• Ogłoszenia

Siper

MLPFiction - Reaktywacja!

16 postów w tym temacie

Wszystko bardzo ładnie tylko czy będzie komu komentować/oceniać fanfiki na kolejnej stronie? Nie jest wielką tajemnicą, że poziom czytelnictwa, a już tym bardziej komentowania w fandomie nie stoi na najwyższym poziomie.

0

Link do postu

Fajnie, że MLPfiction wraca.

@DJSzklaż, wcześniej MLPfiction działało. Trafiało do nieco innej grupy odbiorców. Sporo ludzi czyta fanfiki, ale nie lubi forum i te osoby widziałam na FIMfiction. Ale na rozbudowane komentarze bym tam nie liczyła.

0

Link do postu

Wow, zapowiada się nieźle. Szacun za to, że ci się chce i jeszcze udostępniasz kod innym.

Co do straty punktów za łapki w dół: byłoby lepiej, gdyby dotyczyło to notorycznego wystawiania ich przez użytkownika, a nie każdego wystawienia. Niektórych może to trochę zniechęcać do krytyki i ocena dzieła mogłaby być nieco zafałszowana. Poza tym raczej nie ma się do czego przyczepić.

Pytanie: kiedy premiera?

1

Link do postu

Krótko - czekam :) Zapowiada się znakomicie

0

Link do postu

Wszystko fajnie pięknie, gratulacje, ale... na prelekcji niestety powiedziałeś kiedy można się spodziewać premiery i to mi się baaardzo nie podoba. :hmpf: Nie dałoby się szybciej? Nawet gdyby miało to być pozbawione pewnych funkcji. Bo mi się już powoli wyczerpują tu na forum fanfiki do czytania...

I mile widzianą opcją byłaby niemożność wystawienia "łapki w dół" bez wpisania uzasadnienia. :)

0

Link do postu
1 minutę temu Foley napisał:

Wszystko fajnie pięknie, gratulacje, ale... na prelekcji niestety powiedziałeś kiedy można się spodziewać premiery i to mi się baaardzo nie podoba. :hmpf: Nie dałoby się szybciej? Nawet gdyby miało to być pozbawione pewnych funkcji. Bo mi się już powoli wyczerpują tu na forum fanfiki do czytania...

I mile widzianą opcją byłaby niemożność wystawienia "łapki w dół" bez wpisania uzasadnienia. :)

Liczę na to, że podstawową wersję uda się zrobić na 5 urodziny forum (13 sierpnia), ale nie obiecuję.

Co do łapek w dół bez uzasadnienia. Tak, tak będzie. Recenzje fanfików mają przede wszystkim pomóc autorowi się rozwijać, dlatego stwierdziłem, że tak będzie najlepiej (przyznaję, że nie myślałem o tym wcześniej i dopiero na MECu uznałem, że to dobra decyzja)

5

Link do postu

Dla mnie forum nigdy nie było przejrzyste. Choćby w nazwach tematów brakuje informacji czy dany fanfic jest ukończony. Jak było MlpFiction, było lepiej.

0

Link do postu
2 godziny temu fallout152 napisał:

Dla mnie forum nigdy nie było przejrzyste. Choćby w nazwach tematów brakuje informacji czy dany fanfic jest ukończony. Jak było MlpFiction, było lepiej.

A tu się nie zgodzę - od czasu wprowadzenia tagów obowiązkowych doskonale widać czy dane opowiadanie jest ukończone czy "w produkcji", tak więc zarzut jest zupełnie nietrafiony.

Nie zmienia to faktu, że działające MLPFiction byłoby pysznym pomysłem.

1

Link do postu
51 minut temu Sttark napisał:

Będzie można pisać clopy? :braun:

Tak, jednak będą one ukryte dla niezarejestrowanych, a dodatkowo wymagane będzie podanie w profilu daty urodzenia większej lub równej 18 lat. Nie zajmujemy się jakimś rygorystrycznym sprawdzaniem wieku, bo to nie ma sensu, poza tym nie jesteśmy od wychowywania młodzieży.

2

Link do postu

Hej, projekt jest tworzony, czy nie?

0

Link do postu
11.07.2016 at 20:59 Siper napisał:

Liczę na to, że podstawową wersję uda się zrobić na 5 urodziny forum (13 sierpnia), ale nie obiecuję.

Co do łapek w dół bez uzasadnienia. Tak, tak będzie. Recenzje fanfików mają przede wszystkim pomóc autorowi się rozwijać, dlatego stwierdziłem, że tak będzie najlepiej (przyznaję, że nie myślałem o tym wcześniej i dopiero na MECu uznałem, że to dobra decyzja)

Hmmmm... Kiedy to będzie?

2

Link do postu

11.07.2016 at 20:59 Siper napisał:

A może przed tym 13 sierpnia jakaś otwarta beta i alfa? (bo nie chce mi się czekać :))

A clopów powinno się zakazać. Niewyżyci jesteście to idźcie lepiej do prawdziwych ludzi i pogadajcie sobie o egzystencji, albo o waszych emocjach.

Edytowano przez Wuchta
0

Link do postu

Tak tylko wtrącę, że 13 sierpnia to już był w tym roku. To raz, dwa, że cały czas jest to tworzone a to kiedy będzie to nie wiadomo. :v

0

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz