ tak, jeśli nie masz konta/nie jesteś zalogowany, zamiast avatarka, wyświetla ci się zaloguj], to klikasz w pokazanym miejscu i wskazujesz "dysk". Screen niżej.

Spoiler

qF9MA.png

Potem, gdy już jesteś na swoim dysku... Klikasz na "nowy", taki czerwony prostokącik :) I dajesz nowy dokument :) Screen niżej :)

Spoiler

qF9Yc.png

 

Kiedy klikniesz nowy dokument Google, wyskakuje ci coś takiego :) Jak poniżej. To jest Twój dokument Google, który został utworzony na twoim dysku. Nie musisz dbać o jego zapisywanie, gdyż dzieje się to automatycznie, kiedy coś zmieniasz :)

Spoiler

qFarg.png

 

Tak, wkleiłem tam już "mój", to znaczy TWÓJ, tekst, by ci pokazać, jak to wygląda :) Oczywiście mógłbym poukładać tekst lepiej, ale zostawiłem tak, jak mi wkleiło... Ale, jak to udostępnić innym? PROSTE!! Widzisz niebieski prostokąt z napisem "Udostepnij" w Prawym górnym rogu? Klikamy na niego :) I ukazuje się coś takiego...

Spoiler

qFaBZ.png

Ale nie o to nam chodzi, nie chc3emy bowiem wybierać osób i maili, którym to udostępnimy. Zakładam, że fika chcemy dać wszystkim, którzy klikną LINKA, prawda? Więc, klikamy na "zaawansowane :)

Spoiler

qFaIC.png

Tutaj widzimy, że dokument jest Prywatny, i że jesteśmy właścicielami :) O ile 2 przypadek jest porządany, to pierwszy, raczej NIE. Nie chcemy prywatnego tekstu, gdyż NIKT go nie zobaczy, tak? Więc... Klikamy na napis "Zmień"...

Spoiler

qFaQH.png

Przestawiamy dużą, czarną kropę, z kółeczka "wyłączone" na "włączone"... I w sekcji Dostęp, wybieramy, może Komentować... To w brew pozorom, bardzo ułatwi życie. Nie będę tłumaczył czemu... Sam się dowiesz :) I potem dajemy Zapisz... Tak to ma wyglądać na końcu :) Jak niżej...

Spoiler

qFaZ6.png

@TytanJak widzisz wyżej, każda osoba, ale TYLKO MAJĄCA LINK, może czytać twój dokument :) Tak udostępniamy sobie Fiki :)

 

Specjalnie przygotowałem LINKA, do twego dzieła :) Ale Możesz to teraz zrobić SAM, a ja go usunę... W tymczasem...

 

Tata Tytana Anonimowa Historia

 

Jeśli pomogłem, daj repkę :)

qFb9v.png

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu Cahan napisał:

@Accurate Accu Memory, to nie fanfik. To przeróbka internetowej copypasty. 

You do not say... Plagiat internetowy? Myślałem, że to on to napisał, ale to dlatego, że nigdy nie spotkałem tego tekstu :D Ale tak czy siak, nowicjuszowi się poradnik przyda. W postach się twórczości nie daje tu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Selenium napisał:

Było przerabiane na MLP, anime, star wars, siłownię, cs-a i wiele więcej.

  Pokaż ukrytą zawartość

I za to lubię copypasty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

4 godziny temu Niklas napisał:

Tak około trzy lata temu było już to przerabiane na MLP :v Tak, by HURR DURR dopierdzielić fandomowi :kappa: 

 

5 godzin temu Seluna napisał:

Jaki tam plagiat, Accu, copypasta (jak sama nazwa mówi) jest bardzo podatna na wszelkie kopiowania i przerabiania. Oryginał to "Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa".

No cóż, mój błąd, ale nie wiedziałem o nie, dobrze? Ech... A co do poradnika, to zastanawiam się, czy go oficjalnie nie zrobic dla nowych. Którzy jeszcze nigdy nie korzystali z Gdoksa :( Ja sam nauczyłem się od @Pillster, a myślałem, że to zbędne narzędzie :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być ja się pytam?

 

Brak prawidłowej formy zamieszczenia tekstu, brak tagów, brak wspomnienia że jest to przeróbka czegoś innego... 

 

Albo w ciągu 24 godzin zostanie poprawione albo znika i dodam jeszcze do tego sowity "bonus punktowy" za przypisywanie sobie czyjejś pracy.

 

Najpierw się czyta regulamin działu a dopiero później się publikuje.

  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum to ja się wypowiadam raz na parę miesięcy. Wiecie... był taki okres, że forum służyło mi tylko jako komunikator z paroma osobami, i przez rok nie pisałam żadnego posta. I tak nie spodziewałam się, że napiszę coś akurat w takim temacie.

 

Więc tak... ja to jestem taka narzekaczka niezła, szczerze mówiąc, to niezbyt mam ochotę na uczestniczenie w zażartych i poważnych dyskusjach. Jeśli chodzi o konflikty Administracja VS Trolle to jest tak samo, jak z innymi tematami - też się zbytnio nie wypowiadam, a jak już, to w rozmowach prywatnych, ale jak patrzę na to, co się tu stało to... no nawet nie wiem jak to wszystko sformułować.

 

Zacznijmy od samego trolla - czasy dobrego trollingu minęły. Nie uważam trollingu za coś wielce dobrego, ale... inteligentne ośmieszenie jakiegoś znanego "inteligencika"? A pamiętacie zdjęcia Złotego Pociągu? Facet zrobił modele 3D, wysłał screenshoty do mediów, a gdy te poprosiły o więcej, wysłał im kolejną paczkę obrazków, gdzie umieścił Mario i Luigiego oraz dinozaura. Później wszystko opisał na swoim blogu. A teraz? Teraz czasy porządnego trollingu minęły, teraz szczytem trollowania jest napisanie głupiej historyjki na forum dla fanów kucyków. Postarajcie się bardziej...

 

Zaczęłam od trolla, teraz przejdę do... użytkowników forum. Ja to jestem taka bardzo krytyczna, potrafię znienawidzić coś lub kogoś za jakąś jedną cechę, więc od razu powiem - nie chcę, by urosło to do jakieś długiej dyskusji, sama nie chcę w takowych brać udziału. Chcę jednak zwrócić uwagę na jedną rzecz, jeśli się mylę, jeśli jest inaczej, to mnie poprawcie:

 

Bierzecie to wszystko na poważnie. Ludzie, przecież od razu widać, że to zwyczajny trolling, tekst, który ma wkurzyć, zdenerwować ludzi. Patrzę na inne tematy na forum i potraficie prowadzić długie dyskusje na poważne tematy, czemu teraz nie potraficie rozpoznać durnego trollingu? Taki badziew to się zgłasza dla odpowiedniej osoby, ona usuwa, po kłopocie. A tutaj jakieś poradniki jak pisać, pytanie "Kto w ogóle to pre-readował". Ludzie... nie wiem nawet jak się do tego zabrać. Weźcie przestańcie patrzeć na badziew tak, jakby miał być czymś dobrym, tylko autorowi nie wyszło. Ten tekst nie miał korekty, nie miał pre-readera, został stworzony przez jedną osobę w najwyżej godzinę. Na takie coś reaguje się prosto - zgłoszone do Dolara, on usuwa. No i wybaczcie, może się teraz komuś narażę, ale post Dolara jest według mnie zwyczajnie niepotrzebny. Zamiast bawić się w ostrzeżenia lepiej usunąć od razu, zresztą od razu widać, po co ten tekst jest - by sobie pożartować i powkurzać. Więc co on jeszcze tu robi?

 

Jak już mówiłam - nie mam na celu rozpoczęcia jakiejś długiej dyskusji, nie chcę też w takowych uczestniczyć. Chciałam po prostu zwrócić uwagę na to dziwne traktowanie trollingu jak poważnego fica, który po prostu jest słaby. I to nawet nie jest jednorazowy przypadek, bo tak samo było w przypadku dwóch innych "żarcików", też wiele osób traktowało je jak słabe fiki, ale wciąż fiki. Trolling można rozpoznać w parę sekund, czasami nawet po pierwszym zdaniu widać, o co chodzi. Żyje się raz, nie ma sensu tracić czasu na tłumaczenie trollowi jak pisać fiki.

