Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Uszatka

Wielbiciele Pani Nocy

Recommended Posts

A propo co do tej postaci (że się tak skromnie wtrącę) mam plan, który dzisiaj wpadł mi do głowy. Jeżeli go wcielę jakoś życie, to może się wydawać, iż będzie miał humorystyczny charakter. 

6 godzin temu, Król Etirenus napisał:

A propo co do tej postaci (że się tak skromnie wtrącę) mam plan, który dzisiaj wpadł mi do głowy. Jeżeli go wcielę jakoś życie, to może się wydawać, iż będzie miał humorystyczny charakter. 

Nie bardzo rozumiem... To jest wątek, w którym możesz się podzielić swoim uwielbieniem do mnie, Księżniczki Nocy. Chcesz być wpisany na listę wielbicieli? 

Edited by Uszatka

O najpotężniejsza z najpotężniejszych, nasza Księżycowa Pani, Sprawiedliwa Księżniczko, Pani naszych serc. Proszę cię, wpisz mnie jako swojego wiernego sługę <3

• Upvote 1

Ktoś tu będzie miał problemy z zaśnięciem, czemu mnie tam nie ma? :lunasmile:

Edited by Arjen
  • Upvote 2

Dobry wieczór Księżniczko Luno.

Twoja noc, moja pora relaxu i rozkoszy. Proszę dopisz mnie na swoją listę wielbicieli.  

Spoiler

22893957_1498206083590631_1282566605928664934_n.jpg.d7a0179a124f6b26a1e64e041287f5a4.jpg

• Upvote 1

Guest BrainDev

Droga Księżniczko Nocy, Gwiazd i Opiekunko naszych Snów... Z wielką radością proszę o wpisanie tego skromnego i cichego sługi do listy Twoich wielbicieli ;)

Edited by BrainDev

14 godzin temu, Solar Night napisał:

Witam ^^ Droga Pani, proszę łaskawie o dopisanie do Twych wielbicieli.

2 godziny temu, GlaceCordis napisał:

Księżniczko Luno Proszę łaskawie o dopisanie do listy twych wielbicieli.

2 godziny temu, Lunar Zagłady napisał:

O Wielka i Wspaniała Księżniczko, Najjaśniejsza z gwiazd  twój wierny i pokorny sługa ulegle prosi o wpisanie do listy twoich pokorny sług.

Dziękuję za Wasze oddanie, na pewno będę o Was pamiętała :lunasmile:

• Upvote 1

Szczerze mówiąc, jestem zbyt leniwa na założenie własnego profilu. Trudno. Zakradanie się na cudzą nazwę chyba mam we krwi (nie pytać :derp2:), więc skorzystam z tego konta. Ale już bez zbędnych wyjaśnień, proszę łaskawie  naszą najlepszą księżniczkę, najjaśniejszą z gwiazd (oraz super opiekuna :rdblink:) o wpisanie na tą jedyną słuszną listę.

Edited by Księżniczka Luna.

~ No cóż, niechaj tak się stanie. W końcu każdy wie, iż nie mam zbyt wiele czasu na prowadzenie własnego profilu, stąd pomocny okazuje się Opiekun mojego działu. Apropo, gdzie on się podziewa? :lunathink:

- Tak, tak! Już jestem Księżniczko Luno. Co by to było? A tak, kolejna do listy, znowu...:lunawrath: ...no przecież się cieszę, nie widać?

5 godzin temu, Księżniczka Luna. napisał:

Szczerze mówiąc, jestem zbyt leniwa na założenie własnego profilu. Trudno. Zakradanie się na cudzą nazwę chyba mam we krwi (nie pytać :derp2:), więc skorzystam z tego konta. Ale już bez zbędnych wyjaśnień, proszę łaskawie  naszą najlepszą księżniczkę, najjaśniejszą z gwiazd (oraz super opiekuna :rdblink:) o wpisanie na tą jedyną słuszną listę.

O, księżniczko, zaakceptuj proszę mnie, twoją wierną fankę. Ile bym dała aby móc grać u twojego boku! Noce takie krótkie, a exp sam sie nie wbije. Naprzód więc!