Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Jeszcze taka jedna rzecz.

1. Wygląd tych "Equestrian Girls". Moim zdaniem, dobrej humanizacji kuców ze świecą szukać. Przede wszystkim, odrzucają mnie od monitora na odległość 1000 km takie rzeczy, jak:

- skóra w kolorze sierści kucyka

- uszka i skrzydełka

- ubiór

- proporcje (no te szerokie na dole nogi to tragedia Posejdona).

Takim stworom w stylu "anthro" zawsze byłam, jestem i będę przeciwna, jestem zdania, że albo jest kucyk, albo jest humanizacja, i tyle.

Poświęciłabym trochę cennego czasu na obejrzenie tego, gdyby owe dziewuszki wyglądały porządnie, tzn. w miarę jak normalni ludzie (jedyne, co pozostawiłabym "kucykowate", to kolor włosów). Wiele jest kreskówek z postaciami ludzkimi, które naprawdę wyglądają przyjemnie dla oka i są w miarę proporcjonalne.

2. Ciekawi mnie bardzo, jakie to przekaże wartości. Widzę po zwiastunie, że będzie to miało klimat dość... głupawy. Bajka w tym stylu, jakich wiele na telewizyjnych kanałach dziecięcych. Czyli rozpiszczane, roześmiane dziewczyneczki, ośmielę się powiedzieć, że będzie to sobą reprezentowało sporo niższy poziom niż oryginalne MLP.

 

... ale to są tylko przypuszczenia : )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem trailer i co?  Zadowolony nie jestem , bo te humanizacje są kijowe.  kolor skury. to jest szczyt i jeden z powodów dla  którego nienawidze takich humanizacji kucyków.twilight w szkole, jakiś alte- ego kucyków wszedzie i wielka zdzira jako wielki zły. NIC NOWEGO! Jakiś bull schit. mam nadzieje że sie mylę, ale  zdaje mi się to byc mix hischoll musical i MLP to w najgorszym wydaniu. Poprostu takiego rodzaju filmy mi nie leżą .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... na początku byłam na "WHY, HASBRO, WHY". Ale po trailerze... myślę że dam temu szanse. Nie podoba mi się tylko pomysł z typowym liceum, jakiś tam bal, wredna Sunset i... właśnie. Ciągle widzę w tym Monster High... koleżanki to lubią, ja nie (mam lalkę, ale to prezent od rodziców... choć przyznam mattel umie robić zabawki xP). No ale się zobaczy...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humanizacji mówimy stanowcze niet! Kucyki są kucykami i w innej formie ich nie widzę. Zapewne jest to chamski skok na kasę, który obowiązkowo ominę. Nie widzę w tym nic ciekawego. Nie zamierzam się w to zagłębiać. I widzę, że nie tylko ja jestem sceptyczny wobec EG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w 90% humanizacji odrzucają gigantyczne biusty i pośladki, a także seksualnie zaakcentowane pozy. Sorry, ale akurat erotyka to jedna z niewielu rzeczy, jakich w kucykach nie szukam. Dlatego fakt, że tutaj dziewczyny są normalne, to dla mnie już wystarczająca zaleta, aby je zaakceptować.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż spodziewam się, że dostaniemy równie porywający film jak typowe komedie szkolne dla amerykańskich nastolatek z tym odstępstwem, że głownym wątkiem nie będzie miłość, a walka przeciwko gółwnemu "złemu".

Model postaci/kreska są paskudne niezależnie czy rozpatrujemy je pod kątem anthro czy humanizacji (ale to jest kwestia własna co się komu podoba).Główny problem z postaciami są ich proprcje - ani ludzkie ani kucowe, wzięte z księżyca :/

roche smutne, że Spika przedstawili w postaci psa (swoją drogą nie tak źle wyglądającego w stosunku do mane6) pokazuje to jaki twórcy mają stosunek do Spika i co niestety da się odczuć w mlp:fim.

Mimo że nie spodziewam się po tej produkcji niczego ciekawego spróbuje ją obejrzeć, a nuż zaskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Niklas napisałem jużco nieco na ten temat w innym wątku. Pisałęm w pośpiechu i nie ogarnąłem że właściwszy jest ten, my bad.

