Jump to content

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2

SystemShy

Recommended Posts

N:Kojarzy mi się z helikopterem które spadały w Somali xd

A:Taki jakiś mam flote i wyje***e xd

S:Kojarze baje chodź nie pamiętam nazwy.Chciałbym umieć takiego zeza ^^

U:Kojarze ale nigdy nie rozmawiałem.Wiem że nie lubi pomidorów,ja też ^^ Piona :)

N: Sądząc po nicku major musi być Rosjaninem.

A: Vajnal Skracz, nie zachwyca, ni straszy szpetnością. Średnie.
S: Średnio wyglądająca Spitfire z widniejącym u góry tekstem czysto komunistycznym.

U: Za dużo "Ivanów", a ja nie lubię "Ivanów". Zaś samego użytkownika rzadko widuję.

N: Samo Garin by lepiej brzmiało, nie mogę znaleźć sensu dla tego v4.0

A: Jakieś anime, dziewczyna wygląda na słodką. W sumie podoba mi się.

S: Super gif z anime, także mi się podoba.

U: Nie znam, więc nie oceniam, stosunkowo nowy użytkownik na forum.

N: Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z łucznictwem, to pewnie przez angielskie słowo "archery". Albo to na cześć jakiejś postaci z gry, kto wie.

A: Dziewczyna przypomina mi nieco jedną z bohaterek serii "Moja siostra jest bardzo słodka" (ja wiem, że wy wiecie o jakie anime mi chodzi  :ajawesome: ), ale to pewnie nie ona. Mimo to ładnie wygląda :)

S: No tu niestety niewiele mogę napisać bo nic nie ma. No cóż, taki wybór ;)

U: Na forum widuję pobieżnie i to naprawdę pobieżnie, więc niewiele jestem w stanie napisać poza tym, że wydaje się być miłym gościem. No i, że lubi gry.

N: Bardzo dźwięczny Nick, wpada w ucho i jest łatwy do zapamiętania. Nie wiem, czy Margat by nie było lepiej. Podsumowując oba mi się podobają i kojarzą z Margaret.

A: "Piekielny kot" z bajeranckim uśmiechem, trochę na wzór trollface'a. Jestem na tak.

S: Pikachu przerobione na jakieś illuminati. Zajebiście to wygląda i bardzo mi się podoba :D

U: Starsza i zarazem świeża uzytkowniczka forum, widzę pierwszy raz, bo wracam po rocznej przerwie, więc nie wiele mogę napisać, ale ma poczucie humoru i wydaje się być miłą osobą, wartą poznania. Lubi czytać :)

N:Krótki i prosty, kojarzy mi się z rysowaniem. Podoba mi się.
A:Na początku myślałam, ze to Octavia w wersji anime. Może to ona? Zresztą, nie wiem skąd zainteresowanie "chińskimi bajkami" u tej osoby, zwłaszcza patrząc na tło znajdujące się na profilu. A co do avatara, nie lubię gdy ktoś ustawia na avek screen z serialu. Wygląda to jak dla mnie nieestetycznie. I gdzie ramka czy cokolwiek? ._.
S:Sygnatury nie ma więc nie ma co oceniać :v ale tamta, to była kiedyś niezbyt mi się podobała. Wyglądała jak naklejenie vectorów kucyków w paincie na tło ściągnięte z internetu. Fu. Ale z tego co tu czytam, to miałeś jakieś laski z anime. Pewnie to, co masz na tle. Więc też fu i nieestetycznie. Lubię anime, ale nie takiego typu :v A jeśli chcesz, by ta zabawa była fair, to coś ustaw bo ludzie nie mają co oceniać.
U:Nie nawiązuję kontaktu już od dawna. Ale widzę, ze jest już trochę inną osobą. Lubię więc jego charakter. Bez słodzenia :v

Nick: Nigdy nie czytam tego dokładnie, a jak już mi to wyjdzie, to jest to coś w rodzaju "KALEWEĄĄĄĄ". Dość oryginalnie, bardzo w porządku. Podoba mi się.

maxresdefault.jpg

Ayyyyy m8 gr8 av 
Sygnatura: BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK. 
User: Widywałem czasami na sb chyba i w odmętach forume, dość prawilny ziomeczek. Przepchany nagrodami i wgl wow. Nic do niego nie mam.

• Upvote 1

N: Jak dla mnie ten nick to forumowy symbol wszystkich bronies (i pegasis ;)). Nic dodać nic ująć.

