Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Arjen

[Typer] Przyszłość Luny

Recommended Posts

Witajcie w miejscu,  w którym dane wam będzie spróbować odgadnąć los Lunarnej Księżniczki. Jak wiecie, pozostał około miesiąc do rozpoczęcia czwartego sezonu naszego serialu.

 

pn403o7.png?1

 

Patronka nocy otrzymała ostatnimi czasu mnóstwo listów od was z pytaniami co będzie robić w czwartym sezonie MLP: FiM.  Na początku była niechętna zdradzić swe tajemnice lecz kropla drązy skałę, a z czasem tworzy kanion. Dlatego też, podjęła zaskakującą decyzję - zapisze swą przyszłosć w gwiazdach!

 

- Witajcie poddani. Dowiecie się wszystkiego, już za chwilę. Poznajcie naszą łaskawość! Wszystko umieścimy na nocnym niebie, żeby każdy miał dostep do naszej wiedzy! Oto odpowiedź na wasze pytania.

 

stars.gif

 

Voilà! Wszystko jak na tacy! Całość naszej obecności zapisana w gwiazdach! Jakieś pytania? Nie. Doskonale.

 

Niestety Księżniczka zapomniała, że ludzie nie potrafią czytać skomplikowanych historii fabularnych z gwiazd i wyruszyła tworzyć nowe konstelacje, zostawiając mnie bez legendy do tejże mapy.

 

O CO CHODZI?

Jest to swego rodzaju zabawa, w którym każdy użytkownik może zgadywać co jego zdaniem Luna zrobi w czwartym sezonie. Może to być każdy rodzaj wydarzenia, od picia kawy z Twilight Sparkle, po bitwę na poduszki z Tomem, aż po zbanowanie Pinkie Pie na Jowisz. Czwarty sezon startuje 23 listopada. Oczywiście zgadywanka będzie rządzić się swoimi zasadami. Oto parę z nich.

 

ZASADY

1. Każdy może napisać tylko jednego posta z jednym wydarzeniem.

2. Post nie może być złożony z 5-10 słów. Załóżmy, że minimum to jedna linijka.

3. Nie mogą to być bzdury jak np. "Luna będzie latać". Jeśli już to "Luna przeleci blisko jednej z wież canterlockiego zamku". Oczywiście można próbować bardziej ambitnych przepowiedni jak np. "Pokona Chrysalis w pojedynku 1 na 1".

 

xoYBAwI.gif

 

NAGRODA

Jeśli komukolwiek uda się przewidzieć co takiego Luna uczyni... złapie award Czytający Z Gwiazd!

 

69-AwardImgMaster-1382640901.png

 

Mam nadzieję, że tym sposobem czwarty sezon parę osób będzie oglądać z jeszcze większą ciekawością.

Share this post


Link to post

Luna opowie o genezie swojego zła, tj przemiany w Nightmare Moon oraz wyjaśni, jak dokładnie do tego doszło i czemu las Everfree wygląda jak las Everfree.

Edited by klimuk777

Share this post


Link to post

Luna będzię coraz częściej odwiedziać sny kucyków i odpędziać koszmary źrebaków. Będzie wspierać poddanych, doradzać im przez sen :fluttershy4:

Księżniczka nocy będzie starała się nadrobić stracony czas na księżycu. Spędzi więcej czasu z siostrą i z poddanymi. Będzie uczyć się nowych zwyczajów, różnych zmian, które nastąpiły przez te 1000 lat.

Edited by Muffinxd

Share this post


Link to post

Luna sprzeda zamek Canterlocki, a następnie ucieknie z całymi dochodami do Manehattanu, po czym wejdzie z pewnością do kasyna, gdzie zamówi szklankę Whisky, a potem postawi wszystko w ruletce na czarną 24.

Share this post


Link to post

Luna nieco bardziej zbliży się do Twilight (chodzi raczej o więzi silnej przyjaźni) i pomoże jej w jakimś problemie związanym z jej nowym księżniczkowaniem. (Tak zdaje sobie sprawę, że nie ma takiego słowa ale wszyscy wiemy o co chodzi!)

Share this post


Link to post

Księżniczka Luna zacznie przekonywać do siebie coraz więcej kucyków pokazując im swoją dobrą stronę. Czy to poprzez pomoc w zwalczaniu koszmarów czy poprzez zabawę podczas jakiegoś święta.

Luna prawdopodobnie będzie uczestniczyć biernie lub aktywnie w jakiejś przygodzie Twilight.

Opcjonalnie opowie o swojej przeszłości.

Share this post


Link to post

Księżniczka Luna uda się ze swą siostrą bez wiedzy Mane6 na kilka dni do starego zamku w lesie Everfree by go odrestaurować i podarować w prezencie Twilight!

Lecz po powrocie będzie musiała walczyć z nieznanym nam i sobie przeciwnikiem chcącym zniszczyć całą krainę.

 

Ewentualnie nadal będzie spokojnie spała ze świadomością, że mija kolejny sezon  :dunno:

Edited by Insomnia
  • Upvote 1

Share this post


Link to post

Hmm... niektóre typy są tak do siebie podobne, że jeśli się sprawdzą, sporo osób nagrodę otrzyma~ xD

 

Ja od siebie bym dodał coś tak absurdalnego, że Luna zamieni się w NMM (znów) czy coś, ale widząc, rzekome przecieki z nowego sezonu to przestaje się jawić tak strasznie niemożliwie, chociaż... nie, to nie ma sensu, Luna w NMM? Po tym wszystkim? Coś się mi to nie widzi :/ To musi być retrospekcja, nie ma innej opcji .__.

