Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam,

Jestem Arek, pochodzę z Sandomierza ( tak, tam gdzie się kręci Ojca Mateusza ).

Wieku nie podam, przynajmniej narazie. Lubię książki (głównie fantasty i SF), Transformers, modelarstwo, pływanie, ćwiczenia na siłce i ogólnie święty spokój. Typ samotnika, taki outsider.

MLP zainteresowałem się chyba jak każdy - nie mogąc zrozumieć jak stare chłopy mogą oglądać ten serial i odpaliłem 1 odcinek. Skończyło sie na tym że przez następne 2 dni oglądnąłem wszytskie jakie do tej pory wyprodukowano i czekam z niecierpliwością na następne.

Kompleks na punkcie swojego wieku - czyli albo 13/12/11/10 albo 25+. Nie bój sie, są tu wszystkie przedziały wiekowe, jakie mogą byc, i nikt nikogo nie dyskryminuje :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rivarius

Witajcie. Mam na imię Łukasz,mam 16 lat i z kucykami nigdy nie miałem nic wspólnego (i mieć raczej nie będę ) Zalogowałem się na tę stronę z inicjatywy Olgi ( Positive) z którą od czasu do czasu miałem lekkie sprzeczki na temat kucyków :) Chciałem poznać ludzi którzy to oglądają gdyż zawsze miałem ich za zdziecinniałych i niedojrzałych (szczególnie płeć męską) co może okazać sie nie prawdą. Kucyków nie oglądałem i w tym życiu raczej nie zacznę :D Chciałbym poznać ciekawych ludzi i porozmawiać na interesujace tematy (nie koniecznie zwiazane z kucykami) Teraz kilka słów o moich zainteresowaniach : Piszę wiersze i piosenki (głównie o tematyce ponurej i w bardzo patetycznej tonacji więc tu nie pasują :D) Filozofia (przede wszystkim Friedrich Nietzsche czyli też nie za wesoło) Muzyka wszelaka (z naciskiem na ostre odmiany metalu takie jak Black i Doom) Nie pogardzę też poezją śpiewaną,ambitnym rapem i bluesem.Gram sobie na Basie i gitarze klasycznej od jakiegoś czasu. Liczę na miłe przyjecie pomimo mojej odmienności i pozdrawiam :) Rivarius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Cieszę się, że przełamałeś lody i postanowiłeś tu napisać. Spotkasz tu wielu ludzi, przekrój społeczeństwa niemal. Od lat 9 do 99, od jednych zainteresowań do zgoła innych. Jedyne, co nas łączy, to kucyki. I stosunek do życia polegający na "love & tolerance". Życzę miłego pobytu na forum, i może zaczniesz oglądać MLP z nami:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rivarius

"love & tolerance" Powiadasz ? To mnie z Wami w takim razie nic nie łączy gdyż nie wyznaję owej zasady :D (co nie zmienia faktu, że zawsze dobrze jest poznać kogoś zanim sie o nim wyrazi w jakikolwiek sposób :) Pozdrawiam i bardzo dziękuję za miłę przyjęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jej nie wyznawałem. W sumie do dziś nie wyznaję - "love and tolerance, ale z niektórymi osobami to powinno się jednak coś zrobić". Ale na forum właśnie taka atmosfera panuje - nawet okazyjne (baaardzo) kłótnie są szybko rozwiązywane bez warnów i podobnych. Ale... MLP jakoś pozytywnie wpływa na człowieka. Nawet na mnie, a poza kucykami rzeczy animowanych czy "przyjemnych" oglądam dokładnie 0. Każdy z nas ma pewnie trochę dziecka w sobie, które potrzebuje takich rzeczy. Nawet jeśli to dziecko zostało zakopane przez thrillery psychologiczne:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rivarius! Od razu muszę Ci pogratulować zdrowego podejścia - bez niepotrzebnego hejtu, a za to z prostym i dosadnym wyrażeniem swojej opinii. Tak trzymać!

"love and tolerance' date=' ale z niektórymi osobami to powinno się jednak coś zrobić".[/quote']

Dokładnie TISS. Dokładnie. Moja tolerancja też ma swoje granice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...