Skocz do zawartości

Najpiękniejsza


Recommended Posts

A według mnie Lyra. :lyra2:

Druga Apple Jack. :aj3:

Trzecie miejsce Luna.:luna3:

Dlaczego Lyra bo podoba mi się kolor i ogólnie kucyk

Apple Jack podoba mi się bo jest takim klasycznym kucykiem. Nie wiem jak to opisać.

Luna bo tak mi się widzi.

Na czwertym miejscu postawił bym Trixi. :trixie:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło bosz...

no to tak

1. Vinyl... Vinyl! <3

I teraz juz zaczyna się trudnyyy wybór :< Dam po 2 bo nie wiem którą bym dał na które miejsce

2 i 3. Applejack i Fiddlesticks (skrzypaczka z Raise This Barn, lub koncertu na Nightmare Night)

4. Rainbow Dash

Może tylko top 3 poprę argumentami:

Dlaczego Vinyl? Umm cóż, de gustibus etc etc, ale wg mnie biała sierść doskonale współgra z odcieniami niebieskiego w grzywie i ogonie + te widowiskowe czerwone (lub tez fioletowe, jeśli rozpatrywać serialową wersję) dają w sumie powalający efekt... Do tego dodać fakt w jaki zawsze jest ona pokazywana... taka ,,na luzie" po prostu mi się to podoba ^ ^

A dlaczego AJ?

Tak samo - kolory, styl... po prostu odpowiada mi ta klaczka ze spiętą blond grzywą, kapeluszem i źdźbłem sianka w pyszczku :3

No i Fiddle... tak, wiem, że to ,,bliźniaczka" octavii, ale w czerwonej chuście, białym kapeluszu i z tym umaszczeniem jest po prostu piękna :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znacie się!

pierwsze miejsce oczywiście fluttershy! potem daleeekoo za nią lyra. trochę za nią fiddlesticks i applejack a potem rainbow dash. a teraz oficjalnie.

1. Fluttershy

2. Lyra

3. Applejack

4. Fiddlesticks

5. Rainbow Dash

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to było by zorganizowane w Equestrii, to księżniczki raczej nie brały by udziału. Po za tym to konkurs piękności, a nie na ulubioną postać. Tak więc najprawdopodobniej będzie to starcie pomiędzy:

Rarity, Fluttershy, Fleur de Lis, może Octavia(?).

A jako, że mógłbym być nieobiektywny nie mogę wybrać tej jednej :shiarmor:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...