Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra, dobra. Pojąłem. Jestem w mniejszości która chce "Twilicorna". Mimo to wydaje mi się, że niektóre podane powody przeciw są naciągane. Celestia nie bez powodu czekała tak długo na kogoś kto będzie mógł użyć EoH i nie wydaje mi się, że po m6 ktoś będzie mógł ich użyć (dlatego Starswirl nie mógł być). Celestia i Luna też nie mogą się ponownie połączyć ... Celestia mówiła o tym. Jeśli chodzi o wiek kucyków to nie chodziło mi o to, że staną się babciami. Po prostu trochę dziwne by było, gdyby 30 letnie klacze uczyły się o przyjaźni. To tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.

Nie wiem czy była to cięta riposta, czy ktoś zwyczajnie nie obsługuje sarkazmu...

Hmm, to już drugi raz w tym sezonie, zaraz po Too Many Pinkie Pies :rainderp: Albo coś derpują, albo to "kontrolowany wyciek" xd

Nawet możliwe. Nic tak nie przyciąga uwagi, jak 'wycieki'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, zabiłeś mnie. I tak ten sezon wydaje mi się mocno średni. No nic, podobno jestem optymistą :P A co do masy spoilerów, wycieków odcinków itd, to nie podoba mi się to. Obejrzę w sobotę, o ile internety pozwolą. Ale co kto lubi. Jedni wolą widzieć głos fandomu powiedziany tonem twórców serialu, inni oddzielają dość wyraźną linią serial od fandomu i nie chcą tego mieszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie jest bardzo dużo porównań do wcześniejszych sezonów (masło maślane xD) . Np. Spike mówił że magia Twilight jest o wiele lepsza od czasu gdy rozbili się wielką śnieżką, lub Scootaloo mówiła o tym jak Rainbow uratowała rarity, Albo to jak w "Magic Duel" Twilight przywołała Parasprite'a, :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...