Skocz do zawartości

[Zabawa] Moja góra!


panzerkampfwagen

Recommended Posts

Otrzymujesz cios z Marchewkowego Miecza Niebios. Twoje przecięte na połówki ciało zsuwa się ze wzgórza pozostawiając po sobie niewyraźny ciemny ślad. W twych oczach wciąż widać ostatni obraz jaki widziałeś, błyszczący pomarańczą kształt miecza. Miecza z marchewki.

 

Moja Góra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzierżąc pół tonowy młot budowlany zamachuję się i używając mocy 120 000 000 005 szczeniaczków dalmatyńczyków uderzam młotem w ziemie znajdującą przy podgórzu.

W wyniku uderzenia w podgórzu stworzył się wielki krater. Fala uderzeniowa zmiata cię ze szczytu góry i wpadasz do utworzonego krateru. Ja za to wspinam się na górę.

 

Góra jest moja i wydaje się być z powrotem wyższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość szybko jadę do najbliższej IKEI,wchodzę do tajnego pokoju z biurkiem i szafkami z jakimiś dokumentami.Siadam przy biurku i wyjmuje z szafki mały pilot z guzikiem,naciskam na niego.Nagle wszystkie meble pochodzenia Skandynawskiego łączą się w jednego wielkiego robota z twarzą luzaka (Taki robot musi być fajny),nasyłam go na Ciebie.On Cię zabiera a góra jest w moim posiadaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Rzucam w ciebie ciastem, tracisz przytomność, upadasz na deskorolkę, która jedzie do zbocza góry, spadasz z nią do helikoptera, lecisz nad morzem, gdzie spadasz do łodzi, wyjeżdżasz z łodzi na brzeg, wjeżdżasz na ciężarówkę, jedziesz na niej aż do wielkiego haku na linie, wpadasz na hak, on z zamachu daleko cię wystrzeliwuje, spadasz na samolot, po którym jedziesz (na deskorolce) aż do krawędzi, spadasz z niego prosto do sklepu z telewizorami, na deskorolce ląduje jeden telewizor, który razem z tobą spada piętro niżej, gdzie znajduje się sklep z trampolinami, one wystrzelają cię w niebo, lecisz na deskorolce z telewizorem przez minutę po czym spadasz  z powrotem na górę, przytomniejesz, oglądasz swoje wyczyny w telewizji, a gdy jesteś nimi zafascynowany, spycham cię z góry  :TaTds: . Moja góra!

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...