 

Jeśli się mylę - poprawcie mnie i sprawa zakończona. Jeśli mam rację - mam nadzieję, że ktoś coś z tego tekstu wyniesie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plagiat czy nie, troll czy nie, momentami było zabawnie. Momentami. Moja propozycja - nie wyrzucać, zostawić w koszu. Ot tak, dla śmiechu :) 

 

Aha - żadne "Kucyk Pony" :madtwilight: 

 

@Seluna Gdy to napisałaś... Kurcze, faktycznie brzmi znajomo. Możliwe, że kiedyś to widziałem. Starość nie radość... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie ze dwa dni temu gdzieś czytałam pastę o starym i gulaszu węgierskim. Tytan zamiast słów "gulasz węgierski" wstawił "kucyki pony" czy co tam innego i proszę, gotowe. Dużo mu to nie zajęło. Dla mnie to jest żałosne. Raz, że to nędzna, bardzo niskich lotów przeróbka, jakich było już tysiące. Dwa - tego w ogóle nie powinno tu być. Nie wiem, czemu Dolar tego nie wyrzucił. Uwaga, w razie jeszcze ktoś nie załapał - TO NIE JEST FIK i nigdy to tego miana nawet nie pretendował. Ot, kolejny dzieciak na forum, który chciał się popisać i założył jakiś idiotyczny temat ze swoją "pracą". Do kosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Socks Chaser napisał:

Na takie coś reaguje się prosto - zgłoszone do Dolara, on usuwa. No i wybaczcie, może się teraz komuś narażę, ale post Dolara jest według mnie zwyczajnie niepotrzebny. Zamiast bawić się w ostrzeżenia lepiej usunąć od razu, zresztą od razu widać, po co ten tekst jest - by sobie pożartować i powkurzać. Więc co on jeszcze tu robi?

 

Dlaczego jest? Ponieważ staram się (co nie zawsze jest proste) dać każdemu szansę na poprawę czegoś, nawet jeżeli było pomyślane jako trolling. Może coś do takiej osoby dotrze? Z drugiej strony jeżeli nie dotrze to nie mam zamiaru dawać kolejnych szans. Będą punkty + możliwe, że dołączę do tego zakaz publikacji w dziale. I będę to egzekwował w ten sposób że każdy post takiego użytkownika będzie usuwany, lub zwyczajnie odbiorę mu prawo dostępu do tej części forum. Restrykcyjne? Owszem. Mogę dać szansę, ale jeżeli ktoś z niej nie skorzysta to nauczy się przynajmniej, że za głupotę się płaci.

 

17 minut temu Triste Cordis napisał:

Moja propozycja - nie wyrzucać, zostawić w koszu. Ot tak, dla śmiechu

 

Najprawopodobniej zostanie zarchiwizowane jako przestroga. Jeszcze zobaczę.

 

3 minuty temu Silma napisał:

Nie wiem, czemu Dolar tego nie wyrzucił. Uwaga, w razie jeszcze ktoś nie załapał - TO NIE JEST FIK i nigdy to tego miana nawet nie pretendował.

 

Wyjaśnienie powyżej. I tak, wiem że to nie jest fik jako taki, no ale że wcześniej też pojawiały się tego typu copypasty i zostawały (bo ich autorzy od początku zaznaczali, iż to przeróbka a nie wytwór całkiem własny) to i tym razem nie usunąłem z miejsca.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z tych rzeczy, które nie powinny istnieć. I nie chodzi mi akurat o tą wersję. Te ch*j wie co "pasty" jak to się dziś je nazywa są żałosne. Jak ktoś nie jest w temacie to na początku jest "WTF", a im dalej tym bardziej człowiek zdaje sobie sprawę, że to żałosna próba wymyślenia czegoś śmiesznego. Mimowolnie uśmiechnie się ze 2-3 razy, a na końcu doznaje się katharsis. Właśnie zmarnowało się ok 10 min życia wypalając sobie szare komórki internetową sraką. Od takich rzeczy właśnie dostaje się raka. To jest kwintesencja dupy internetu. Myślicie, że po śmierci źli ludzie będą się smażyć w kotłach? Nie. Po śmierci grzesznicy będą czytać takie copypasty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chciałam uczestniczyć w dyskusjach... :P

 

19 minut temu Dolar84 napisał:

Dlaczego jest? Ponieważ staram się (co nie zawsze jest proste) dać każdemu szansę na poprawę czegoś, nawet jeżeli było pomyślane jako trolling. Może coś do takiej osoby dotrze? Z drugiej strony jeżeli nie dotrze to nie mam zamiaru dawać kolejnych szans. Będą punkty + możliwe, że dołączę do tego zakaz publikacji w dziale. I będę to egzekwował w ten sposób że każdy post takiego użytkownika będzie usuwany, lub zwyczajnie odbiorę mu prawo dostępu do tej części forum. Restrykcyjne? Owszem. Mogę dać szansę, ale jeżeli ktoś z niej nie skorzysta to nauczy się przynajmniej, że za głupotę się płaci.

