Skocz do zawartości

[Zabawa] Canterlot szuka pracowników!


Spoiler Cat

Recommended Posts

Tak. Kolejny klon Systemowej zabawy z szukaniem zwierzaka. Zasady chyba są jasne. Jeżeli ktoś nie zna: Wskazujecie nick użytkownika, który ma dostać daną pracę, wypadałoby też podać jakiś sensowny argument. Posty typu "warmen, bo ja" będą traktowane jako spam. Możemy zaczynać więc... Pewnego pięknego dnia śniło Ci się, że Ty i inni z tegoż froum zostali kucykami i trafili do prawie pustego zamku w Canterlocie. Jedynymi kucami jakie zostały w opuszczonym monumencie są Celestia (rozdzielająca prace tym, którzy zostali) i Luna (próbująca dociec co się stało). Niestety Księżniczka Dnia nas nie zna i musimy jej pomóc. Pierwszym z zajęć do przydzielenia jest powiązane z zamkową kuchnią, chodzi o szefa kuchni. Kogo możecie polecić na to jakże odpowiedzialne stanowisko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem Domine zostaje królewskim szefem kuchni.

*Celestia odsyła Domine do kuchni wręczając mu komplet noży i śliczny fatruszek*

Co musimy jeszcze obstawić... Kucharzy pomocników.

*Celestia zwróciła się ku tłumowi dziwnych kucyków, mówiąc podniesionym głosem*

Kto z Was potrafi gotować i potrafi pracować w zespole? Potrzeba nam jeszcze 4 kucharzy!

Tak tu podajecie aż 4 nicki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Izy wygrałeś internet i "wygrywasz" tę rundę. Tak jak powiedziałeś do kuchni idą Keola, Ever3tree, Chemik i Tarreth. Dostałem właśnie polecenie, aby poszukać ludzi do pomocy przy dochodzeniu. Luna jest bystra, jednak pomoc każdemu się przyda. Jest tu ktoś kto zajmuje się takimi zadaniami?


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hm...Szczerze powiedziawszy uważam, że Bellamina Quartcente idealnie nada się do tej roboty. Jest świetnym detektywem i bardzo łatwo potrafi doszukać się prawdy. Może Ci, którzy zostali tu powyżej wymienieni też się nadają do pomocy, ale jak widzicie, Bellamina, podobnie jak Lemuur, też powinna się znać na umyśle przestępcy. Skoro jest avatarem Pinkameny to świadczy tylko o tym, że naprawdę się zna na tej roli. Także jest regentem Celestii zarazem, więc z pewnością służy pomocą jako "wierna uczennica" księżniczki. Głosuję na Bellaminę Quartcente.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...Kapi jest świetnym "przewodnikiem". Łatwo wprowadził mnie w sesję i nie musiałam czytać tych wszystkich postów. Poza tym świetnie prowadzi fabułę. To w sumie też jest prowadzenie :rainderp: xD. Uważam, że ktoś, kto potrafi doradzić i odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytanie odnośnie np. sesji RPG, to oznacza, że równie dobrze, świetnie oprowadzałby gości po zamku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...