Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam witam all Więc tak na imię mam Franek (mówią na mnie Franki) mieszkam w okolicach Nowego Sącza (Małopolskie). Rocznik 1996. Słucham: techno, metalu, rocka. W wolnych chwilach granie na PC lub zajmuje się rysowaniem (takie tam małe hobby). MLP oglądam od listopada. Na forum jestem od niedawna. Jeśli chodzi o ulubionego kucyka: lubię wszystkie oprócz Rarity. Z pewnością mogę powiedzieć iż dzięki mlp moje życie mam sens. Ta kreskówka daje mi chęci do życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... Nazywam sie Aleksy Podolecki mam 17 lat jestem dobry z angielskiego i z maty. Lubie muzyke, techo, rapu i wszystkiego mozliwego mieszkam w niemczech ( w sumie moich wszystkich wyjazdow tam i zpowrotem polska-niemcy niemcy-polska to w sumie spedzilem w niemczech juz 3 lata jednak na stale zamieszkalem poltorej roku temu) wiec moja ortografia gramatyka itp itd moze byc nawet BARDZO zla. Niemam kucyka ktorego lubial bym specjalnie bardziej. Jestem gamerem lubie grac w call of duty i inne Fps-y jak BF3. uhmm... co by tu jescze powiedziec... No tak, czasami jestem sczery do bolu mam trudnosci z klamaniem nawet na internecie. Emmm no to chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! :) Jestem Piotrek, mieszkam i uczę się w gimnazjum na Śląsku. Lubię fotografię, dobry film, reportaż. W środowisku "kucykowym" jestem od niedawna, dzięki @Tisoskowi. Moją ulubioną postacią jest Fluttershy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D Jestem aktualnie uczniem 1 klasy TI, o forum dowiedziałem się przypadkiem na Mybboard podczas "mojej służby" :P O sobie? Programista PHP, Webmaster, trochę siedzę w Photoshopie/Gimpie, czasem coś się narysuje, właściciel forum o Garry's Modzie i beta-tester na polskim supporcie MyBB. Aktualnie pracuję nad stroną z pobieraniem odcinków MLP:FiM (prawie gotowa ;) ). A i oczywiście, moim ulubionym kucykiem jest Twilight Sparkle :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, piękny offtop panowie adminowie forów o mlp i GModziarzy. :)

Jestem Pietrek, brony od ok. kwietnia, uczeń 2 klasy gimnazjum "gdzieś we Wrocławiu", gdzie styczność z hejtem jest częsta (średnio 5 dni w tygodniu), niesławny z trollingu na ponibooru, fanboj Foxa oraz Freya(znany także, jako "ten koleś od Komy") początkujący rysownik kucyków(moich prac nie znajdziecie nigdzie, prócz mojego biurka ;p). Uwielbiacz muffinek. GModziarzowa Twilight Sparkle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam ^^ Umm mam 19 lat i jestem z małopolski mieszkam nieopodal Krakowa, aczkolwiek we wsi spokojnej z dala od szybkich łączy i innych niepotrzebnych bzdur. Czasem bawię się w pseudoartystę tworząc w gimpie (cudowny program :P) czasem w coś zagram (kto by się uczył na maturę jeśli na dysku przesiaduje Skyrim ^^) Anyway: Dobrze jest nareszcie znaleźć aktywne forum z kucykami, szczególnie że w całym zamieszaniu jakie powstało wokół serialu najlepsze jest community, sam fandom My Little Pony FiM :D Ulubiony kucyk: Applejack of course! Jeśli chcesz możesz dodać mnie na steamie : "krukiv" Czy można chcieć jakichkolwiek więcej informacji? :D Mam problemy z interpunkcją i całym językiem polskim, typowy geek z mat fizu :P I przeczytałem zasady aż tak mi się nudzi (chociaż znając moje szczęście tym postem złamię ich ponad 15)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...