Skocz do zawartości

Gość

Recommended Posts

Tuńczykowy Pan zasiada przy stole, grzebiąc w uchu. Po chwili niewygoda wynikająca z działań dłubań skierowała jego głowę w bok, wraz z wzrokiem - gdzie ujrzał ogłoszenie dotyczące naboru do Magicznych Pojedynków. Zaśmiał się cicho, wstał i poprawił pas:

- Dawno się nie bawiłem... chyba pora pokazać, czym jest prawdziwa magia!

Tak więc Emronn się zapisuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzając z innej beczki, bo pytanie wyjątkowo mnie drażni... Nie można otworzyć np. do trzech pojedynków naraz? I tak to nie wymaga aż tak niesamowitego pilnowania, działem zajmują się dwie osoby, a każdy się doczeka swojej zabawy nie myśląc, że będzie czekał miesiącami (no bo tak to wygląda, gdy się patrzy na taką liczbę zapisanych userów). Przemyślcie to i najlepiej dajcie jakikolwiek znak popierający (lub niepopierający) pomysł. Nie pisałem na PW, bo pytanie sobie zadaje nie jedna osoba, więc odpowiedź publiczna będzie jak najbardziej na miejscu :giggle: Edit: Rzeczywiście, "znak popierający" o jaki prosiłem :D Edit2: Doceniam Wasze działania w dziale jak najbardziej, a odpowiedź dostałem nie dość że szybką, to i konkretną. Każdy wręcz powinien swoje życie prywatne stawiać nad wszystko, więc to jak najbardziej zrozumiałe. Że tak pozwolę sobie w imieniu tych, których równie dręczyło te pytanie i oczekiwali (nie pytając zresztą, eh) odpowiedzi - Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Wszystko ładnie pięknie, tylko aktualnie mamy sytuację, że mamy dwa zakończone pojedynki. Nie zapominajmy również, że ja z Tric'iem jesteśmy opiekunami "całego" działu, więc wypadałoby byśmy dzieli swój czas na wszystkie poddziały. Poza tym każdy z nas ma jeszcze życie prywatne, czy też inne projekty (ja np. zajmuję się obecnie Brohoofem oraz Comichoofem). Także prosiłbym o wyrozumiałość. Mam nadzieję, że w przeciągu dwóch dni ruszymy z trzema kolejnymi pojedynkami, ale niczego nie obiecuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[treść listu dostarczonego Bobowi przez pewną uroczą zezowatą listonoszkę; w pomiętej kopercie bez adresu i imienia nadawcy znajdował się jeden zapisany prymitywnym pismem arkusz pergaminu]

Organizujesz pojedynki magów. Dopisz mnie do listy. Znajdź mi przeciwnika godnego mych umiejętności. Nie rozczaruj mnie.

[u dołu arkusza napisano imię "Poulsen", obok którego widnieje znak przypominający odwróconą do góry nogami literę "e"]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już padają założenia, że pojawia się masowa faworyzacja podczas głosowań w pojedynkach, to wierzę, że można się dogadać. Skierowano to do SH - ok, często mamy podobne zdanie, ładnie się złożyło, że zagłosowaliśmy na towarzysza. Ale nie dlatego, że jest od nas, lecz ze względu na pojedynek. Nienawidzę faworyzacji, a tym bardziej psucia nią zabawy, która tak dobrze się przyjęła na forum. Podałem choćby głupowaty argument, czemu uważam, że Dolar jak dla mnie wygrał - korzystał z magii świata Zapomnianych Krain, a także świetnie wszystko kontrował. Wyrównana walka, zwłaszcza ze względu na końcówkę. Właśnie... zakończenie blokowało wybronienie się z takiego stanu. Moim zdaniem pojedynki otrzymać po +1 poście kończącym, gdzie obaj mogli by sobie... nie wiem; podać ręce, pogratulować czy też się wybronić z takiego zakończenia. Ale TYLKO wybronić, nie atakować. Tak, by nie działo się, że ostatni post jednego z magów jest skazany na blokadę. Inna sugestia, wracając do początku grupowego głosowania... Może do głosów wymagajcie jakiejś wypowiedzi, dlaczego akurat dana osoba powinna wygrać? Ocenili by Ci, co przeczytali, więc spadłoby też ryzyko osądu, że "A, pozbierał kumpli i na niego zagłosowali. Poza tym, jest forumowym Bożkiem" czy cokolwiek w tym stylu (nie, bob Misiu, żadnych aluzji :D To jakiś tam przykład, który jako pierwszy wpadł do głowy). Brano by pod uwagę też tylko głosy z opinią w pojedynku. Oczywiście, w twarz tym, co nie umieją czytać i by wyskoczyli z jednym zdaniem "A głos na Pierdziklapka, bo jest fajny i ma czary z książki". Przemyśleć to. Dwie sprawy na raz: wprowadzenie posta i ocena brana pod uwagę tylko wtedy, gdy ktoś podał swoje powody, czemu akurat dana osoba powinna wygrać (Przecież to dodatkowa frajda!). Może i temat skupia się na zapisach, ale wciąż jest ogólnym. :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż - jeśli chodzi o faworyzowanie Dolara, bo SH, to napisałem to w żarcie, nie ma o co spinać pośladów

choć miło widziane są wypowiedzi dlaczego dana osoba była lepsza od drugiej w pojedynku

jak na razie planujemy z Poulsenem (w sumie to on planuje) reorganizację pojedynków, mam nadzieję, że chłop coś ciekawego nam zaproponuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sługa natury jest gotów. Wśród szumu liści niosących ze sobą starożytną druidzką pieśń Catha zstępuję do tego tematu, by w imię pradawnych dębów i szlachetnych strumieni staczać zwycięskie boje. Czas ukazać prawdziwą potęgę żywiołów rządzących światem, uśpionych w ciągu wieków. P.S. Jeśli potrzeba wsparcia w prowadzeniu pojedynków, to mogę zrezygnować i wyciągnąć pomocną gałąź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytane dotyczące dzialu Causal czy teraz tam bedą się odbywać zywczajne pojedynki bo jeśli tak to chna wypadałoby przenieść obecnie trwające pojedynki do tego działu, aha i czy możliwe są pojedynki rewanżowe pomiędzy magami bo jeśl tak to ponownie się zapisuję stawia Kopyto na papirusie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zandi, niedługo wszystko zostanie poukładane jak należy, potrzebuję jeszcze trochę czasu.

Sprom, można, można. Powód jest konkretny.

A co do Ciebie, Kuoth... Nie wiem, co mam o tym myśleć, derp. Nie wiesz o co chodzi, nie napisałeś, do jakiej sekcji chcesz być przydzielony.. No nic, najwyżej ja będę walczył z Tobą, zrobię tutorial dla początkujących:rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...