Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

Ja tutaj patrzę a tu jakieś ściany tekstu, to je przeczytałem... i nadal wychodzi tylko jedno stwierdzenie... po co się oburzać że ma się 30%? Jakby było 100% to już byłby ban i można by się bać ale 30? pfsss... Już tyle miałem i jakoś nie robiło to żadnego wrażenia, a wyolbrzymiania na temat tego są dla mnie bezsensowne. I nadal zadaje pytanie, po co spinać dalej? Nie masz już żadnego procenta a nadal się plujesz... Nie łatwiej się wcale nie odzywać? Zrobiłeś źle a teraz od razu batalie robisz... Ano właśnie... jestem zwykłym heretykiem więc możecie przewinąć tego posta albo usunąć go i wlepić warna za spam :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie Grillku, Twój post to nie spam. Ja nie czuje żebym źle zrobił a ta dyskusja jest ciekawa - chciałbym żeby wynikneło z tego coś pozytywnego :P Wolę juz wytłumaczyć parę rzeczy na PW jak wrócę z pewnej miejscowości, gdzie by znaleźć zasięg muszę krążyć po całej okolicy z telefonem w ręku :rainderp: ale to kwestia na przyszłość...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 sugestie czy nie mozna zrobic czegos takigo ze jak sie zalogujesz to widzisz jeszcze 1 chmorke pod nazwa załóż temat i poprostu wybierasz dzial rodzaj i piszesz. To bardzo duze uproszczenie a nie ludzie pisza w tematach o zupelnie ruznych watkach Jak napisac watek ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 sugestie czy nie mozna zrobic czegos takigo ze jak sie zalogujesz to widzisz jeszcze 1 chmorke pod nazwa załóż temat i poprostu wybierasz dzial rodzaj i piszesz. To bardzo duze uproszczenie a nie ludzie pisza w tematach o zupelnie ruznych watkach Jak napisac watek ?

Zakładając nowy wątek na przykład? Kliknąć na przycisk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Układ strony. Czy dałoby się pozostawić tą monstrualną kolumnę ogłoszeń wyłącznie na stronie głównej, żeby uniknąć każdorazowego przewijania w pionie? 2. Subskrypcje. W obecnej formie mijają się z celem, gdyż do sprawdzenia, czy są nowe posty w obserwowanych tematach, trzeba wchodzić do panelu użytkownika. Czy powiadomienia mogłyby być umieszczone na górnej belce, tam gdzie status PW? 3. Wiadomości prywatne. Dobrze by było, gdyby przy każdym folderze była widoczna liczba wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :) A teraz nadszedł czas abym przedstawił swoje sugestie co do forum . ^^ A więc .. 1. Do tematu Organizacji dodać jeszcze , Konwenty i Festiwale ponieważ co jak co ,ale tam też wiele z nas jeździ zawsze można się tam spotkać, pograć i powygrywać w konkursach. To jest dobra myśl ,więc żeby były Projekty, Pony meety i Konwenty/Festiwale. 2.Rozwinięcie działu Rarity . Chodzi mi o dodanie na przykład projektowania swoich strojów na kucykach dzięki generatorowi Genazoi (chyba taki ma nick ) . Ponieważ no to by było coś nowszego pisałem już to tam w dziale ,ale napiszę i tutaj. 3. Dział filmotek . Dodanie do działu filmotek takiego czegoś jak .. hmm .. Nie wiem jak to napisać. ,,Z życia wzięte'' może tutaj będzie pasować , chodzi o nagrywanie przez forumowiczów jakiś relacji z pony meetów , konwentów czy wycieczkek jak i wspólnych zabaw i tak dalej. Takie coś by było fajne nawet jakieś filmiki dla pośmiania się, zrelaksowania :) 4. Oczywiście obstawiam ,że takie coś na pewno będzie . To znaczy konkursy w grę MLP : Fighting is Magic . 5. W dziale Muzyka mogłoby być miejsce dla forumowiczy ,którzy potrafią grać i może by tworzyli jakieś fajne zagrywki ,melodyjki i tak dalej . Typu Loyality co do Rainbow Dash :3 Oczywiście to już tylko kwestia tego komu się będzie chciało. 6. Dodanie działu ogólnego o ciekawostkach na temat różnych kucyków i rzeczy. Taki potężny zbiór .. Czy wiesz że.. O albo jeszcze taki jeden pomysł - U góry stronki mała tabliczka zmieniająca się co jakiś czas ,która ujawnia jakąś losową ciekawostkę. :) 7. Może jakiś kanał na komunikatorze jak by ktoś chciał sobie pogadać masowo ,a nie pisać na SB . Nie wiem to już takie mniej potrzebne ,ale zawsze mogło by być ,nie zaszkodziło by :D 8. Nagrody za różne pomysły i turnieje w postaci Ruchomego Giffa ( Awatara ) ,czy podpis jakiś V.I.P a może Zasłużony . 9. Eventy gdzie nagrodą mogą być na przykład koszulka z własnym Pony lub figurka za 30 zł . To już zależy jeżeli ktoś z Administracji ma chęć do takiego czegoś to dużo nie kosztuje wydać tyle na jakiś czas Eventu dla 1 czy 2 osób . To wszystko to dobre pomysły, weźcie je pod uwagę . Żaden z nich nie jest słaby tylko może niektóre tak jak do tego komunikatora się nie przydadzą za bardzo. Ale rozpatrzcie je :P No a po za tym dzięki i pozdrawiam ^^ No ,ale warto zawsze spróbować . :pbat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedna sugestia przydałby się dział w którym rozmawialibyśmy o kucach,ciekawostkach ich dotyczących itp (coś podobnego do chatu) Może nawet zrobilibyśmy podział użytkowników forum na ''Bronies'' i ''Nightbronies'' Zalety nowego forum: Jest jedna mianowicie szybko mi się ładuję pozdrawiam wszystkich z Equestri Podpisano: Greeneast

