Skocz do zawartości

Gildia Nocnych Braci [gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

- Hmm, wiecie co idę zrobić coś maksymalnie szalonego. Ale zawsze chciałem to zrobić... Idę do ruin w lesie Everfree. - powiedział zakładając pelerynę i cylinder, wziął parasol do ręki. - W skali od jednego do dziesięciu jak bardzo jest to niebezpieczne? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Byłam tam nie raz...1...2...3..4.. nie wiem. Zależy jak kto znosi strach i otoczenie. - wyszła na dwór i pokazała mu las. - to tam, o widzisz! A tam są kolejni ludzie! ogier i klacz. Jak myślisz, są małżeństwem? - mówiła pokazując na dwie przypadkowe osoby (Sajbacka i WU)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak uważasz. - klaczka poszła za nim skacząc,a od czasu do czasu latając, po drodze wpadła na "małżeństwo" - Cześć, nie mogę teraz gadać, ale jesteście  człowiekami, a ja znam trzech człowieków, jestem Dandie Doux miło mi poznać, a wy? Wy jesteście małżeństwem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać siedząc na rynku spojrzała w stronę tajemniczego lasu, trochę przez niego szedł i nie było zbyt fajnie tam. Jednak znowu by tam się udał by coś znaleść, teraz medytował. I przyciągał uwagę wieluuu kucyków, nie wiedział jak się czuć będąc w centrum zainteresowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucyk tylko gapił się na niego wielkimi oczami. 

- A ja jestem Dandie Doux. - zrobiła beczkę w powietrzu. - Pegaz. 

Usiadła i gapiła się na jego towarzyszkę. 

- A ona to kto? Twoja żona jest jakaś niemowna. - zażartowała i podskoczyła w powietrzu robiąc dwa fikołki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...