Link: http://mlppolska.pl/watek/5232-sezon-iv-my-little-human/page-4#entry283745

Skopiowany post:
 

Ja osobiście czekam z ciekawością na to co wymyślili tym razem w Hasbro. Dlaczego? Bo jak na razie ma mniej więcej takie same szanse by być pomiotem pieniądza, jak i kolejnym obaleniem stereotypu, że przygody nastolatki w liceum, chodzenie na imprezy i poznawanie chłopaków... Well, pogląd że kolorowe kucyki są tylko dla małych dziewczynek złamali, prawda Pinkie? <odwraca się do figurki stojącej na biurku po czym pisze dalej>

 

Ale wracając do samych Equestria Girls - oglądając trailer, czytając wasze posty i zagladając do linków jakie podsyłacie udało mi się wysnuć ramowy plan tego co zdarzy się w filmie.

 

Twilight udaje się do Kryształowego Królestwa w pewnej ważnej sprawie - pierwsze jej publiczne wystąpienie od czasu koronacji. Dlaczego jest to ważne? Nie wiem, ale jest na tyle ważne, że gdy Twilight nie może tego zrobić, bo skradziono koronę, zagłada grozi (wedłóg zapowiedzi fabuły) obu światom - Equestrii i temu gdzie uda się Twilicorn w sali portali, gdzie Celestia zazwyczaj podgląda sąsiednie wymiary ("Będziesz wiedzieć nawet więcej niż ja"[trailer] - czyli coś już tam wie, prawda? ^.^ ). A, właśnie. Udaje siętam sama, spike prawdopodobnie po krótkiej chwili dostaje przyzwolenie od Tii na pójście za nią jako #1 Assistant. Niestety, nie była to Tia, tylko Trollestia, bo zostaje stransferowany na pieska.

 

Naspępnie jest czas na sporą dawkę to, co lubimy najbardziej - czyli kucyk na ziemi i jego nieogarnięcie sytuacji, jedzenie bez użycia rąk, próby chodzenia na czterech nogach, zdziwienie że nie działa magia, że nie można "urzyźniać" publicznie kwiatów (jakbyście o tym nie słyszeli - http://cheezburger.com/6977004800)... Jeśli Spike będzie umiał mówć to szybko przestanie zobaczywszy jak reagują na to inni... ta.

 

Potem jakimś sposobem Twilight trafi do szkoły (nie wiem jaka stałą za tym motywacja, ale musiała być potężna!), spotyka naszego sarmetę (przyjrzyjcie się w jakich kolorach ma paski na bluzie!), oraz odnajduje koronę - jest nagrodą za zostanie Królową Balu na jakiejśtam-nic-de-facto-nie-znaczącej-corocznej-zabawie. Co musi zrobić Twilight? Zostać taką wy***aną w kosnos suczą[klaczą] żeby uzystkać ten tytuł i zdobyć koronę. Oczywiście, pomagają w tym nowo co poznane humanoidalne wersje reszty Mane 6.

 

Aha, czy już o tym wspomniałem? Twilight i nasz epicki smoczusio-szczenię są w "pararel world", ale nie jest to Ziemia, ale jakiś taki dziwny twór, w którym żyją ludzkie ("humanoidalne" - jeśli nazywanie tych kolorowych wielkogłowych kopytostopych pokrak zbyt was drażni) reinkarnacje Equestriańskich kucyków. Dlatego widzimy tam Vinyl i CMC, których T[rollest]ia na pewno by przez swój tajny-przez-sekretny portal nie przepóściła tylko po to by pomogli urządzić zabawę...

 

A, właśnie. także nie wspomniałem? Nie dość że Twilight jest w innym świecie, nie dość że pierwszy raz (prawdopodobnie, bo nie jestem pewien czy zauważy swoje uczucia w ferworze wydarzeń) poczuje miłość inną niż do książek czy brata, nie dość, że ma pełne nowych funkcji kończyny, nie może używać magii, ma na głowie zapobiegnięcie katastrofie DWÓCH światów w mękach, ogniu i cierpieniu to jeszcze, NAJPRAWDOPODOBNIEj, każą JEJ urządzać ten BAL. Albo będzie musiała, bo jak nie to zagłada świata. Fajnie, nie? Ale, ale! Jeśli potrafi swym zorganizowniem sprowadzić wiosnę i pokonać Boga Chaosu, to czym dla niej jest jeden Bal!

