Skocz do zawartości

Igrzyska Śmierci II edition [O dziwo, Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mimic podczas swego chodzenia po wagonie nie wpadł na to jak wyssać uczucia z tego szalonego ogiera, ale zamiast tego poczeka i może sam się zgodzi dobrowolnie na wyssanie uczuć. Mimic poprostu usiadł na pierwszym lepszym siedzeniu, po czym oparł się o kopyto i zaczął myśleć jak umilić ten czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Leaf nie zwracał uwagi na rozmowy rywali. Gdy skończył sałatkę położył talerz obok, po czym zaczął przyglądać się zmieniającemu krajobrazowi za oknem, Jego myśli wciąż skupiały się na igrzyskach zastanawiał się czy wszystko pójdzie tak jak to sobie zaplanował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem, po czym skierowałem się do bufetu. Na miejscu, włożyłem na talerz kilka kawałków tortu czekoladowego. Pomyślałem że fajnie będzie zjeś obok kuca którego jeszcze nie poznałem, a który wyglądał za okno. Przysiadłem się koło niego.

- Hejjjj. Co tam? Patrzysz przez okno? O rety jakie superaśne pogórki i krajobrazy. Jak się nazywasz? - Spytałem jedząc tort.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Leaf spojrzał na kucyka, który usiadł koło niego niepewnym wzrokiem, ale w końcu się odezwał

-Witaj nazywam się Black Leaf. Staram się przemyśleć wszystkie możliwości igrzysk. A jak ty się nazywasz czy już jesteś przygotowany na to, co może nas tam czekać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Tak przyglądałem się konkurencji i zauważyłem sporo innych konkurentów z każdego dystryktu. Nie wiem czemu ale najbardziej mnie jakoś niepokoi różowa klacz z mojego dystryktu. Pomimo że jest z mojego dystryktu niewiele mogę o niej powiedzieć jednak coś mnie w niej niepokoi. Niestety nie jestem  w stanie zbyt wiele powiedzieć o naszej konkurencji. W każdym razie nie spodziewam się wyjść z tych zawodów żywy. Ale nie to jest moim celem, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z moim planem warto będzie oddać życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Możesz na mnie liczyć. Powiem tylko tyle nie bez powodu zgłosiłem się na ochotnika. Te zawody mają dla mnie charakter osobisty. Ja też mam do ciebie prośbę, jeśli mnie zabijesz lub znajdziesz moje zwłoki dokładnie mnie przeszukaj. Jeśli wszystko się ułoży po mojej myśli będę miał przy sobie coś interesującego. Z pewnością to zauważysz. Ta rzecz może zmienić wiele. Muszę cię jednak ostrzec, jeśli nie chcesz się mieszać w te śliską sprawę to lepiej nie ruszaj mojego ciała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Rozumiem dziękuje za ostrzeżenie przy okazji, gdy znajdziesz te rzecz przy mnie możesz z nią zrobić dwie rzeczy. Jeśli jesteś pewny, że zwyciężysz rozbij ją o ziemię podczas odbierania nagrody w stolicy. A jeśli nie znajdź jak najwyższy obiekt na arenie i zostaw to tam, ale dobrze ukryj oni już sobie poradzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...