Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Jak dla mnie Equestria Girls zapewne odniesie sukces.

Zapewne? Nie zapewne, a na pewno :bVs8a:  W dzisiejszych czasach sprzedaje się marka, bez względu na jakość. EQG to sukces murowany. A jakość? Obejrzymy, ocenimy...

 

BTW2: Głupawa ta nuta...

Popieram. Dla mnie jedyne słuszne Equestria Girls to

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo, jeśli dobrze zrozumiałem, wszyscy poza Twilight i Spikiem SĄ ludźmi (takimi prawdziwymi,od zawsze). TS przenosi się do świata równoległego, gdzie spotyka dziewczyny będące ludzkimi odpowiednikami reszty Mane 6 (a nie przemienionymi kucami, jak Twilight).
Zaraz... Twilight zostaje wysłana do świata o którym nic nie wiadomo, bez jedynego wsparcia jakim są jej przyjaciółki? Trollestia kontratakuje!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zupełnie serio - poczekajmy. Na szczęście to tylko jeden film, niezwiązany fabularnie z serialem, więc nawet jeśli faktycznie okaże się gówniany, szybko powinien zniknąć w niebycie pamięci.

Albo właśnie wszyscy będą próbowali zapomnieć, ale im nie wyjdzie. A po 20-30 latach jakiśnowy Nostalgia Critic przywoła te wspomnienia jak to kiedyś był Bronym, jak fajnie się oglądało MLP (jako wstęp), po czym przejdzie do tej abominacji jaką "było" EG, robiąc żartobliwą recenzję na youtube (lub czymś co je wyprze, choś wątpię) i wytykając wszystkie dziury fabularne...

Chłopaki, czy mnie chwilami nie ponosi wyobraźnia?

 

 

Zaraz... Twilight zostaje wysłana do świata o którym nic nie wiadomo, bez jedynego wsparcia jakim są jej przyjaciółki? Trollestia kontratakuje!

Hej! A Spike to co? Pies? Trochę szacunku do asystenta #1!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spike dobrowolnie pozbawiony mozliwości wysławiania się? Już to widzę!
Z nim mocno przesadzili, właśnie dlatego poczekam na wasze opinie zanim sam obejrzę. Oczywiście jeśli będzą niepochlebne, to się powstrzymam. Po prostu nie chcę żeby moje wyobrażenie kucyków legło w gruzach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, niby czemu reszta mane6 powiązanych z Twili wręcz więzami krwi została, i czemu w równoległym świecie nie ma drugiej Twili? 2(mane5) ? Wg mnie na dwa fronty to ona nie wyrobi. No i ten chłopak(bez komentarza) na pewno przeniesie się do Equestrii wraz z jej nowymi psiapsiułami i powstanie mane12, może jeszcze plemię Zecory będzie gotować na balu, a Trolestia wygra konkurs wciągania kokainy, a potem razem z Luną wywalą po pół litra, a nasrępnie pójdą z Sunset Shimmer na zaplecze. Jak dla mnie jest to historyjka wyciągnięta za przeproszeniem z du*y, ale tak się to na razie prezentuje, nie ma ani składu ani ładu nagle powstało nowe mane6 Twili ma chłopaka i wszystko na raz, a w dodatku bez sensu. Obejrze to,ale mam pytanko gdzie można eter kupić? Mówię poważnie

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrze to,ale mam pytanko gdzie można eter kupić? Mówię poważnie

Jak poważnie to poważnie.

Eter ma dizałanie usypiające, ale tekże jest bardzo, bardzo palny... może jakieś dobre sklepy chemiczne? Zabrać ze szpotala? Kiedyś był w zestawach przeciwfosgenowych czy czymś takim.

Ale lepiej kup sobie pewien syrop na kaszel, Tussipect mianowicie. Zawiera efedrynę, niezły efekt jak weźmiesz więcej niż zalecaną dawkę. Tyle że prawdopodobnie zarządają recepty. (Informacje prosto od lekarza medycyny ogólnej.)

