Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ogólnie wiesz, ja byłbym za powrotem do stanu quo, bo jakoś nie widziałem, by komukolwiek to przeszkadzało, aż tu nagle wbiłeś ze świętym ogniem do domu mego :v

Bo mimo wszystko gry to jeszcze poziom niżej niż obrazki i fiki o podobnej tematyce, bo interesują głównie MG i gracza.

Przepraszam ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale jestem na prochach (konkretnie: cytrynowe Calcium C + Rutinoscorbin i obrzydliwy cebulowy syrop na kaszel).

Tak... znowu będę zawracał gitarę(y)

l.gif

O co chodzi i dlaczego tutaj a nie przez PW? Potrzebuję odpowiedzi na pewne pytanie. Co prawda zadałem je naszym Wielkim Awatarom odpowiedzialnym za tego typu rzeczy. Wiem że mają mnóstwo pracy, dlatego czekałem cierpliwie, ale... no właśnie. Czas mijał i mijał a ja nie otrzymałem odpowiedzi. Jakiejkolwiek. :sab:

Wolałbym już publiczne wyśmianie, wyzwanie od najgorszych, napisanie "NIE!" flamastrem na czole czy przyklejenie klejem CapsLocka na stałe niż brak odpowiedzi. Bo brak odpowiedzi rodzi kolejne pytania

Dlatego piszę tutaj. Najwyżej będziecie mieli niezły ubaw (dawno nikt mnie nie wyśmiał) :rd5:

Ale o co chodzi???

Cheerilee jako jedna z niewielu postaci nie ma tu swojego działu... jakiegokolwiek. Że o Avatarze nie wspomnę. Inne jak najbardziej (Iron Will, Daring Do)

Chciałbym go stworzyć i poprowadzić. Na podobnej zasadzie do wymienionych - "przypięty" dział, z poddziałami (zapytaj, zabawy, fani, klasa mgr Cheerilee etc). Zainteresowani... a raczej zmęczeni prośbami znają moje argumenty.

Z powołania i zawodu nauczyciel

djsound pozdrawia :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich spraw, decydowania nad nowymi działami, jest zaangażowana cała ekipa odpowiedzialna za alicorny i mane 6. Należy wysłać podanie w którym będą zawarte:

- Pełna argumentacja przemawiająca za działem

- Masa pomysłów do działu

- Wyrażenie twojego zapału.

Ponadto bierzemy pod uwagę inne czynniki o których wolę nie wspominać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem, że od tego jest ekipa, która wspólnie podejmuje decyzję. Właśnie dlatego cierpliwie czekałem. Ale gdy nie dostałem odpowiedzi od dwóch Wielkich Awatarów to mnie trochę zdziwiło (poczułem się ignorowany... delikatnie rzecz ujmując).

Rozumiem, że wymagacie kreatywności, ale spisanie listy pomysłów/argumentów, które nie zmieściły by się nawet na niekończącej się rolce papieru Foxi (bo to chyba minimum, prawda?) jest dość trudne. Moim zdaniem kolejne pomysły przychodzą z czasem (różnego rodzaju święta, eventy związane z "pomysłem na klasę"). Początkowe przedstawiłem. Myślałem, że to wystarczy. Jak widać pisanie od serca nie wystarczy...

A zapał? Mam go i to aż w nadmiarze. Wybaczcie ale nie jestem Pinkie. Nie potrafię przelać go na słowa i czyny, musicie uwierzyć na słowo (strzał w stopę). Wiem, ma się to nijak do pokazywania zaangażowania w przypadku wyborów na Awatary Mane6 przez wrzucanie do działu setek artów, czy pisania nieskończonej ilości postów...

Piszę nie dlatego, że strzeliłem focha bo "buu! Awatara nie dali :lyra3: ", ale dlatego, że zdziwił mnie ten brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

Dzięki za twoją (i każdą następną) :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy misiaczki, ale mam dość nieprzyjemne uczucia gdy czytam kolejny temat, gdzie user się wita z ludźmi na forum... i jego post o niczym tak naprawdę nie mówi, nie przedstawia się, nic. Ogranicza się jedynie do "Hej jestem , mam x lat i lubię "

Takie "powitania" no cóż... to nadal powitania, ale o czym świadczą? "Umiem pisać krótkie posty."?

Pierwsze wrażenie jest ważne, dlatego wnoszę o to, aby w dziale "Na start" powstała zasada, tudzież jednopunktowy regulamin, mówiąca o tym, że jeśli ktoś ma do powiedzenia tylko jak ma na imię, ile ma lai i jaki jest jego ulubiony kucyk, musiał pisać w temacie zbiorczym. Jeżeli napisze już temat to niech zostanie poproszony o rozwinięcia, lub jego temat zostanie usunięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle "regulamin" - bo to słowo może odstraszyć nowych userów, ale coś w rodzaju "formularza"? Kilka punktów, które pól, które należałoby wypełnić. Tak wiem, może to trochę oficjalne ale jednak lepsze niż "zachęcanie" do pisania słowem "regulamin" :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy misiaczki, ale mam dość nieprzyjemne uczucia gdy czytam kolejny temat, gdzie user się wita z ludźmi na forum... i jego post o niczym tak naprawdę nie mówi, nie przedstawia się, nic. Ogranicza się jedynie do "Hej jestem , mam x lat i lubię "

Takie "powitania" no cóż... to nadal powitania, ale o czym świadczą? "Umiem pisać krótkie posty."?

