Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Miej 17 lat, wyglądaj na 14, pisz na forum o chlaniu i browarkach.

To miała być twa cięta riposta.... ech... no cóż nie ma to jak gdy znajdzie się kolejny wielce dorosły by usilnie przypomnieć że w świetle Polskiego naszego kochanego prawa brakuje mi jeszcze tych 2 miesięcy, do tego do j*b mi że wyglądam jak gówniarz, taak dzięki ci wielkie za twe mądre dodającej otuchy słowa xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miała być twa cięta riposta.... ech... no cóż nie ma to jak gdy znajdzie się kolejny wielce dorosły by usilnie przypomnieć że w świetle Polskiego naszego kochanego prawa brakuje mi jeszcze tych 2 miesięcy, do tego do j*b mi że wyglądam jak gówniarz, taak dzięki ci wielkie za twe mądre dodającej otuchy słowa xD 

Riposta to to na pewno nie była, jeśli już, to Ty próbujesz teraz ripostować mnie ;) I nie chodzi mi o sam fakt picia alkoholu przez nieletnich (bo sam nie jestem i nie byłem święty, a wręcz przeciwnie ;p). Jest to sprawa osobista. Zwróciłem uwagę na fakt chwalenia się/informowania o tym fakcie innych na dużym, publicznym forum, co nie wygląda fajnie. Nigdzie nie napisałem, że wyglądasz jak "gówniarz", to Twoje słowa, dla mnie po prostu wyglądasz młodo. Co w połączeniu z postem o treści "laptopek i browarek" nie wygląda dobrze. Peace ;)

 

A żeby nie było offtopu, to chyba nie dałem żadnego zdjęcia z mojej 100dniówki, to takie pierwsze lepsze: 

r5qxTrm.jpg

Ja pośrodku jak coś :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up 

Sorry dziś za bardzo wybuchowy jestem i nie wiedzieć czemu akurat jestem uczulony na kogokolwiek co wspomina o kwestii mego wieku, jakiś wrażliwiec jestem dziś,  no cóż sam nie wiem czemu napisałem "browarek laptopik" xD znaczy się nie pisałem  w sensie że lubię się chwalić "o patrzcie lubię wypić" bowiem to ludzka i osobista rzecz xD bardziej chodziło mi o nakreślenie relaksu po całym dniu  :twilight3:​  a co do gówniarza ja zawsze tak określam ten wiek 14 nawet wspominając swoje dzieje używam tego określenia :rd6:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...