Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

A co do tych z Was którzy"nie przepadają" za eqg przecież to jest film 90min i możesz zapomnieć

Poprawka, trwa 72min ;D. A i tak nikomu nie karze się tego oglądać ;p. Film nie będzie powiązany w żaden sposób z fabułą 4sezonu, więc tym bardziej nikt nikogo nie zmusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wk***iają mnie ludzie, którzy myślą, że EG zastąpią MLP:FiM, mimo tego, że Hasbro conajmniej pierdyliard razy napisało, że to tylko poboczny projekt.

JA powiem że tak nie myślałem, myślałem, że to będzie serial równoległy razem z prawdziwym MLP:FIM.

Czyli sytuacja taka sama jak Stargate SG1 i Stargate Atlantis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spraw z EG mam nastawienie neutralne ale jestem ciekawa jak to wyjdzie. Mogliby się bardziej postarać o wygląd tych humanizacjii no bo- niebieska, fioletowa lub nienaturalnie różowa skóra?  :despair:

Wygląda to dziwnie i niezbyt ładnie. Miejmy nadzieję , że fabuła wszystko naprawi  :aj2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spraw z EG mam nastawienie neutralne ale jestem ciekawa jak to wyjdzie. Mogliby się bardziej postarać o wygląd tych humanizacjii no bo- niebieska, fioletowa lub nienaturalnie różowa skóra?  :despair:

Wygląda to dziwnie i niezbyt ładnie. Miejmy nadzieję , że fabuła wszystko naprawi  :aj2

W sumie dzięki temu rozróżniamy postacie, wiemy jakiego koloru futra mają, znaczki i grzywy w Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze część da się jako tako przełknąć...ale niebieski człowiek...? RD wygląda jak jakiś smerf xd zaś TS wygląda jakby była mocno przyduszona i cała zsiniała...w każdym razie dobrze to nie wygląda.. :P mogliby dać trochę pigmentu ludzkiej skóry, a jak im tak niezmiernie zależy na tych kolorach to niech ubiorą te humanizacje w te kolory ot i po problemie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To przetłumaczy ktoś inny, proste, ale nie tak szybko jak Mystheria : <

Wolisz dostać kiepskiej jakości napisy po paru godzinach, czy poczekać tydzień i dostać je wysokiej jakości, bez błędów?

Obecnie tłumacze MLP ścigają się kto pierwszy wrzuci przetłumaczony odcinek na YT. Niestety, jakość tłumaczenia pozostawia sporo do życzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pierwszy raz obejrzałem trailer EG zacząłem walić głową w klawiaturę (Talar świadkiem) po czym kolega uspokoił mnie i powiedział że to tylko film

(kamień z serca!). Jeśli chodzi o ideę filmu nie jest zła ale kupra nie urywa. Wyczekiwałem czegoś bardziej epickiego i to raczej z kucami w roli głównej a nie panienkami 

z Monster High. Naprawdę zbierałem kasę na bilety :( Jeśli film nie powali fabułą to raczej nie będzie to miało zbyt dużo fanów. Do tego filmu jestem raczej nastawiony optymistycznie co jest w moim charakterze rzadkością .Zobaczymy ,co będzie to będzie.

 

Up# Ja wolę poczekać nawet dłużej niż te 2-3 dni i dostać napisy najlepszej jakości (widziałem w życiu wiele fail-i)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz dostać kiepskiej jakości napisy po paru godzinach, czy poczekać tydzień i dostać je wysokiej jakości, bez błędów?

Obecnie tłumacze MLP ścigają się kto pierwszy wrzuci przetłumaczony odcinek na YT. Niestety, jakość tłumaczenia pozostawia sporo do życzenia.

Czy ktokolwiek sprawdził te informacje wchodząć na jej kanał? :twilight9:

podpis pod filnikiem :tom:  KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...