Pierwsze wrażenie jest ważne, dlatego wnoszę o to, aby w dziale "Na start" powstała zasada, tudzież jednopunktowy regulamin, mówiąca o tym, że jeśli ktoś ma do powiedzenia tylko jak ma na imię, ile ma lai i jaki jest jego ulubiony kucyk, musiał pisać w temacie zbiorczym. Jeżeli napisze już temat to niech zostanie poproszony o rozwinięcia, lub jego temat zostanie usunięty.

Ja byłbym za. Wcześniej proponowałem, żeby wszyscy witali się w jednym wątku, więc uważam takie 'ograniczenie' do nie pisania oddzielnych tematów na krótkie powitania za dobre. Takie wątki powinny być bardziej rozwinięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania i propozycje (coś ostatnio sugestywny się stałem)

1. Może by tak przypiąć wątek pytania dotyczące forum bo przepadł gdzieś w lawinie "cześć nazywam się marchewka, mam 13 lat i lubię brzoskwinie". 98.3% użytkowników pewnie nie wie, że taki dział w ogóle istnieje. Sam poddałem się po kilku stronach i użyłem wyszukiwarki :rd8: Druga sprawa - kasowanie "przywitajek" po 14 dniach od ostatniego postu. Uniknie się tworzenia XY zbędnych tematów, które nie wnoszą nic do forum.

2. Pytanie z gatunku głupich. Czy istnieje chociażby cień szansy na to, że mógłbym publikować swoje sety w dziale Muzyka ? Stworzyłem jeden na potrzeby Brohoofowego sylwestra. Nie mam pojęcia czy go chciaż puścili ale po prostu kocham tą robotę. Bardzo chciałbym pokazać, na co mnie stać (od strony muzycznej), ale z drugiej strony znam regulamin i nie chcę kolejnych 70%. Granie dla samego siebie jest fajne, ale możliwość pokazania swoich "dzieł" innym... :pinkie2:

Oczywiście używał bym utworów znanych artystów (Tiesto, Armin van Buuren, ATB, Andy Moor, Dash Berlin... i ich remiksy, często nieoficjalne)

Chodzi mi o umieszczanie linków do Google Docs z plikiem mp3. :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania i propozycje (coś ostatnio sugestywny się stałem)

1. Może by tak przypiąć wątek pytania dotyczące forum bo przepadł gdzieś w lawinie "cześć nazywam się marchewka, mam 13 lat i lubię brzoskwinie". 98.3% użytkowników pewnie nie wie, że taki dział w ogóle istnieje. Sam poddałem się po kilku stronach i użyłem wyszukiwarki :rd8: Druga sprawa - kasowanie "przywitajek" po 14 dniach od ostatniego postu. Uniknie się tworzenia XY zbędnych tematów, które nie wnoszą nic do forum.

2. Pytanie z gatunku głupich. Czy istnieje chociażby cień szansy na to, że mógłbym publikować swoje sety w dziale Muzyka ? Stworzyłem jeden na potrzeby Brohoofowego sylwestra. Nie mam pojęcia czy go chciaż puścili ale po prostu kocham tą robotę. Bardzo chciałbym pokazać, na co mnie stać (od strony muzycznej), ale z drugiej strony znam regulamin i nie chcę kolejnych 70%. Granie dla samego siebie jest fajne, ale możliwość pokazania swoich "dzieł" innym... :pinkie2:

Oczywiście używał bym utworów znanych artystów (Tiesto, Armin van Buuren, ATB, Andy Moor, Dash Berlin... i ich remiksy, często nieoficjalne)

Chodzi mi o umieszczanie linków do Google Docs z plikiem mp3. :lyra2:

Temat przypiąłem, to dobry pomysł :luna: Co do drugiego pytania niestety nie wiem jak to jest w kwestii praw autorskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestie praw autorskich? Krótko - ZAiKS i spółka, a oni nie dają pozwolenia nikomu, niczemu i na nic. To twierdza nie do zdobycia dla "młodych i ambitnych". Ucinają przy piętach wszelkie pomysły, promują kogo chcą, dogadują się ze stacjami radiowymi etc...

Chciałem kiedyś mieć radio internetowe (broadcast, dostęp z winampa) i jak przeczytałem "co i jak" to przestałem się dziwić, że w polskich stacjach radiowych puszczają jedną płytę dziennie :rd8:

No nic. Dzięki za podpięcie tematu i szkoda, że nie będę mógł podzielić się swoją muzyczna pasją. :OTE2F:

Na pewno uda nam się coś wymyślić! Napisz mi na GG ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

*random idea* Jako że avatarow postaci drugoplanowych nam przybywa, to moznaby jakoś oddzielić ich wygladem od modow pomniejszych działów jak fanfiki pbf czy radio...

Zastanawiam się nad tym, bo moderatorów pomniejszych działów zapewne przybędzie, a przecież jest różnica w serialu między CMC a np. Iron Willem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...