Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Przyszłość forum


Decaded

Co administracja powinna zrobić?  

162 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co administracja powinna zrobić?

    • Archiwizacja obecnego forum i zrobienie nowego
      92
    • Zostawienie jak jest
      70

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Recommended Posts

11 godzin temu, The Silver Cheese napisał:

 92 osoby, to i tak sporo, które gdzieś tam w głębi chcą, aby to forum żyło dalej, a te 92 to nie taka mała liczba. 

 

Tak, jakby reszta nie chciała. 

Edytowano przez Salto
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Silver Cheese napisał:

Ale wiesz, druga opcja to był taki trochę rak. Powoli się rozwija, aby kolokwialnie udupić w nieoczekiwanym momencie. 92 osoby chcą się tego raka pozbyć, 70 już niekoniecznie, choć parę osób pozmieniało zdanie. 

 

Wszystko rozumiem i sam zagłosowałem za pierwsza opcją. Nie zmienia to jednak faktu, że większość osób głosujących za drugą ma dobre intencje. Argumenty po obu stronach są dosyć mocne. 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Salto napisał:

Wszystko rozumiem i sam zagłosowałem za pierwsza opcją. Nie zmienia to jednak faktu, że większość osób głosujących za drugą ma dobre intencje. Argumenty po obu stronach są dosyć mocne. 

 

True, ale wizja, że może cała treść nagle zniknąć nie napawa optymizmem żadnym, a ludzie mimo to chcieli zaryzykować. 

  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, fajno, że zaimplementowane będzie rozwiązanie kompromisowe. Powiedzmy to sobie jasno, każde z dwóch początkowych rozwiązań było potencjalnie zabójcze - wybór między dżumą a cholerą.

Decu, ode mnie też masz szczere podziękowania za całe te ogarnianie forum, gdybym nie oszczędzał kaski na studia, to fundnąłbym ci pizzę. Życzę miłego wypoczynku i sukcesów przy przenoszeniu forum.

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2018 o 12:10, Salto napisał:

Wszystko rozumiem i sam zagłosowałem za pierwsza opcją. Nie zmienia to jednak faktu, że większość osób głosujących za drugą ma dobre intencje. Argumenty po obu stronach są dosyć mocne. 

Kiedy większość za tą opcją przeczytało tylko ankietę i na tym skończyło. Napisało swoje zdanie mając gdzieś wypowiadających się Deca i Sipera i resztę uświadamiających argumentów. Więc nie wiem czy takie coś warto brać pod uwagę. W ogóle ankieta nie powinna być decyzją, a jedynie zobaczeniem reakcji ludzi na przenosiny.

  • +1 2
  • Nie lubię 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Uszatka napisał:

@Foley Wystarczy przeczytać posty części osób, które zagłosowały na opcję nr 2. 

O jakich konkretnie postach mówisz? Bo ja osobiście nie widzę, żeby większość osób głosujących na opcję nr 2 (większość z 70ciu, czyli przynajmniej 36) napisało tutaj, że zagłosowali "czytając jedynie ankietę i na tym skończyli", jak to stwierdziła PervKapitan.

 

Serio, darujcie sobie takie marne próby dyskredytowania ludzi, którzy ośmielili się mieć inne zdanie niż Wasze. Tym bardziej, kiedy jest już po fakcie. :aj5:

  • +1 4
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2018 o 16:17, PervKapitan napisał:

Kiedy większość za tą opcją przeczytało tylko ankietę i na tym skończyło. Napisało swoje zdanie mając gdzieś wypowiadających się Deca i Sipera i resztę uświadamiających argumentów. Więc nie wiem czy takie coś warto brać pod uwagę. W ogóle ankieta nie powinna być decyzją, a jedynie zobaczeniem reakcji ludzi na przenosiny.

 

Może po prostu te argumenty do nich nie przemawiają. Przywiązali się i chcą by tak zostało. Ja mam mieszane uczucia co do zmiany forum, ale opcja numer 1 jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Można by się wzorować na tym, jak wyglądają fora za granicą i podpatrzyć niektóre działy... ogólnie mam nadzieję, że to pomoże ożywić forum.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jeśli ktoś tu próbuje dyskredytować ludzi to PervKapitan. 

Głosowałem za drugą opcją i takimi wypowiedziami czuje się niesprawiedliwie oskarżony. 

Oczywiście oba rozwiązania były złe, ale z dwojga złego już wolałem drugie.

Więc akurat tym razem dobrze, że wygrała opcja kompromisowa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2018 o 16:17, PervKapitan napisał:

Kiedy większość za tą opcją przeczytało tylko ankietę i na tym skończyło. Napisało swoje zdanie mając gdzieś wypowiadających się Deca i Sipera i resztę uświadamiających argumentów. Więc nie wiem czy takie coś warto brać pod uwagę. W ogóle ankieta nie powinna być decyzją, a jedynie zobaczeniem reakcji ludzi na przenosiny.

 

Kiedy większość za opcją pierwszą głosowało tak, jak im PervKapitan, Posiadaczka Jedynego Słusznego Zdania, sugerowała i na tym kończyło. Powtórzyło nieswoje zdanie mając gdzieś wypowiadających się Coldwinda i Cahan i resztę uświadamiających argumentów. Więc nie wiem czy takie coś warto brać pod uwagę. W ogóle ankieta, w której pyta się o zdanie użytkowników nie powinna być pytaniem o zdanie użytkowników, a na pewno nie tych, którzy głosowali na opcję numer dwa, a jedynie zobaczeniem reakcji ludzi na przenosiny.

  • Mistrzostwo 1
  • Haha 1
  • Nie lubię 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawc napisał:

 

Kiedy większość za opcją pierwszą głosowało tak, jak im PervKapitan, Posiadaczka Jedynego Słusznego Zdania, sugerowała i na tym kończyło. Powtórzyło nieswoje zdanie mając gdzieś wypowiadających się Coldwinda i Cahan i resztę uświadamiających argumentów. Więc nie wiem czy takie coś warto brać pod uwagę.

Sugerujesz, że było tak:

 

Random User - "Jestem na NIE"

Post PervKapitan - "Jestem na tak"

Random User - "A jednak na TAK" 

 

Serio? Zrobiłeś jakieś badania, przeprowadziłeś ankietę, że tak piszesz? Ja jestem za zmianą, a nie sugerowałem się wypowiedzią PervKapitan. :rd5:

 

Cytat

W ogóle ankieta, w której pyta się o zdanie użytkowników nie powinna być pytaniem o zdanie użytkowników, a na pewno nie tych, którzy głosowali na opcję numer dwa, a jedynie zobaczeniem reakcji ludzi na przenosiny.

Wyobraź sobie taką sytuację. Pewnego dnia pojawia się ogłoszenie, w którym jeden z adminów napisał: "za dwa tygodnie przenosimy się na nowe forum". Wyobraź sobie tych wszystkich, którzy są na "nie". Padałyby pytania typu: "czemu nie było ankiety, nie pytaliście ludzi o zdanie, a na pewno większość nie chce zmian". I tak źle, i tak niedobrze. 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triste słonko kochane, ja tylko dołączyłem do wesołego grona ludzi, którzy wyżej naśmiewali się z kolejnego w tym temacie debilnego posta PK, o tym, jak to nie powinno być ankiety, tylko od razu podjęta decyzja na temat forum.

 

Najśmieszniejsze jest to, że ja nawet bym się zgodził z takim zdaniem, ale nie jeżeli jest ujęte w słowa w tak pogardliwy sposób.

  • +1 2
  • Lubię to! 1
  • Nie lubię 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...