 

Wybacz Dolar, ale według mnie nie ma sensu dawać szansy dla trolla. Zacznijmy od tego, że twórca fanfica słabego może poprawić tagi, treść itp. Troll za to nie poprawi. Tekst trolla nie jest tworzony jako fanfic, troll nigdy nie pomyśli "Ej, a może dodam tagi?". Jeśli chcesz go ukarać, to nie rób mu przyjemności, i nie pozwalaj jego "pracom" stać w dziale. O to mu chodzi, by jego "dzieło" było w dziale jak najdłużej. Najlepiej od razu usunąć, a trolla ukarać. Jedynym wyjątkiem jest np. pozwolenie na przeprosiny, za które łaskawie nie da się zakazu wstępu do działu. Wtedy temat z trollfikiem może postać dłużej.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Socks Chaser napisał:

Na takie coś reaguje się prosto - zgłoszone do Dolara, on usuwa. No i wybaczcie, może się teraz komuś narażę, ale post Dolara jest według mnie zwyczajnie niepotrzebny.

Zdajecie sobie sprawę, że nieważne co by zrobił Dolar i tak zostanie skrytykowany?
Dał szanse, przez co spotkał się z krytyką. Usunąłby posta, to w tedy znaleźli by się obrońcy "autora", po czym zaczęłyby padać pytania "Jakim prawem to usuną? Czemu nie dał szansy? Dlaczego tak mocno okładał autora łopatą :)?". W skrócie mówiąc, tak czy tak Dolar dostałby po głowie.

Sam osobiście uważam, że dobrze zrobił dając drugą szansę, bo ponoć każdy na nią zasługuje. A poza tym pozwólcie, że przytoczę fragment z regulaminu działu:

Cytuj

 

2. Pamiętaj, aby otagować swoje dzieło. Forma obowiązująca - tagi umieszczone obok tytułu w nawiasach kwadratowych. Lista tagów, łącznie z obowiązkowymi zamieszczona jest w piątym punkcie regulaminu.
3. Każdy nieoznaczony może zostać przeniesiony do archiwum, lecz moderator ma obowiązek poinformować właściciela przynajmniej dwa dni przed tym faktem.


 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Flashlight napisał:

Zdajecie sobie sprawę, że nieważne co by zrobił Dolar i tak zostanie skrytykowany?
Dał szanse, przez co spotkał się z krytyką. Usunąłby posta, to w tedy znaleźli by się obrońcy "autora", po czym zaczęłyby padać pytania "Jakim prawem to usuną? Czemu nie dał szansy? Dlaczego tak mocno okładał autora łopatą :)?". W skrócie mówiąc, tak czy tak Dolar dostałby po głowie.

Sam osobiście uważam, że dobrze zrobił dając drugą szansę, bo ponoć każdy na nią zasługuje. A poza tym pozwólcie, że przytoczę fragment z regulaminu działu:

 

 

Cóż... można tak gadać chyba dniami i każdy zostanie przy swoim. Według mnie dla autora fica trzeba dać drugą szansę, ale nie dla autora trollfica. Różnica między jednym a drugim jest taka, że autor trollfica ma w poważaniu drugie szanse i działa celowo na szkodę forum.

 

Jeśli o regulamin chodzi, to zależy jak się patrzy. Według mnie przydałby się jakiś... nie wiem... wyjątek? Nie jestem taka, że jak jest jakakolwiek zasada, to ja się sprzeciwiam byle się sprzeciwiać. Po prostu, jeśli dobrze na to patrzę, to wychodzi na to, że można pisać co się tylko podoba, i, tak czy siak, ma się gwarancję, że nasz temat postoi przynajmniej te 24 godziny i będzie zasyfiać dział. Nawet jeśli jest to coś, co ma jedynie wkurzać.

 

Jak mówiłam - można o tym gadać cały czas i każdy zostanie przy swoim. Może jednak lepiej poczekać, być może nawet sam autor coś napisze. Z tego, co widziałam, to wydawał się nawet ok gościem więc kto wie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu GoForGold napisał:

Jeśli myślisz, że to jest wspaniałe, to się mylisz. To jest zwykła szmira, którą trzeba wyizolować z fandomu, nie wiem co w tym jest takie śmieszne, ale jeśli rzeczywiście musisz coś napisać to skomentuj "Polacy są wszędzie" albo inne tego typu twory, a nie piszecie takie pasty, obrażające rodzime fiki i twórczość naszych wspaniałych pisarzy.

