Kruczek

Dyskusja na temat spoilerów sezonu VIII

Recommended Posts

Nie wiem czemu nikt tu nic jeszcze nie napisał, w końcu mamy już tematy nad którymi moznaby sobie podyskutować. Ten (jak myślę) największy czyli powrót Krysi i rzekomy powrót Tireka. Po tym dostępnym w sekcji spoilerów krótkim "szorcie" możnaby snuć swoje przedpremierowe teorie :).

Tak poza tematem, czy powstanie temat "marzeń i oczekiwań sezonu VIII", czy wszystko udostępniać tutaj?

Edytowano przez Niklas

1 godzinę temu, ConQrM napisał:

Tak poza tematem, czy powstanie temat "marzeń i oczekiwań sezonu VIII", czy wszystko udostępniać tutaj?

Znaczy, no nie wiem w sumie. Pewno powstanie prędzej czy później, ale póki co nie ma takiego zainteresowania by wzniecać jakieś większe dyskusje. Póki mała liczba osób się tu kręci można chyba pisać tutaj tylko, żeby offtopu nie robić.

A wracając do spojlerów:

No, ja przede wszystkim liczę na powrót Krysi. Mam nadzieję, że ją ostatecznie pokonają, bo resocjalizacja chyba nie wchodzi w grę. Kiepsko by było ją zepsuć zmieniając ją w kolorowego paszteta. Lepiej niech ginie, albo wcale.

A i liczę jeszcze na kucyki morskie (czy tam hipogryfy). Coś tam było, że mają się pojawić, także fajnie by było jakby dobrze wykorzystali ten wątek

11 minut temu, ZSRRKnight napisał:

A i liczę jeszcze na kucyki morskie (czy tam hipogryfy). Coś tam było, że mają się pojawić, także fajnie by było jakby dobrze wykorzystali ten wątek

To film ma być powiązany fabularnie z serialem? Nie wiem, czy mam się z tego powodu cieszyć czy wręcz przciwnie:ppshrug:

Logika Krysi z tego co wywnioskowałem:

Porwijmy Mane 6 teraz nikt nie jest w stanie przeszkodzić mi w zapanowaniu nad Equestrią h3 h3.
O nie! Glim Glam mnie zrobiła jak małe dziecko, odgróźmy się jej i obiecajmy zemstę, elo nie ma mnie jeden sezon.

H4 H4 H4 H4 kolejny sezon kolejna ja, szykujmy jakiś super zły plan wyrywając kudły i robiąc zdjęcia Mane 6, Glim Glam? Whatever.

Raczej to wygląda na to, że najmocniej ją zaboli, jeśli cios zadadzą jej przyjaciółki. No ale to już było :spike: I zawiodło.

Chyba że chce spróbować uzyskać moc elementów harmonii, by wykorzystać ją do zdobycia Equestrii i zemsty.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się