 

Ale nie zapominajmy że musi jeszcze zostać jego królową....

 

A więc dalej - podczas balu albo tuż po balu COŚ SIĘ DZIEJE i nasza niezwykle interesująca (w porównaniu do Sombry na pewno - sorry guys) antagonistka, była uczennica Celestii podróżująca mięzdy wymiarami, albo zwykła c*pa jakich pełno w liceach (jeśli podpis na zabawce SS zostanie puszczony w niepamięć) must save the day! Aha. Dobrze czytacie. Puśćcie sobie klataka po klatce Trailer i zobaczcie kto stoi w koronie pośrodku magicznego Beama na środku tamtego dziedzińca. Snips and Snails będą tam prawdopodobnie jakimiś pomocnikami antagonistów... albo, jeśli Husbro się rozkręcą, to ONI nimi będą, tyle że w ukryciu aż do finału. To dopiero byłby zwrot akcji!...

 

Iiii... cała historia się dopełnia. Twilight i Spike wracają do Equestrii (z chłopakiem lub bez, jeśli lubi mieć kciuki), wszechświaty uratowane, a Hasbro ma nowe uniwersum (gdzie "ludzie" mają cutiemarki - tyle że na ubraniach. To tylko moja teoria, ale warta rozwarzenia...), w którym może robić nowy serial. A zamiast wszystkosuperowej Twilight wystąpi... SS! A co? W pierwszym serialu mamy nerda na wsi, to tutaj możemy mieć cipę otoczoną pegasisters (zauważnie że w pewnym momencie humanmane 5 mają opaski na włosy z kucykowymi uszami. Czyżby Twilight czuła się bez tego samotna?...).

 

No i... to jakby tyle z moich rozwarzań. I jeszcze raz - czekam z ciekawością i nadzieją że będzie to tak dobre, jak całe MLP.

<zabiera skrzynię i idzie jeść kolację...>

 

 

A teraz jeszcze uzupełnienie, co by niektózy się nie czepiali - wiem że Hasbro nie musi robić serialu, ale pewnikiem jest, że furtkę do tego sobie zostawią.

Mi także nie podobają się te humanizacje, ale co poradzić? Jeśli dobrze to zrobią, zniosę te kolorowe skóry... a, właśnie.

 

 


kolor skury.

Musiałem. Pisz z większą uważnością bo estetyka twojego posta nieco oberwała.

 

Ha! widzę że też już pisaliście coś ala schemat, jakim potoczy się film! Niech no spojrzę...

 

 


Schemat fabuły "nastoletniej amerykańskiej komedii"


-W LO pojawia się "nowa", nieobeznana z życiem kujonka. Oczywiście śliczna.
-Szybko wpada na "najpopularniejsze dziewczyny"
-Motyw przewodni - zostać królową balu
-Konflikt - o chłopaka, który na początku woli "tą złą", ale z czasem zakochuje się w "kujonce". Do tego dokuczanie kujonce przez które chłopak powoli ma dość swojej panienki
-Kujonka poznaje swoją ekipę, która jej pomaga
-W chwili gdy kujonka i przystojniak są prawie parą, te złe wymyślają "plan doskonały" jak ich skłócić. Zdradzają lub/i przekręcają jakiś "sekret"
-Kujonka nie chce iść na bal (smutna muzyka w tle, pokazywanie na przemian pary). Psiapsióły pomagają jej zmienić zdanie.
-Prawda wychodzi na jaw. Konflikt z "tą złą". Po nim jakby nigdy nic taniec na balu, zdobycie korony przez kujonkę, pocałunek...

KONIEC

 

Teraz dostosować to do realiów MLP i TAAADAAA! :MJTQO:

Nawiązując - nie sądzę. Nie sądzą aby to było tak proste, tak kiczowe, tak... złe. Wiem, niektórzy to lubią, itd itd, pisałeś o tym żę ty też lubisz niektóre takie filmy. Ale dla MLP to byłoby zło. I wielki krok wstecz.