A: Żeby nie wyszło, że jestem starą hejterką ale... jak ja nie znoszę tego rodzaju artów (furry? Tak to się nazywa?). Wygląda to to jakby biuściastej babie dać koński łeb :crazytwi: Jednak to tylko i jedynie moja opinia i nikogo nie mam zamiar w ten sposób obrazić :)

S: Właśnie dzięki tej sygnaturze dowiedziałam się o tym cudownym filmiku. Sama sygna wygląda przecudownie.

U: Modów lubić trzeba :lie:  A tak na serio, widuję ją odkąd zaczęłam przesiadywać na forum, wiem, że jest prawie w moim wieku, oraz, że naprawdę fajna z niej osoba. No i mam nadzieję, że kiedyś poznamy się lepiej :fluttershy4:

N: Podoba mi się.

A: Taka wersja tego kota jest zdecydowanie lepsza, niż oryginał!

S: Fajna, ale wolę z kucykami :brohoof:

U: Jedna z tych Pegasis, z którymi chyba jeszcze razem nie pisaliśmy, ale po postach wnioskuję, że jest spoko :enjoy:

N: To co zawsze :D

A: Jak zawsze ma jakąś fajną Lunę bądź inna klaczkę w dość saucy, seksi czy krągłym stylu, podobają mi się na ogół jego avki ^^ Chociaż jakoś mogła by być lepsza i wycinek sam prostokątny z obrazka też jest średni 

S: Z pięknej animacji zrobiony. Animacja zajebista, sygna też zajebisty. Zresztą sygnaturki zawsze masz super i nawet nie mam czego się doczepić. Dobre gify.

U: Lubię go, jest spoko. Bardzo dobrze prowadzi swój dział. Kiedyś za nim nie przepadałam, ale nie lubię zawiści, dlatego zmieniłam nastawienie i polubiłam :)

N: Bardzo często zmieniany, ale zazwyczaj są to dobre zmiany.

A: Wpadające w oko kolory, ale nie wiem co przedstawia.

S: Trochę szaro...

U: Spoko Pegasis, jest nowa na forum a już ma full nagród :brohoof:

N : BiP bez zmian. Choruje chyba na Dużoliterofobię.

A : Luna się na basen wybiera widzę. W takie dni to dobrze. Ale avatar jest za wysoki ;n;

S : Może być, nie najgorszy ten gif.

U : Widzę we wszystkich galeriach po kolei. Najszybszy nabijacz postów.

N: Przypomina mi pewną ciocię z "Wielkiej szóstki" ^^

A: Uroczy obrazek O~O Hiro i Baymax <3

S: Jaki fajny wilkeł... Tylko czy ten ogień go nie parzy w futerko?

U: Miła userka, ma dużo postów i nagród, pozazdrościć *~*

N: Velvet Orchid było wg. mojej opinii ładniejsze.

A: Nigdy nie potrafiłem pojąć sensu i piękna takiej częściowej humanizacji. Wygląda to co najwyżej dziwnie.

S: Na białym tle wydaje się wtapiać w forum :v Oczka ładne, a deviantarta może sprawdzę.

U: Nie martw się żelkami. Zefirkowi pewnie smakowały :fluttershy5:

Edited by Riddle

N: Kilka razy zmieniany, ale ogólnie ujdzie.

A: Obie postacie, trochę małe i zlewają się.

S: Dobra jakość, ale tematyka nie w moim guście.

U: Nigdy nie gadaliśmy, więc nie mogę wiele tu napisać...

W sumie, to tego usera oceniałem już pełno razy, wiec skrócę tą ocenę.

N: 2/10, a nie 1, bo można skrócić.

A: Zmieniona rzecz, więc ocena dłuższa. Lubię styl, jaki stosuje ten "artysta" i choć art średnio na avek pasuję pod względem rozmiarów, to sam w sobie nie jest zły. 6/10

S: 3,5/10

U: Dziwny, wręcz tajemniczy od dłuższego czasu, nie mam nic do gościa i zmienił płeć.

