Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Red, całkiem dobry pomysł. Przyznam osobiście że sam jestem ciekawy jakby to wyglądało, więc ja jestem na tak xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Może pomysł niegłupi, ale racja. Tego nauczyć się "o tak" nie da. Trzeba to w pewien sposób przeżyć. Co najwyżej regenci/avatarzy/zieloni/mistrzowie gry mogą podzielić się swoimi doświadczeniami na łamach, ale w formie lekcji, jest to raczej niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mi chodziło o to, co trzeba na przykład robić. Bo raczej jak napisze w podaniu że nigdy nie miałem z tym styczności to od tak go nie dostane. Oczywiście nie da się tego nauczyć ale można poznać przynajmniej podstawy bycia kolorowym. A nie chce nikomu kłamać że mam staż na innych forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee a jak by tak zrobić akademie Administratorów i Avatarów . Wiem że jak się pisze podanie o stanowisko trzeba podać staż

i ponieważ niektórzy nie znają się na tym "szefowaniu" ,a chcieli by wstąpić w szeregi administracji, można by zrobić dla nich akademie która nauczy ich jak być wyżej wymienionym. Pokaże to innym userom także jaką prace wykonuje administracja. Mam nadzieję o pozytywne rozpatrzenie tego posta :rainderp:

Co? :lol:

A tak. Jeśli już jakieś szkolenie to jedyne słuszne moim zdaniem jest przydzielenie nowo wybranych moderatorów do swoich kolegów z większym doświadczeniem. Po prostu po wyborze nowego, wybrać jakiegoś starszego na jego chwilowego opiekuna. Osoba do odpowiadania na pytania :luna:

____________________________________

Podbijam o dział +18 dla sesji. Znowu jakieś clopfici wręcz znalazłem :forgiveme:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo raczej jak napisze w podaniu że nigdy nie miałem z tym styczności to od tak go nie dostane.

Przy wyborze na avatara/regenta kierujemy się bardziej jego aktywnością w danym dziale, kreatywnością, zapałem i innymi tego typu rzeczami ;P

Na zielonego - tu zależy bardziej od stażu, udzielania się na forum, sensowności i składności wypowiedzi, zachowaniu itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być konfidentem, ale jedno zaczyna mnie denerwować. A właściwie Osu. Rozumiem, że ta gra jest popularna na forum, ale do jasnej anielki...

Osu

Znowu Osu - ten temat bym zostawił bo ma najwięcej postów.

Osu ponownie

Osu...

Ech...

Nie no...

Czy nie można po prostu utworzyć jednego wątku dla tej gry, która musi być dziełem sztuki skoro zasługuje(?) na tyle tematów. :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno, dawno, dawno temu był taki "dział". Polegało to po prostu na tym, że poddział danego MG stawał się zamknięty na hasło i on udostępniał je jedynie graczom/tym, którzy chcieli to czytać.

Tym samym nie było problemu z ciężkim słownictwem, torturami, etc. :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno, dawno, dawno temu był taki "dział". Polegało to po prostu na tym, że poddział danego MG stawał się zamknięty na hasło i on udostępniał je jedynie graczom/tym, którzy chcieli to czytać.

Tym samym nie było problemu z ciężkim słownictwem, torturami, etc. :dunno:

Jak pisałem, nie widzę powodu by tego nie wprowadzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był chyba dział Vanadissa, AFAIR.

Tylko jeszcze pytanie, jak ulokować hasło do niego? Bo że MG będą je znać to rzecz jasna, ale... jak zresztą? Bo będą jacyś gracze, mogą też być ci, którzy lubią czytać takie gry.

Ja tam myślę, że można by było hasło gdzieś zostawić w gablotce, bo i tak będzie zabezpieczone przed wejściem usera "z ulicy", a poza tym gry jednak nie są tak samo popularne jak jak fiki i obrazki o takiej tematyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był chyba dział Vanadissa

Mnie się wydaje, że jednak Żelka... A co do tych sesji... w sume dobry pomysł :molestia: sam bym wziął udział w takiej czysto clopowej... hasło... czy ja wiem... to chyba lekka przesada :rainderp: Regulamin działu i po krzyku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może i Żelka, dunno.

hasło... czy ja wiem... to chyba lekka przesada

Niby tak, bo jednak to mniejsza popularność niż obrazki/fiki, ale... może się ponieść raban "jak to? Oni nie mają hasła, a nasze kochane MLS ma?! ŻĄDAMY ZMIAN!" :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A co z pomysłem na dział MLN w sesjach? niektórzy lubią takie rzeczy i chcieliby by powstał taki dział.

(Patrz: ostatnie zdanie w ostatnim poście Arjena)

A co z pomysłem na dział MLN w sesjach? Takim z grimdarkami, gore, itp.

Nie każdy to lubi, ale zdarzają się takie osoby.

Jak dla mnie to wystarczy bez hasła i w tytule działu napisać, że tam się czyta "na własną odpowiedzialność" lub "zawiera sceny nieodpowiednie dla niektórych widzów".

Zrobiłem poddział "Sesje RPG/PBF [+18]".

Dostęp do niego mają posiadacze dostępu do MLN & MLS.

Niedługo doczeka się to modyfikacji :lunathink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...