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy podział użytkowników jest zbędny... Istnieją działy do gadania o danym kucu... w nich jest temat zwany dyskusja ogólna... tam można działać się takowymi informacjami... każdy kuc drugoplanowy ma swój temat, który też robi za dyskusję ogólną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym bardzo uprzejmą prośbę o stworzenie poddziału w "Inne Postacie" z "Sekretna altana Big Macintosha". Bardzo mi na tym zależy. Wychodzę z tą propozycją ponieważ wcześniej spełniałem się w temacie z pytaniami do Clouds Slashera i Big Maca, ale wraz z czyszczeniem Off-topu po prostu nie mam gdzie szerzyć Big Macintoshonizmu. Na początku byłyby tam oryginalny temat z Big Maciem, Pytania do Maca i może jakaś moja improwizowana historia o czerwonym ogierze, często aktualizowana. Być może zrobię jakiś konkurs, albo historię pisaną razem. Moim zdaniem, wraz z sezonem trzecim, nadejdzie więcej Big Macintosha, bo na Bronyconie widać było, że Peter New chce więcej tekstu, tak więc może razem z kolejnymi odcinkami pojawią się kolejne pomysły na tematy w dziale. I powtórzę jeszcze raz - baaardzo mi na tym zależy, tak więc proszę (Ja i B.Mac chętnie podzielimy się w zamian cydrem... wanna cyder?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję. Oczywiście domyślam się, że najdą się osoby, którym się ona nie spodoba. Spoko... Przyjmę krytykę. Proponuję zrobić dział dla Zecory. Myślę, że wyglądałby on ciekawie jeśli ktoś umiałby się nim "zaopiekować". Albo np. dział dla Vinyl Scratch czy Octavii. Chociaż to ma chyba większe szanse na niepowodzenie, gdyż z serialu niewiele można się o nich dowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJPIERW musi znaleźć się osoba, której naprawdę zależy na dziale i udowodni że ma pomysły, dopiero wtedy, o ile Tarreth udzieli błogosławieństwa, powstaje dział backgroundowego kuca. Tak było z Lyrą i Bon Bon, tak było z CMC, tak było z Trixie, i tak jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było... Ja tu nie myślę o sobie. I (jeżeli dobrze rozumiem) w tym dziale mamy składać swoje propozycje, tak? Więc to zwykła propozycja, która wcale nie musi wejść w życie. To jest tylko to, co moim zdaniem warto rozważyć. Dodatkowo napisałem, że dział wyglądałby fajnie gdyby ktoś potrafiłby się nim zająć. To chyba oczywiste, iż nie dostanie nad nim władzy osoba, która po kilku dniach będzie miała głęboko w ... cały obowiązek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to, że nie mam gdzie pisać o Big Macintoshu, ponieważ, w dziale z innymi postaciami, miałbym co chwila double posta, co mi się osobiście nie podoba. Poza tym ja byłbym bardzo zaangażowany w pisaniu tego poddziału. Nie proszę o żaden tytuł, czy nawet kolorek tylko o miejsce na tym forum dla mnie i Big Maca.

Yup

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym drobną poprawkę w regulaminie dotyczącą działu 'Na start...'. Mianowicie uważam że lepiej by było, gdyby wszyscy nowi userzy witali się w jednym temacie, zamiast zakładli każdego dla siebie. A to z kilku powodów: 1. Zapobiega to nadmiernemu nabijania postów. Jednym postem można przywitać jednocześnie kilku userów, zamiast napisać ich kilka w oddzielnych tematach z powitaniem dla każdego. 2. Łatwiej nad tym zapanować. Kiedy nowi witają się w jednym temacie, trudniej przeoczyć czyjeś powitanie. Natomiast gdy ktoś zakłada wątek o nazwie 'Witam', to użytkownicy mogą tego nie zauważyć (ponieważ jest wiele tematów o identycznej nazwie i nie wiadomo czy został poruszony wątek w którym się wypowiadaliśmy, czy zupełnie nowy). Jestem pewien, że rozwiązanie ma o wiele więcej zalet, których nie wymieniłem. Mam nadzieję, że pomysł zostanie rozpatrzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Arroyo. Tylko nowi nie wiedzą o tym, że powinni szukać tego jednego działu (w każdym razie nie wszyscy). I tu jest ten problem. My jesteśmy o tym poinformowani, ale oni nie. Na logikę - każdy najpierw zapoznaje się z forum, a dopiero potem wypowiada. Jak widać nie każdy myśli w ten sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. Siedząc w 1 temacie bardzo łatwo przeoczyć kogoś. 1 dnia kogoś przywitałeś, następnego jak wchodzisz mogło zaspamować dwie witające się osoby i tego nie ogarniesz. A tak każdy ma swój kącik.

Jednak zastanowię się, co z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...