 

A co do samych Equestria Girls - uważam że zabawnie by było gdyby jakiś człowiek przeniósł się do Equestrii, ale zgodzę się z Flippynem - nie wyrobią. Nie oszukujmy się, inny świat to inny świat. Twilight najwyżej będzie czasem odwiedzać znajomych w humanoidalnym świecie (oficjalnie przestaję nazywać te pokraki ludźmi), a podczas filmu ktoś może jakimś "przypadkiem" znajdzie się w Equestrii, co byłoby jeszcze ciekawsze gdyby nie zmienił kształtu na kucykowy... Ale to moje zboczone pragnienia crossoverowe, które i tak zapewne się nie sprawdzą (albo nie wypalą). Pamiętajmy, że to film dla małych dziewczynek, które MUSZĄ zrozumieć jego większość. Podróż w jedną stronę będzie chyba wystarczająco emocjonująca.

Twilight wróci do siebie po misji i tyle, a żadnego nowego "ambasadora" też raczej nie będzie - w końcu to Spin off, po którym w 4 Sezonie ma nie być śladu, tak?  Za to jeśli zrobią serial EG, to Twilight jak najbardziej będzie mogła odwiedzać naszą SSmankę oraz resztę human5, np. w roli TwiliCelestii dającej im... dobra, tu zaczynają się domysły na domysłach. Bo co, lekcje będą do niej wysyłać? Do innego wymiaru? Będą pytać jak pogoda w Equestrii, a ona że zaplanowana na miesiąc do przodu?  A może w ramach edukacji Twilight oprowadzą ją po fabrykach kotletów Burger Kinga?

 

Wiecie co, mam refleksję. Wymyślajmy dalej. Gdy już zobaczymy ten film, zerkniemy wstecz do tego tematu i będziemy sięśmiać do rozpuku z naszych jakże mylnych (albo jakże trafnych) teorii. A nóż któryś z nas będzie mógł powiedzieć "A nie mówiłem?"

 

Choć mimo wszystko nie życzę Twilight wizytacji w rzeźni...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie boli że jak widze mane6 to słabo mi się na ich widok robi  :sick:  ehh mogli chociaż cm im na twarz nie wrzucać :(  ale nie będę zaraz tylko z tego powodu hejtował bo Lauren Faust ma wiele świetnych pomysłów i najpierw należało by obejrzeć zamiast odrazu oceniać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gdzie tu jest taki czerwony guziczek z napisem  "TURN OFF HATE BUTTON"? Do tej pory widzieliście zwiastun. Jeszcze raz i dużymi literami - ZWIASTUN. Kurcze, czy zawsze musi tak być? I nie mówię o EQG, a ogólnie. Albo ktoś nakręca się na zasadzie "myślenia życzeniowego" (filmy, gry), albo skreśla z góry.

 

Słabe bo co? Bo zobaczyliście trailer? Dla mnie też nie podoba się to, że odpowiedniki M6 ze świata ludzi są "kolorowe" (Rainbow Dash nie żyje?), a cały styl świata i postaci jest jakiś taki... dziwny, ale nie skreślam całości. A zamiana Spike'a w psa to świetny pomysł. Spike to jej najlepszy przyjaciel. A najlepszym przyjacielem człowieka jest? No właśnie... Poza tym wyobrażacie sobie, że ot tak kucyk pod postacią człowieka łazi w towarzystwie smoka? :MJTQO:  

 

Poczekamy, zobaczymy. Później będziemy biadolić jak stare baby na straganie.  :unsuresb:

 

PS. I tak, będę bronił EQG do momentu premiery i naocznego obejrzenia filmu od pierwszej do ostatniej minuty. O!  :stare:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby hasbro zrobiło 2 oddzielne seriale Human And Pony  :pinkie2:

Nie, nie byłoby fajnie, bo nikt nie miałby czasu na tworzenia na pełnych obrotach dwóch serali, więc eeenope.