 

A jeśli nie...? o_0 Okej, to mój typ Luna -> NMM!! (chodzi o faktyczną przemianę już PO alicornizacji Twi) :ming:

Share this post


Link to post

Luna pomoże dla CMC odnależć swoje talenty, a co się z tym wiąże, i znaczki. Będzie też pokazywać się w Ponyville i zdobywać coraz to większą sympatię mieszkańców

Edited by Camed

Share this post


Link to post

Luna pojawi się tylko w ostatnim odcinku i spyta, co przegapiła. :trollface: Albo na odwrót, pojawi się tylko w pierwszy, zapowie, że niczego nie przegapi, po czym i tak się nie pojawi w kolejnych. :rainderp:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post

Tak realnie?

 

Równanie Schrodingera podpowiada mi, że są możliwe 4 rozwiązania. 

Metodą przewidywania, rozwiązałem to równianie. Odrzucając co głupsze opcje, zostały mi tylko dwie pokrewne do zaprezentowania.

 

1.  Zje za dużo babeczek od Derpy i będzie ważyła tyle... że do opuszczenia Canterlotu będzie musiała użyć efektu tunelowego.  Będzie mogła zapomnieć o lataniu, natomiast umożliwi jej to, wnikanie do snów kucyków bardziej dogłębnie. Ogólnie prawdopodobieństwo ujrzenia Luny w serialu wzrośnie k-krotnie, kE{1,2,3,4,5}

 

2. Pomoże mane 6 pokonać jakiego ciotowatego wspaniale stworzonego przez Ha$bro Villana. Fani Luny dostaną wreszcie to, czego pragnęli. (w sumie też chciałbym to zobaczyć)

 

3."The future is clouded and uncertain" ~Farseer from DOW1 DC,(VA Celestii) [rozwiązanie żart]

Edited by KochamChemie
  • Upvote 1

Share this post


Link to post

Princess Luna z m6 polecą na Księżyc powstrzymać Forces of Nightmares nękające Ponyville, które też porały Rarity. Następnie Luna będzie musiała zmierzyć się z Nightmare Rarity. Luna nie może się równać z pierwotnymi siłami Księżyca i przegrywa, bo jest po prostu słaba.

Share this post


Link to post

Luna będzie miała duży wkład w jakieś wydarzenie przez co przyprawi sobie sławy(zapewne, gdzieś zniknie, razem z księżniczkami, lub sama coś im zrobi.)\  :evilshy:

Edited by Gorgon
  • Upvote 1

Share this post


Link to post

Luna tajemniczo zniknie. Zaś kiedy powróci opowie Twilight nieco o historii swojej i Celestii oraz Equestrii.

Kilka razy odegra większą rolę.

A także wspomoże Twi i resztę mane 6 w bitwie z nowym czarnym charakterem.

Edited by Lisica-chan

Share this post


Link to post

Luna oraz z Celestią zaginą w dziwnych okolicznościach pozostawiając Twilight :twilight2:  razem z przyjaciółkami w roli ,,otatniej szansy Equestrii". Zresztą ,,znikają" w jakiś sposób za każdym razem, gdy są potrzebne, więc to nic odkrywczego. Gdy świat zostanie ocalony Luna wróci by zrobić dłuższy monolog na temat minionego zagrożenia (mogłaby zrobić to też Celestia, ale ponieważ jest to wątek o Pani Księżyca, więc tą właśnie typuję).

Share this post


Link to post

Celestia powiedziała że Twilight "przejdzie na wyższy poziom studiów", chodzi pewnie o to że teraz będzie poznawała "księżniczkowanie" z punktu widzenia Luny, tj. będzie jej uczennicą, będzie musiała zrozumieć co Luna przechodziła, dlatego odcinek o "retrospekcji".

Share this post


Link to post

Luna pokaże Twilight prawdę o przeszłości, gdzie zmieni się w NMM. Pokaże, że nie zrobiła tego z własnej woli (to jest: chciała panować w ciele/postaci Luny, nie Księżycowej Czarownicy).

Share this post


Link to post

Celestia poprosi Lunę, aby ta zaczęła uczyć Twilight wszelkich spraw związanych z byciem księżniczką dopóki nie dorośnie psychicznie do zarządzania Equestrią i fizycznie do bycia Alicornem (kilka lekcji latania udzielonych przez RD?). Początkowo niechętna Luna unikająca nazywająca ją po prostu "Twilight", szybko przekona się do "uczennicy" i nazwie ją Księżniczką Twilight Sparkle  

 

Po tym co zrobili w filmowym musicalu myślę, że taki dwuodcinkowy scenariusz jest możliwy. (omijam spoilery szerokim łukiem)  

Share this post


Link to post

Księżniczka Luna pojawi się we wspomnieniu Twilight, o tym co stało się 1000 lat temu, jak Luna została czarownicą oraz dlaczego dokładnie tak się stało, Będzie to z punktu widzenia Celestii, ale zamiast Celestii bd Twilight.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...