Skocz do zawartości

[Zabawa] Moja góra!


panzerkampfwagen

Recommended Posts

Postanowiłem wrócić na górę. Przytaszczyłem jednak ze sobą miotacz ognia konstrukcji chałupniczej (a także dwie czy trzy butelki gorzały, tak dla kurażu). Następnie z całkowitym spokojem zagroziłem, że jeśli nie odejdziesz, to spalę ciebie, książki, i losową ilość roślin, które dostaną się w zasięg płomienia. Perspektywa zostania grzanką, nawet w towarzystwie ulubionych lektur nie uśmiechała ci się zbytnio, dlatego też w pośpiechu opuściłaś to miejsce. Ja natomiast zaniosłem miotacz do domu, po czym wróciłem z leżaczkiem i kolejną sowiecką flagą. Uwaliłem się na nim, i delektując się wódką cieszyłem się, że góra znów jest moja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam Nissana Patrola, władowałam do niego kilka gitar elektrycznych i ruszyłam zdobywać szczyt. Samochód co prawda głośny, ale że wódka uderzyła do głowy, nie zwróciłeś uwagi na ten dźwięk. Wyszłam z samochodu po uprzednim zaparkowaniu go, wyjęłam jedną z gitar i użyłam wobec Ciebie perswazji bezpośredniej, skutkującej olbrzymim guzem o ciekawej, choć monochromatycznej gamie barw. W każdym razie w pierwszej fazie lotu. Góra jest moja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To woła o solidne środki zaradcze. *Puka go w ramię*

Gotowy?

Hakkeshou:

Nishou

Yonshou

Hachishou

Jurokushou

Sanjunishou
Rokujuu Yonshou
Ni Juu Hachishou
Nihyaku Gojuuro Kushou!

 

Po 256 powtórzonych uderzeń później - moja góra...

 

(Chyba przesadziłem..góra dalej stoi? ^^'')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucam ci worek nasączony chloroformem na głowę, związuję ciasno ręce i nogi, zwlekam na dół, pakuję do samochodu, rozpędzam się odrobinę, po czym wyskakuję w biegu, a samochód spada z urwiska do pobliskiego jeziora. Wracam na szczyt w czerwonej glorii (po raz szósty zatykając tam flagę ZSRR).

Góra należy do mnie ludu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...