Co do EqG-chętnie obejrzę taki eksperymencik. Pewnie będzie mega śmiesznie, widząc jak Twilight je jabłko  :lol: Nie mogę się doczekac tłumaczenia  :pinkiesmile:

Nie wiem, dlaczego nie powinno by CMC. Przecież jak Rarity, RD i AJ mogłyby ży bez sióstr. Co do Vinyl Scratch to może byc, tak samo jak Derpy Hooves i inne kucyki tła.

Ogólnie rzecz biorąc, świetna sprawa z EqG  :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to jakoś nie przemawia...pewnie dlatego że zbyt kojarzy się z jednym z największych moich utrapień życiowych pt "Monster High" (akysz! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce! Adjuro te!  †!!) Ale wiem że NIC nie będzie gorsze niż MH, więc mam nadzieje że EG odbierze kilka niewinnych dusz od tego czystego diabelstwa MH.... D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam zwiastun i....to jest podróbka Monster High tylko że zamiast potworów są....to coś.

Iż niestety koleżanka kiedyś namówiła mnie na obejrzenie kilka odcinków MH więc widać...dużo widać...

Twilight robi za Draculaure i ten chłoptaś z się obściskuje...tylko mi on przypomina tego braciszka Clawdeen (czy jak jej tam) lub Deuca? :ming:

i ten beznadziejny motyw z tym balem...Haj skul mjuzikal? :ming:

i mogli by przynajmniej z Spika zrobić jaszczurkę...jaszczurki są cool :D

I jestem prawie pewna że młode fangirlsy MLP będą hejcić całym życiem Suset...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do EqG, dla mnie to jest ohydne. Nie lubię takiego stylu animacji. Patrząc w jakim kierunku szły ostatnie odcinki MLP to nie wróżę też jakieś ambitnej fabuły.

Oczywiście wolałbym styl japoński, podejrzewam że dało by się zrobić z tego nietuzinkowe anime w nawet tak oklepanym temacie jak problemy w szkole.

 

 

[Mnie] kojarzy się z jednym z największych moich utrapień życiowych pt "Monster High"

 

Cool story; Dzisiaj w programie telewizyjnym “Pytanie na Śniadanie” na stole leżą sobie różne figurki w tym MLP i "Monster High". Rozmowa z księdzem który twierdzi że raczej nie widzi w tym jakiegoś specjalnego zagrożenia. Ale oczywiście prowadząca musiała się doczepić akurat do Jednorożca, nazywając go wcieleniem zła [sic!]. Dla mnie to był oczywisty trolling wymierzony w księdza.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj miał całkowitą rację, będzie to coś na kształt "amerykańskiej nastoletniej komedii", może się to odnieść do serialu na co najmniej trzy sposoby

 

1 Żadnego związku z serialem ale możliwe, że niektóre postaci zostaną przemycone np wspomniany chłopak Twi (oczywiście w Equestrii historia się powtórzy) oraz Sunset Shimmer (oczywiście historia się powtórzy, czytaj będzie antagonistką)

2 W ogóle żadnego związku

3 Eqg jako kontynuacja MLP

 

My way najlepszy byłby 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj miał całkowitą rację, będzie to coś na kształt "amerykańskiej nastoletniej komedii", może się to odnieść do serialu na co najmniej trzy sposoby

 

1 Żadnego związku z serialem ale możliwe, że niektóre postaci zostaną przemycone np wspomniany chłopak Twi (oczywiście w Equestrii historia się powtórzy) oraz Sunset Shimmer (oczywiście historia się powtórzy, czytaj będzie antagonistką)

2 W ogóle żadnego związku

3 Eqg jako kontynuacja MLP

 

My way najlepszy byłby 2

W pełni się zgadzam skoro robią to bez przemyślenia tematu to niech w ogóle będzie to niezwiązane z serialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...