Zostanę więc przy swojej chaotycznie opisanej wersji wydarzeń... Tak, wiem że ma sporo punktów wspólnych z wyżej zacytowanym! Ale wciąż myślę że jakoś to przemieszają, że antagonistąbędzie ktoś, kogo się o to nie spodziewamy... Poza tym - Twilight będzie miała globalną katastrofę na głowie, a o przyjaźni i kontaktach międzyludzkich wie naprawdę sporo, czyż nie? Fakt, w miłości ma może braki, ale dalej... Nie, ten chłopak nie będzie problemem. Chyba że to on będzie antagonistą, wtedy - jak najbardzie.

 

Ale z tym ujawnieniem sekretu to... Hm. Musieliby zamienić Twilight i Spike'a w ich prawdziwe postacie TAM. A tam, zauważmy, magia nie.... <patrzy na scenę z ogromnym magic beamem na trailerze> no dobra, niech wam będzie, może sięto zdarzyć! Ale... Damn, chyba mam jeszcze za mao danych jak na takie teorie, czuję jak rzeczywistość gnie się i gnie gdy to piszę, a do posta przenika chaos i fantazja z moich niezaczętych fików...

 

Anyway, Po raz trzeci i ostatni - TAK, wygląda to podejrzanie. TAK, czekam z nadzieją i ciekawością. TAK, obejrzę jak tylko zdołam, nawet jeśli usłyszę że to klapa. Nie, SS to nie reinkarnacja Twilight w tamtym świecie. Nie, ten post nie może mieć końca, nie pozw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TL:DR

 

Mnie w 90% humanizacji odrzucają gigantyczne biusty i pośladki, a także seksualnie zaakcentowane pozy. Sorry, ale akurat erotyka to jedna z niewielu rzeczy, jakich w kucykach nie szukam. Dlatego fakt, że tutaj dziewczyny są normalne, to dla mnie już wystarczająca zaleta, aby je zaakceptować.

 

Normalne? Dziewczyna deska, czy słupek to nie jest normalne. To jedynie rzecz codzienna, spowodowana propagandą mediów i projektantów mody... Normalne dziewczyny to normalne sylwetki, czyli nie za chude, nie za grube, mające nieco kształtu, a nie będące płaskie jak dechy...

Btw Spidi, czy ty przypadkiem nie masz konta na DA? Nick i avatar coś mi się kojarzy, chyba kiedyś coś z tobą pisałem tam...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TL:DR

 

 

Normalne? Dziewczyna deska, czy słupek to nie jest normalne. To jedynie rzecz codzienna, spowodowana propagandą mediów i projektantów mody... Normalne dziewczyny to normalne sylwetki, czyli nie za chude, nie za grube, mające nieco kształtu, a nie będące płaskie jak dechy...

Btw Spidi, czy ty przypadkiem nie masz konta na DA? Nick i avatar coś mi się kojarzy, chyba kiedyś coś z tobą pisałem tam...

Normalne jeśli mówimy o schematycznie narysowanych postaciach w 2D. Przecież od kucyków też nikt nie wymaga anomicznej precyzji. Oczywiście  w 100% się zgadzam, że odchudzanie itd to zbrodnia XXI wieku... ale nie róbmy offtopu ;)

 

 

Tak, oto moje konto:

www.spidivonmarder.deviantart.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TL:DR

SPIDIvonMARDER, dnia 15 Maj 2013 - 9:37 PM, napisał: snapback.png

 

 

 

 

Normalne? Dziewczyna deska, czy słupek to nie jest normalne. To jedynie rzecz codzienna, spowodowana propagandą mediów i projektantów mody... Normalne dziewczyny to normalne sylwetki, czyli nie za chude, nie za grube, mające nieco kształtu, a nie będące płaskie jak dechy...

 

