Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

Przeczytałem troche temu wszystkie części "Wilken"a Di Toft , a teraz czytam serie 5 książek "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy" Rick Riordan'a (dostałęm na urodziny i imieniny w pudełku [które pewnie miało nawiązywać do Puszki Pandory], w którym znajduje się cała seria tych 5 książek). Teraz czytam pierwszy tom "Złodziej Pioruna" i mi się bardzo podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 tomach odkładam na chwilę Grę o Tron i dosysam się do pierwszej części Malzańskiej Księgi Poległych

Malazjańska Księga Poległych. Utknąłem w pewnym momencie i nie dokończyłem. Zdecydowanie zbyt długa historia i nie wiem, kiedy dokończę ją czytać.

Po Fallout-cie Equestrii wciąż nie mam dość i aktualnie czytam Project Horizon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę "Siewca wiatru" M.L. Kossakowskiej, a później będę męczył "Krew Elfów" A. Sapkowskiego.

Szczęściarz... ja zawzięcie poluję na "Siewcę Wiatru", ale zawsze jest wypożyczony w mojej bibliotece, a nie chcę psuć wzroku czytając eBooka *wyrywa Wrzodziowi "Siewcę Wiatru" z ręki*

Teraz czytam "Krzyżaków" bo muszę :ming: Jeśli mi się poszczęści, to w końcu dorwę "Siewcę"... A, jeszcze muszę dokończyć nadpoczętych "Wybrańców" Kristin Cashore :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Saga o Wiedźminie" była najlepszą serią książek fantastycznych jakie kiedykolwiek czytałem. Znam też ósmą część "Zwiadowców" ale mam zamiar przeczytać całą serię. Aktualnie brnę trochę w klasykę. Czytam "20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi" Juliusza Verna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Aktualnie czytam drugą część Gry O Tron (Bodajże ''Starcie Królów'') i Pustynną Włócznie cz 1, którą łykam w wielkich ilościach . Skończę ją raczej podczas weekendu max pon-wto i zabiorę się za drugą część. Poza tym czytam fanfic Background Pony, który długością podchodzi pod dobrą książkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, skończyłem Pustynną Włócznię cz 1 i zaczynam czytać część drugą. Serdecznie polecam cały demoniczny cykl: Malowany Człowiek Pustynna włócznia I już w tym roku wyjdzie 3cia część, Wojna w Blasku Dnia. Autorem jest Peter V Brett.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...