Skocz do zawartości

Gość

Recommended Posts

jeśli chodzi o czary z harrego pottera, mogą być, choć liczy się bardziej kreatywność w tworzeniu własnych. no i nie mogą to być czary powszechnie stosowane przez śmierciożerców, to chyba oczywiste. cóż nad systeme turniejowym pomyślimy, aczkolwiek to będzie trudne do wykonania, najpewniej do końca ankiety ujawnimy, kto weźmie udział w następnym pojedynku i może pojawi się lista następnych pojedynkujących się
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi do sali zgłoszeniowej/ areny/ Ponyville/ czegokolwiek otwierają się z hukiem. I oto wkracza szary kucu Lemuur, razi wszystkich swym przesłodzonym, spojrzeniem, po czym zbliża się do organizatorów. Spogląda na Boba, wie już, że nie będzie łatwo, bo Bob jest zły i go nie lubi, ale tak łatwo nie zrezygnuje. Wyjmuje z... Kryjówki sztuczne piersi i rzuca nimi w kierunku Boba, po czym niby chrapliwym głosem przemawia: "Wpisz mnie, a przyniosę Ci prawdziwe!" Słowem... Zapisuję się :D. P.S. proponuję podzielić zabawę na zapisy i walki, bo syf się zrobi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Jeb* Wyważone drzwi leżały połamane na podłodze. W kurzu, który osadzał się przez tysiące lat stała klacz pegaza. Spojrzała na pegaza przy biurku. Był koło niego drugi pegaz.

Co oni wiedzą o magii :lyra3: - pomyślała klacz - w sumie tyle co ja :shrug:

Podeszła do nich . Oni spojrzeli na nią:

- Szpital psychiatryczny jest w tamtą stronę - wskazał on budynek za oknem

- Żartujesz sobie

-Nope.

Klacz wyciągnęła spod bluzy zdjęcia i dyskretnie podała ogierom. Zareagowali oni tak :rd12:

- Może pani iść już do szatni i przygotować się :shiarmor:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Nightmare, nad tym pomyślimy. Jak na razie myślę nad tym, czy by nie wprowadzić dwóch pojedynków jednocześnie, bo to by na pewno przyspieszyło trochę wszystko, szczególnie, że na liście oczekujących jest prawie 40 nicków. Tylko pytanie czy wtedy zainteresowanie by się nie zmniejszyło, bo ludziom by się nie chciało czytać. Do tego będzie jednak niezbędna pomoc Tric'a, bo ja od jutra będę trzy dni niedostępny. Jak wrócę pomyślimy czy nie opracować jakiegoś systemu turniejowego/ligowego. Lecz niczego nie mogę obiecać, gdyż będzie to stosunkowo trudne do wykonania (z powodu dużej ilości chętnych). W każdym razie zrobimy wszystko co w naszej mocy, byście się dobrze bawili ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...