A bez przesady. Nie ma co się zastanawiać nad "normą sylwetki kobiecej", bywają panie naturalnie chude, a i takie, które mają trochę ciałka, przy czym ani jedna, ani druga opcja nie ma żadnego wpływu na ich zdrowie. Co do kuców - takie zjawisko, o którym pisze SPIDIvonMARDER, zauważam właśnie najczęściej w pracach typu anthro/furry. Co do normalnych humanizacji kucyków, to z tego co ja widzę, spora część z nich jest wręcz niewinna. No chyba, że autor opierał swoją wypowiedź na tym, co można znaleźć na jakichś "świńskich" stronach, a nie, na ten przykład, deviantarcie ; )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż w tym temacie z mej strony można tylko w większości usłyszeć Hejt, między innymi za mym zdaniem tandetną wręcz humanizację, bowiem można było tu spokojnie zastosować grafikę 3D połączoną ze stylem jaki ma dzisiejszy Disney lub iść w stronę mangi nie całkowicie aczkolwiek zastosować charakterystyczne szczegóły. Pierwsze wrażenie jak widziałem zwiastun to miałem wrażenie że oglądam coś co jest zapowiedzią do czegoś na zasadzie połączenia Kucami i Littlest Pet Shop czyli nie zbyt mi się to zaczęło podobać do takiego stopnia że w klasie kiedy miałem pracować przy bazie danych zamiast szumu mych palców po klawiaturze nauczyciel usłyszał : CO TO KU :yay: WA JEST !? oraz w tle śmiech Xyz który miał niezłą bekę z mej reakcji xD . Trochę me zdanie uległo zmianie gdy znowu obejrzałem zwiastun, lecz zmieniło się ono pozytywnie tylko pod kontem stosunku do fabuły. Mimo mego złego nastawienia i wielkiego sceptycyzmu po dłuższych przemyśleniach przyznaję że mimo wszystko obejrzał bym ten film, tylko pozostaje kwestia kina, trochę komicznie by to wyglądało gdyby tuż obok 8 latków z rodzicami stała grupa 16 - 25 letnich Bronies nawijających o tym że np. któryś z nich widział clopa z RD xD 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując - nie sądzę. Nie sądzą aby to było tak proste, tak kiczowe, tak... złe. Wiem, niektórzy to lubią, itd itd, pisałeś o tym żę ty też lubisz niektóre takie filmy. Ale dla MLP to byłoby zło. I wielki krok wstecz.

Zostanę więc przy swojej chaotycznie opisanej wersji wydarzeń... Tak, wiem że ma sporo punktów wspólnych z wyżej zacytowanym! Ale wciąż myślę że jakoś to przemieszają, że antagonistąbędzie ktoś, kogo się o to nie spodziewamy... Poza tym - Twilight będzie miała globalną katastrofę na głowie, a o przyjaźni i kontaktach międzyludzkich wie naprawdę sporo, czyż nie? Fakt, w miłości ma może braki, ale dalej... Nie, ten chłopak nie będzie problemem. Chyba że to on będzie antagonistą, wtedy - jak najbardzie.

 

Ale z tym ujawnieniem sekretu to... Hm. Musieliby zamienić Twilight i Spike'a w ich prawdziwe postacie TAM. A tam, zauważmy, magia nie.... <patrzy na scenę z ogromnym magic beamem na trailerze> no dobra, niech wam będzie, może sięto zdarzyć! Ale... Damn, chyba mam jeszcze za mao danych jak na takie teorie, czuję jak rzeczywistość gnie się i gnie gdy to piszę, a do posta przenika chaos i fantazja z moich niezaczętych fików...

 

Anyway, Po raz trzeci i ostatni - TAK, wygląda to podejrzanie. TAK, czekam z nadzieją i ciekawością. TAK, obejrzę jak tylko zdołam, nawet jeśli usłyszę że to klapa. Nie, SS to nie reinkarnacja Twilight w tamtym świecie. Nie, ten post nie może mieć końca, nie pozw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czemu nie? Postaci faktycznie trochę odmłodzą, wylądują chyba w naszym odpowiedniku liceum :not_sure: (yyyy... high school, czy jakoś tak). Pomysł jest całkiem ciekawy i faktycznie, może trochę łatwiej będzie nam znaleźć swój odpowiednik przez te humanizację. Tak, mam na co czekać poza dubbingiem do sezonu 3 (mnie tam jakoś nie boli polska wersja :rd11: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż w tym temacie z mej strony można tylko w większości usłyszeć Hejt, między innymi za mym zdaniem tandetną wręcz humanizację, bowiem można było tu spokojnie zastosować grafikę 3D połączoną ze stylem jaki ma dzisiejszy Disney lub iść w stronę mangi nie całkowicie aczkolwiek zastosować charakterystyczne szczegóły.