N: Talar kojarzy mi się albo z pieniędzmi, albo z Wiedźminem więc całkiem spoko

A: Cycate logo Starbucksa w wersji anime... w sumie całkiem to fajne

S: Dwa obrazki oraz cytat Churchilla  nie wygląda to źle ale dupy nie urywa :v

U: W sumie to nie znam ale kojarzę z pisania zarąbiście długich postów swego czasu i posty te były w miarę sensowne. Więcej o tymże userze nie powiem

N: Gdybym był dendrofilem to pewnie było by wyżej, a tak to tylko 7,5/10

A: A w mordę. Wiesz to jeden z lepszych avatarów jakie tu widziałem 

S: Co do sygnatury powiem szczerze nie szaleje, znaczy się jest to bardzo ładnie wykonany art, ale stylem nie trafił w mój gust

U: Po prostu wypiszę to co wywnioskowałem z jego profilu, a raczej z obrazków z jego profilu

- Lubi cycki... jak prawie każdy

- Lubi anime, zawsze to na + przynajmniej mam z kimś takim już o czym pogadać

- Lubi Batpony, no ja też muszę przyznać, że jest w nich coś uroczego

- Lubi Lune !BEST PRINCESS!

- Lubi Harley Quinn (najlepsza wariatka ever. Szkoda, że cały czas dostaje po mordzie, jej wyrzucana z rozpędzonego samochodu i z dachu budynku, przez Jokera

Ogólnie User wydaje się być naprawdę w porządku  

N: Fajny i łatwo zapamietać go...

A: Picie alkoholi w wannie :v?

S: Miłe pozdrowienia od Moda xD

U: Mamy siebie w znajomych, ale chyba jeszcze nigdy nie pisalismy ze sobą... :lunathink: 

N. Myślisz BiP - mówisz sobie: "a to ten spec, który nawet z czarnej dziury wyciągnąłby genialne arty".
A. Luna, która trzęsąc głową wyrzuca z grzywy resztki gwiazd. Fajny :)
S. Śpiąca Luna jest jak śpiące niemowlę: po pięciu sekundach obserwowania jak słodko śpi, uświadamiasz sobie, że minęło pięć godzin... A tak na serio - bardzo fajny (nie jest oczouderzający jak inne)
U. Swój chłop. Jest opiekunem SB (ja kcem :sab: ) i świetnie sobie radzi. Ma łeb na karku, a i miło się z nim gada :brohoof:

Edited by Triste Cordis

Nick: Bardzo oryginalny. Przynajmniej ja nie wiem, żeby coś takiego istniało. Brzmi fajnie, podoba mi się.
Avatar: Od sporego czasu niezmienny chyba, ładna Flutterka. Oddaje zamiłowanie do muzyki.
Sygnatura: Wat ;___; Sklejone koniki, troszkę creepy xD
User: Dobrze opiekuje się działem, ma sporo pomysłów i dobrze je realizuje. Nic do niego nie mam.

N: Na początku Nieznany Artysta(?), a od długiego czasu Kruczek, charakterystyczny użytkownik.

A: Nie wiem co to, ale wydaje się niegroźnie. Poprzednio był Hitler ze słuchawkami na uszach, więc chyba to jest lepsze.

S: Bardzo głęboki cytat, aż się wzruszyłem od tego. Z jakiego to filmu?

U: Znam z esbe. Dość miły, a przynajmniej nie stara się wyprowadzić mnie z bardzo chwiejnej równowagi. Lubiany bodajże przez większość ludzi z foruma.

Edited by Garin v4.0

N: Garin hmm kojarzy mi się z Gagarin ^^

A: Anime.Chyba dostała w nos bo plaster ma na nosie, chyba że to jest nos xd

S:Ciekawe chodz nie lubie anime. Też tak unikam kul.

U:Nie kojarze użytkownika chodz jest avatarem.Ale wiem że lubi anime i nie lubi Ivanów :) Tak więc Priviet :D

Guest Ziemowit

Nick: Pewno jakaś postać z czegoś tam. Każde nazwisko na V kojarzy mi się z Rosją, a więc ciekawie

Avatar: Pinkie nie zbyt dobrze wygląda w tym ubranku i dziwnie wygląda jej twarz, ale trochę śmieszkowo i fajnie.

Sygnaturka: Typowa Znaczkowa Liga. Kilka ogarniętych, a kilka nie normalnych, lecz interesują mnie okoliczości. Za pewne ten wóz jest ich (rozpoznałem po napisie CMC). Kolor trochę jakby pojazd wojenny.

Ogólna ocena: Po jego nicku itd. można stwierdzić, że to gość z zainteresowaniem wojną i ma poczucie humory. Myślę, że jest spoko