Wiesz Gold? Uważam, że z ta wspaniałością, to trochę przesadziłeś. Skoro pisarze sa tak wspaniali, nasi fandomowi... To co tu robią? Powinni wykorzystać swoją wspaniałość i napisać WŁASNE dzieła, na których mogą zarobić :) W końcu ich wspaniałość im na to pozwoli!!

 

Kurna, aż kopytka odpadają :( Niektórzy maja siebie za wielkich, bazując de fakto na [ w większości ], nie swoim uni i nie swoich postaciach... Gol, ogarnij się. TAK!! @Tytanpopełnił błąd... Nie przeczę temu, ja sam myślałem najpierw, że to plagiat, jeśli nie czytałeś mojego wcześniejszego posta.

 

Ale twierdzenie, że NASI SĄ WIELCY I WSPANIALI, to już megalomania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Wiesz Gold? Uważam, że z ta wspaniałością, to trochę przesadziłeś. Skoro pisarze sa tak wspaniali, nasi fandomowi... To co tu robią? Powinni wykorzystać swoją wspaniałość i napisać WŁASNE dzieła, na których mogą zarobić :) W końcu ich wspaniałość im na to pozwoli!!

 

Kurna, aż kopytka odpadają :( Niektórzy maja siebie za wielkich, bazując de fakto na [ w większości ], nie swoim uni i nie swoich postaciach... Gol, ogarnij się. TAK!! @Tytanpopełnił błąd... Nie przeczę temu, ja sam myślałem najpierw, że to plagiat, jeśli nie czytałeś mojego wcześniejszego posta.

 

Ale twierdzenie, że NASI SĄ WIELCY I WSPANIALI, to już megalomania :D

Chciałem zostawić to bez komentarza, ale niestety nie mogę.

Uwaga, teraz tłumaczę mój komentarz. Chcąc zażartować z autora zrobiłem dokładnie to samo, co on i przerobiłem inną bardzo popularną copypastę wpisując bardziej znane osoby związane z fikami, 20 osób zrozumiało moją intencję, a nawet jeśli nie, to drobnym drukiem pod komentarzem jest zapisana notka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz GoForGold napisał:

Chciałem zostawić to bez komentarza, ale niestety nie mogę.

Uwaga, teraz tłumaczę mój komentarz. Chcąc zażartować z autora zrobiłem dokładnie to samo, co on i przerobiłem inną bardzo popularną copypastę wpisując bardziej znane osoby związane z fikami, 20 osób zrozumiało moją intencję, a nawet jeśli nie, to drobnym drukiem pod komentarzem jest zapisana notka.

Niestety, trafiłeś na osobę ślepą... Tak, oficjalnie mam poważną wadę wzroku, która kwalifikuje mnie jako ślepego. Sporo osób w fandomie, bynajmniej o tym wie... A jesli nie, to wiedza teraz... Miałem prawo jej nie zauważyć. Miałem tez prawo wziąć twego posta za objaw megalomanii... Dzieki za wyjaśnienie. Ale takie komenty i wywyższanie się, powiedzmy sobie szczerze... Szkodzą fandomowi bardziej, niż Trole. Bo już nieraz na osiedlu słyszałem, że twórcy fanfików i artów z fandomu Bronies się wywyższają[ co nie musi być akurat prawdą]. A potem opinia o nas jest, jaka jest :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Accurate Accu Memory napisał:

Niestety, trafiłeś na osobę ślepą... Tak, oficjalnie mam poważną wadę wzroku, która kwalifikuje mnie jako ślepego. Sporo osób w fandomie, bynajmniej o tym wie... A jesli nie, to wiedza teraz... Miałem prawo jej nie zauważyć. Miałem tez prawo wziąć twego posta za objaw megalomanii... Dzieki za wyjaśnienie. Ale takie komenty i wywyższanie się, powiedzmy sobie szczerze... Szkodzą fandomowi bardziej, niż Trole. Bo już nieraz na osiedlu słyszałem, że twórcy fanfików i artów z fandomu Bronies się wywyższają[ co nie musi być akurat prawdą]. A potem opinia o nas jest, jaka jest :(

Z tego co słyszałem to ślepota nie usprawiedliwia złego użycia słowa bynajmniej. :v

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...