Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Xyz

Kucykowy Test MBTI

Recommended Posts

Fluttershy :fluttershy4:  na równi ze Spajkiem, gdyż korzystam zarówno z Thinking jak i Feeling. Jakoś nie utożsamiam się z ich charakterami, choć faktycznie, jest trochę cech wspólnych. Icotera, he?

Nie pasuje mi ten test, 4 pytania to za mało żeby móc zaszufladkować czyjąś osobowość. Zrobiłbym ten z 16, ale nie działa :flutterage: .

INTP, czyli... Twilight? SERIO?!  :crazytwi2:

W sumie to racja. Szczerze mówiąc chciałbym być jak RD. Na szczęście człowiek zmienny jest. :rd8:

Ja jednak zrobiłem drugi raz... przedtem miałem INFP :luna: a teraz ENFP :pinkie:

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Ten test to ściema. Jestem typem otwartego lidera i robię w życiu szalone rzeczy, rozmawiam z różnymi obcymi ludźmi i nie mam z tym problemu, a według testu jestem Fluttershy xd

INTP

Wyszła mi Twilight.  :grumpytwi:

Kiedyś robiłem sobie test z Enagramem, wyszła mi 5 ze skrzydłem 6.

Na jego podstawie można sobie łatwo wyczytać z testu Ennagramowego jaka jest nasza osobowość MBTI.

enneagramcolor.jpg

Już wcześniej robiłam MBTI i wychodziło mi ISTP. Teraz też mi wyszło ISTP. A drugi test mi nie działa :/

Ja robiłam na przestrzeli 2 lat kilka razy ennagram i zawsze wychodziło mi 5w4

Chyba kiedyś już tutaj pisałam, że wyszedł mi Spike.... cóż do tego czasu zmieniłam pod dwoma względami. 
INTJ czyli Tia. 

Guest

Kurcze, że też interesuje się psychologią od już dość długiego czasu, a jeszcze nie słyszałam o tym teście O_o

Naprawdę ciekawa sprawa :ohmy:  Dokładnie przemyślałam każde pytanie, by wyszło wiarygodnie i... wyszedł mi typ: ISFP

Czytając opis tego typu osobowości normalnie na Wikipedii po prostu padłam! :pinkieo:  PRAKTYCZNIE CAŁA JA! :fluttershy4:  Drugi szok przeżyłam, gdy spojrzałam na "kucykowe" wyniki :aj5:  Już na jednym teście wyszło mi, że najbliżej mi do Fluttershy, ale nie byłam pewna jego wiarygodności. A tu proszę! :fluttershy4:  Drugi raz pod rząd :fluttershy5: 

Wielkie Dzięki za wstawienie tego testu tu :twilight7: To była naprawdę przyjemna zabawa :fluttershy5:

ENFP, Pinkie Pie :pinkie4:

Dayan, dnia 23 Lip 2014 - 12:55 PM, napisał:

Ja robiłam na przestrzeli 2 lat kilka razy ennagram i zawsze wychodziło mi 5w4

mogliby zrobić kucykowy enneagram z tymi głównymi typami osobowości ;) chyba sama nad tym pomyślę^^