Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

Zasadnicze pytanie: Po kiego wała?

To mniej więcej to samo co ujawnianie w telewizji KAŻDEGO wyroku sądu.

To to samo co zrobienie czegoś nie tak w małej miejscowości, w małym powiecie. Taka tablica kar jest bez sensu, dlaczego?

1. Piętnowany osobnik może czuć się urażony publikacją swojej kary.

2. Niektóre kary mogą spowodować protesty pewnej grupy osób, co za tym idzie powtarzanie karalnego czynu.

132727056311-Hahaha_no.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

djsound, ilu userów ma forum, o którym mówisz?

"Nasi użytkownicy napisali 312243 postów, tematów 4518

Mamy 2059 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowana osoba: jakastaka

To forum odwiedzono już 2432071 razy"

markolf.pl - od jakiegoś czasu na forum dominują stali bywalcy (Słodka Celestio, musiałem. Gdy patrzę na taką tautologię to robi mi się słabo ;_;). Dzięki temu systemowi wyleciało wiele trolli. Gdyby nie system nagród (zdjęcie X% na święta) to część bardziej rozpoznawalnych osób też by wyleciała. Owszem dochodzi do sporów typu: "a Edzio nie powinien dostać warna" Ale często inni użytkownicy popierają moda i ten co najwięcej krzyczy siedzi cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie. Ja się totalnie nie zgadzam, czasami warn nie do końca jest słuszny i przedstawia usera w dużo gorszym świetle niż jest naprawdę! Tablica piętnująca? Absurd, Ci dla których warn jest modny tymbardziej będą łamać regulamin. Nie, nie, nie.

mlfw8442-sss.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czarna lista zatem? Umieszczano by na niej userów, którzy notorycznie dostają warny itp. W ramach rekompensaty można dodać także tablicę zasłużonych.

djsound, zwracam honor, nie spodziewałem się... Dziwne trochę, że przy takiej ilości zachowują porządek w tej liście...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Celestor, tak jest to dobry pomysł. Na forum są też bardzo młode osoby, także myślę że przyda się taka opcja. A jest to temat ważny i to bardzo, także masz moje poparcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja mi dała pomysła...

Może każdemu MG, w sesjach zrobić minidział (czy jakoś tak) o temacie MLN?

mlfw2604-Luna_saw_what_you_did_there.jpg

Koleżanka ma na myśli poddział by prowadzić sesje w klimatach np. grimdark. W sumie czemu nie? Chyba da się wprowadzić ograniczenie dostępu dla poddziału :enjoy: Jestem za.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czy to nie będzie za dużo działów w dziale xd Ale... rozumiem ideę, bo ktoś się może czepić typu: "A dlaczego takie gry są w ogólnodostępnym dziale, a fiki o takiej tematyce już nie? HIPOKRYCI!!!111111". Albo jakiś nadgorliwiec jeszcze zacznie takie gry USUWAĆ, co byłoby niemiłe dla graczy...

Mógłbym być nawet na tak.

Tylko pytanie: robić każdy taki poddział u każdego MG, czy zrobić osobny dział dla wszystkich MG na poziomie Zapisów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czy to nie będzie za dużo działów w dziale xd Ale... rozumiem ideę, bo ktoś się może czepić typu: "A dlaczego takie gry są w ogólnodostępnym dziale, a fiki o takiej tematyce już nie? HIPOKRYCI!!!111111". Albo jakiś nadgorliwiec jeszcze zacznie takie gry USUWAĆ, co byłoby niemiłe dla graczy...

Mógłbym być nawet na tak.

Tylko pytanie: robić każdy taki poddział u każdego MG, czy zrobić osobny dział dla wszystkich MG na poziomie Zapisów?

Tak, mam jak kretyn patrzyć jak grimdark poza działami do nich przeznaczonymi hula sobie w najlepsze :forgiveme: I nie usunąłem, specjalnie dałem do Archiwum, jak pojawi się dział to gry przywrócę.

Hmm... W zależności od zainteresowania mógłby wystarczyć jeden poddział, bez podziału na poszczególnych mistrzów gry... Ale to drobna sugestia, sam nie wiem, czy dobra. Ogólnie jestem na tak.

Tak, dobra idea. Jeden wspólny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niklas +1.

No i to tak naprawdę zależy od ilości gier... No bo jeśli zakładać nawet 1 grimdarkową sesję na mistrza gry daje nam to max kilkanaście tematów - spokojnie się uchowa w jednym dziale. Natomiast jeśli zainteresowanie będzie dużo większe i takich tematów zrobi się kilkadziesiąt tu już nieco inna sprawa... Ale wątpię, by doszło do takiej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo tych dubli na listach fanów- jest to naprawdę mylące, szczególnie że nie przed każdą listą jest ostrzeżenie o możliwości przynależności tylko do jednego grona. Sam się na tym przejechałem, chcąc znajdować się na listach PP i Luny, a tak znajduję się tylko u Pinkie, chociaż wolałbym u drugiej... Zanudzam, nie? Tak czy siak dodanie tego ostrzeżenia do każdej listy mogłoby ochronić kilka osób przed przykrym zaskoczeniem.

PS. Jest jakaś szansa żeby mnie przepisać ? :fluttershy4:

Jasne, napisz mi PM skąd dokąd ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przy każdej, bo na początku tylko mane6 miało stać przed wyborem ostatecznym, ewentualnie jeszcze Luna i Celestia, reszta list była nieoficjalna, nie wiem, jak jest teraz. Pomysł z CM mi się podoba. Od kiedy mamy rubrykę nagrody w profilach? Właśnie się zdziwiłem :rainderp:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee a jak by tak zrobić akademie Administratorów i Avatarów . Wiem że jak się pisze podanie o stanowisko trzeba podać staż

i ponieważ niektórzy nie znają się na tym "szefowaniu" ,a chcieli by wstąpić w szeregi administracji, można by zrobić dla nich akademie która nauczy ich jak być wyżej wymienionym. Pokaże to innym userom także jaką prace wykonuje administracja. Mam nadzieję o pozytywne rozpatrzenie tego posta :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...