Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Elizabeth Eden

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]

Recommended Posts

Dobrze moi mili :D.

Omg. wzruszyłam się Hoff. Ogólnie się wzruszyłam.

Koniec imprezy, idę zgłosić, że archiwum, przenosimy się. Mogę zrobić konfę poczekajcie.  

Tak czy siak Sesja zostanie na długo we mnie. Kiedy wędrowałem po Google szukałem informacji Fol vs Poz i dowiedziałem się o tej Sesji i o forum MLP.

Na początku czytałem jak fan fica, oraz jestem rozczarowany ,że mój udział w zakończeniu 

Temat do archiwium.. to się rozpisałem.., to na koniec mogę rzec że miło się że wszystkimi grało ;)

Dobra je też napiszę mocniejsze podziękowania

Eliza-Dzięki za stworzenie wspaniałej gry. Podziwiam cię ile pracy w to włożyłaś Mam nadzieje że jeszcze się w jakąś wkręcę :)

Saj- Szkoda że odszedłeś w połowie gry bardzo podobała mi się nasz współpraca :)

Pado- Polubiłem Graya druga postać też była bardzo fajna. Fajnie się wspólnie grało

Hoff- Super postać jak zacząłeś się zmieniać przez chaos coraz bardziej lubiłem twoją postać

Komputer- Ostry był z ciebie rzeźnik lubiłem czytać o twoich pojedynkach z Gandziom

Gandzia- Stworzyłeś naprawdę super FOL

Po Prostu Tomek- Twoja postać była naprawdę super. Fajnie grałeś z tym kościołem na boku

Lightning Energy- Fajnie się współpracowało w POZ i Equestrii. Szkoda że później zniknąłeś

Halik- Podziwiam cię za twoją walkę ze spamem.

Shatter- Morderca z ciebie ale fajnie się z tobą grało :)

Shaher- Byłeś z nami krótko dzięki za ostatnie punkty:) Tworzyłeś fajne posty

Edited by Magus

Morderca? Zrobiłem to by zakończenie było bardziej... dramatyczne i szokujące. Jak widać raczej się udało. I teraz te wyrzuty sumienia... :C

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...