 

Nie wiesz, co mówisz. Żeby Equestria Girls zrobiono w 3D, to już byłaby to produkcja jeszcze dalsza od MLP. Z resztą radzę sobie przypomnieć chociażby odcinek "Spike at your service" - użyto tam postaci 3D i w fandomie wywołało to olbrzymią kłótnię. Teraz wyobraź sobie, jak teraz są takie hejty na EqG, to co by było, gdyby ogłosili, że to będzie produkcja 3D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


EQUESTRIA GIRLS
BĘDZIE
FILMEM
NIE OSOBNYM SERIALEM,
CZY IV SEZONEM MLP:FiM!

 

Przepraszam Linds o moje niedoinformowanie ale z tego co ludzie pisali wynikało (przynajmniej dla mnie) że to będzie oddzielny serial.Jak dla mnie trochę szkoda bo filmu w polskich kinach nie będzie a jak by to był serial to na MiniMini by był JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM i hug :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Linds o moje niedoinformowanie ale z tego co ludzie pisali wynikało (przynajmniej dla mnie) że to będzie oddzielny serial.Jak dla mnie trochę szkoda bo filmu w polskich kinach nie będzie a jak by to był serial to na MiniMini by był JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM i hug :hug:

 

No ludzie pisali, bo nie doinformowani. Nie chce im się czytać pewnych postów, pewnych newsów... najlepiej z góry zakładać najgorszą opcję i marudzić nie mając pojęcia w temacie.

Przeprosiny przyjęte Pepeh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to wzbudza emocje we wszystkich xd Tym bardziej trza będzie to obczaić, by zobaczyć czy słusznie sie obsmarowywało EQG, czy nie xd Byleby tylko twórcy nie poszli w stronę mdłych i głupkowatych filmów młodzieżowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Equestria Girls zapewne odniesie sukces. Może i postacie są paskudne i mają jakieś dziwne kolory skóry, ale dziewczynką może się spodoba. Przypominam, że całe MLP powstało głównie z myślą o małych dziewczynkach, a większa część małych dziewczynek przerzuciła się na Monster High. Moim zdaniem tworząc Equestria Girls producenci wzorowali się właśnie na MH. Te stroje, te ruchy i nawet to, że wszyscy uczniowie szkoły mają nienaturalnie kolorową skórę i włosy to wszystko naprawdę przypomina Monster High! Sprzedając lalki Hasbro na pewno sporo zarobi. Szczerze pomysł z EG wcale mi się nie podoba. MLP fajne jest gdy toczy się w Equestrii a nie w realnym świecie. W dodatku wszyscy uczniowie szkoły, do której przeniosą się mane6 wyglądają normalnie i nie mają końskich uszu i skrzydeł (czym z pewnością będą się wyróżniać nasze "kucyki"). Pomysł ze Spikem dobry. Chętnie obejrzę cały ten cyrk choćby z ciekawości co z tego wyszło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ExMachina

Bo, jeśli dobrze zrozumiałem, wszyscy poza Twilight i Spikiem SĄ ludźmi (takimi prawdziwymi,od zawsze). TS przenosi się do świata równoległego, gdzie spotyka dziewczyny będące ludzkimi odpowiednikami reszty Mane 6 (a nie przemienionymi kucami, jak Twilight). 

 

Chętnie obejrzę (jeśli będę miał okazję) i ocenię.

Póki co... Wizualnie prezentuje się toto lepiej niż we wcześniejszych spoilerach. Usunęli uszy, skrzydła, tylko ta nieszczęsna skóra pozostała... 

Natomiast co do fabuły... Jeśli faktycznie Twilight będzie musiała zostać królową balu (by uratować światy, ale mimo wszystko), to naprawdę mam złe przeczucia, bo wszystko zmierza wtedy w kierunku standardowego, amerykańskiego badziewia dla nastolatek. Wątek miłosny to już w ogóle nieporozumienie. Kucyk (nawet przemieniony chwilowo w człowieka) + człowiek? Ja tego nie kupuję. Amerykańskie mamuśki powinny zareagować na propagowanie zoofilii :P

 

A zupełnie serio - poczekajmy. Na szczęście to tylko jeden film, niezwiązany fabularnie z serialem, więc nawet jeśli faktycznie okaże się gówniany, szybko powinien zniknąć w niebycie pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...