Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

"Przeszłość to dziś" KLrzysztofa Mrowcewcza, czyli nauka na sprawdzian w środę... A tak mniej poważnie, to po raz drugi czytam Gambit Turecki Akunina, mając nadzieję, że gdy poznałem bohaterów we wcześniejszych częściach, zrozumiem więcej niż poprzednio. A Azazel, czyli poprzednia książka którą przeczytałem, uważam za jedną z lepszych jakie przeczytałem i gorąco polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przeczytałem Pentagram, a Dwie Wieże jeszcze dzisiaj przeczytam i będzie 10 przeczytanych książek w tym roku. : D Za to w 2013 mam zamiar przeczytać: -wszystkie książki Jo Nesbø -prawdopodobnie wszystkie części Wiedźmina -J.R.R. Tolkien - Powrót Króla -serię "Millennium" Stiega Larssona -prawdopodobnie wszystkie części Harryego Pottera -jakieś biografie (najbardziej zależy mi na Konkwistadorach Diabła i Spowiedzi Heretyka) Mam nadzieje, że uda mi się przeczytać w tym roku ok. 30 książek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nikogo nie wydał

A by tylko spróbował kogoś wydać, to by kulę w łeb dostał.

Ja aktualnie czytam "Nędzników" W. Hugo. Po obejrzeniu sztuki stwierdziłem, że skoro ona taka piękna, to książka musi minimum jej dorównać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czytam "Sztuka wojny" Sun Tsu, ciekawe nawet bardzo wiele rzeczy jakie są tam zawarte można spokojnie wykorzystać w życiu codziennym "Zwycięska armia najpierw wygrywa, a potem dąży do walki. Pokonana armia najpierw walczy, a potem dąży do zwycięstwa."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczynam czytać ostatnią część Igrzysk Śmierci, pt.: "Kosogłos". Seria bardzo wciąga, pierwszą część przeczytałam w trzy godziny, a drugą w cztery. Autorka ( Suzanne Collins ) bardzo fajnie opisała wydarzenia w książce, a zwłaszcza momenty na arenie ^^ Swoim połykaniem książek niemalże doprowadzam moich rodziców do poddania się, buhueheheh, wkrótce Batman Arkham City będzie mój Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczynam czytać ostatnią część Igrzysk Śmierci, pt.: "Kosogłos". Seria bardzo wciąga, pierwszą część przeczytałam w trzy godziny, a drugą w cztery. Autorka ( Suzanne Collins ) bardzo fajnie opisała wydarzenia w książce, a zwłaszcza momenty na arenie ^^ Swoim połykaniem książek niemalże doprowadzam moich rodziców do poddania się, buhueheheh, wkrótce Batman Arkham City będzie mój Dołączona grafika

2 x 400 stron w 7 godzin? Jakoś niezbyt ci wierzę, obrobiłam 1 część Igrzysk w jakieś 8 godzin, a i tak ja całkiem szybko czytam. Prezydent Snow nie ginie ze strzały Katniss, ona zabija Coin zamiast niego. Miłego dnia.

@UP: Nie stawiamy odstępu przed znakami interpunkcyjnymi :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czytam to .-.

Dołączona grafika

Bazyl i Inka przypadkowo spotykają się w dworcowej kawiarni. Obydwoje mieli ostatnio sporo problemów, od których postanowili uciec. Niefortunne zdarzenie sprawia, że wyruszają razem w podróż.

Na pierwszy rzut oka dzieli ich przepaść. On - zbuntowany dziwak z ufarbowanymi na czerwono włosami, ona - przykładna uczennica z dobrego domu. Oboje uparci, przekonani o własnych racjach i... niebywale utalentowani w pakowaniu się w coraz to nowe kłopoty. Po prostu mieszanka wybuchowa!

"Pierwsza noc pod gołym niebem" to pełna humoru powieść drogi. Pościgi, podróże stopem, gangsterzy, nagłe zwroty akcji, a do tego tajemniczy skarb, no i miłość... Ta książka trzyma w napięciu i nie pozwala się nudzić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Skończywszy Gambit Turecki, z którego zrozumiałem więcej, niż za pierwszym razem, aczkolwiek mniej niż się spodziewałem, przyszła kolej na świąteczny prezent, czyli Strażnicy Historii - Nadciąga Burza. Wydaje się być z miejsca przereklamowany, ale nie będę osądzał po okładce, bo to ledwo 40. strona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...