Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wybaczcie, będzie krótko i chaotycznie, ale nie czuję się najlepiej i muszę odejść od komputera. Ostatnio na naszym forum rozgorzała dyskusja - wszyscy wiedzą jaka. Moja propozycja jest taka. Przydał by się dział, otwarty tylko i wyłącznie dla moderatorów oraz administracji z listą użytkowników nagrodzonych ostrzeżeniami: słownymi lub procentowymi. A także banami: tymczasowymi oraz permanentnymi. Oczywiście każdy wpis wiązał by się w odpowiednią argumentacją ze strony admina/modka (idelne rozwiązanie - odwołanie się do regulaminu, lub wytłumaczenie sytuacji). Nie chcę "matki uczyć dzieci rodzić", ale praktyki w szkole nauczyły mnie jednego: nie ma sensu dochodzić kto jest bardziej winny. Kłóciło się dwóch userów? Nie ważne kto zaczął. Każdy dostaje taką samą karę. To działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Chrys prowadzę zapytajkę' date=' mam pomysł na kilka zabaw. [s']Chcę też zostać avatarem :flutterblush: Jeden z pomysłów na zabawę to "Dopasuj Podmieńca do użytkownika". Opisywałabym tam charakter Podmieńca i... nazwa mówi sama za siebie.

No jak dla mnie ok :enjoy:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi mógłby powiedzieć jakie to są te bardzo bardzo, ale to bardzo silne argumenty? Moje za każdym razem są za słabe :sab:

Umm... To są takie, że łapiesz Tarra na gg, witasz się z nim grzecznie, wysyłasz mu saucy z Celestią, później przedstawiasz swój pomysł i mówisz, że jak go zaakceptuje wyślesz jeszcze jednego arta :P.

Co do działu, Nightmare - Zabawy, dyskusje, arty, pamiętnik, spoko, ale potrzebna jest także oryginalność. Na "dopasuj" fajnej zabawy nie zbudujesz, bo to już jest wszędzie... Takie rzeczy są fajne za pierwszym razem.

Lista ukaranych... Jestem za i to bardzo. Po pierwsze nie będzie warnów bez powodu, bo komu chciałoby się wpisywać? Po drugie będą brutalniejsze, bo to trochę wstyd zawitać na takiej liście... No i przede wszystkim będą tam podawane powody. To bardzo cenna rzecz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umm... To są takie, że łapiesz Tarra na gg, witasz się z nim grzecznie, wysyłasz mu saucy z Celestią, później przedstawiasz swój pomysł i mówisz, że jak go zaakceptuje wyślesz jeszcze jednego arta :P.

A dzięki, ale dzięki. Jak nie to nie... :rd7:

Lista ukaranych... Jestem za i to bardzo.

Mam na myśli coś takiego (screen z innego forum, zamazałem co trzeba):

qohcfd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę syf... Proponowałbym raczej prostą rozpiskę:

* USER 1 60%

- 20% za coś tam

- 40 za coś tam

* USER 2 - 50%

- 50 za coś tam

Itd...

Ale to zwykły temat w którym byli by wpisywani użytkownicy na zasadzie "kto dostał, ile i za co"

Wersja poprawiona (bardziej sensowna)

345xzlw.jpg

Może wydawać się chaotyczne, ale ma sens.

No, ale to tylko sugestia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu chce się zataczać kilometry myszką, żeby znaleźć ukaranego użytkownika, którego się szuka. Ja to widzę tak:

- jest jeden temat, w którym procenty są aktualizowane

- jest też temat na dyskusję na ten temat (oby się syf nie zrobił)

I oby to karanie nie zeszło do podziemia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu chce się zataczać kilometry myszką, żeby znaleźć ukaranego użytkownika, którego się szuka. Ja to widzę tak:

- jest jeden temat, w którym procenty są aktualizowane

- jest też temat na dyskusję na ten temat (oby się syf nie zrobił)

I oby to karanie nie zeszło do podziemia.

Jeden temat na warny taki jak ten z innego forum, przykleić żeby każdy widział że na forum panują jakieś zasady. Uaktualnianie, niekoniecznie. Można pisać nowy post na nowy warn. Tak jak z forum z którego przykład przydałem. Serio, tam to się sprawdza.

A jeśli ktoś uważa, że dostał warna bezpodstawnie - post w odpowiednim temacie. Jak już pisałem jeśli ktoś złamie punkt regulaminu nie ma co nawet dyskutować. No ale jestem zwykłym szaraczkiem, który dzisiaj czuje się wyjątkowo fatalnie i ma IQ zombie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...