Skocz do zawartości

[Zabawa] Moja góra!


panzerkampfwagen

Recommended Posts

Postanowiłem, że będziesz "dobrowolnie" uczestniczyć w pewnym eksperymencie. Wpierw poddałem cię działaniu chloroformu, a potem dożylnie podałem eliksir ponyfikujący. Niestety, nie wyszło. Silne drgawki i piana na ustach sprawiły, że nie nadawałeś się do dalszego użytku, dlatego też zrzuciłem cię ze szczytu.

Góra jest moja. Leżaczek też.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Zmniejszam cię do rozmiarów ziarenka i wsadzam w ziemię, czekam aż wyrośnie z ciebie dąb, gdy to następuje ścinam cię piłą mechaniczną i tnę na małe kawałki, ciężarówką transportuję cię do najbliższego, samotnego domku, właścicielowi ofiarowuję ścięte drzewo (ciebie), a on w podziękowaniu zaprasza mnie na ognisko, długo trwa impreza przy ,,twoim'' ogniu. Gdy w końcu gaśniesz zbieram popiół i wiozę cię do laboratorium, tam podczas tygodniowych badań znajduję sposób, by znów zamienić cię w człowieka, tworzenie mikstury zajmuję mi tydzień, ponieważ ma dzienna przerwa to 23 godziny i 59 minut. Gdy w końcu stajesz się człowiekiem wiozę cię na górę, stoi tam rakieta, wpycham cię do niej i odbywasz 10 letni lot w kosmos. Góra jest moja!  :TaTds:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiązuję Cię do rakiety z fajerwerkami, którą potem wystrzelam.

Kładę się na okazyjnie znalezionym leżaczku (prawdopodobnie wcześniej należący do Tomka (Zaginanie czasoprzestrzeni za 3... 2... 1...)) i zakładam okulary jednocześnie ogłaszając, że góra jest moja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do wielkiego metalowego kolesia.

-Ty, termi, ona podobno wie, gdzie jest John Connor - wskazując na czubek góry. I odchodzę.

Po jakimś czasie wracam. Mój leżaczek, okularki i lodóweczka z zimnymi napojami. Brakuje tylko jakiegoś parasola.

-Moja góra - krzyczę z puszką coli w ręce.

Edytowano przez PiekielneCiastko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...